EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By krakry1
#472840
Jako, że jestem miłosnikiem Box'ów - skonstruowałem sobie kolejnego boxika, tym razem w porządnej obudowe aluminiowej. Obudowa wykonana z aluminium malowanego farbą proszkową z połyskiem (fabrycznie). Box jest na 2x18350 + Kis + wyśietlacz + przełacznik (napięcie baterii i napięcie na wyjściu na atomizer). Wymiary: 55x80x25. Obok także mój box z "ery boxów plastikowych".

Dawno szukałem takiej obudowy - znalazłem - choć cena jest b. wysoka. Wrzucam poniżej kilka fotek.

P.S.
Mam także identycznego boxa o wymiarch: 55x60x30 (niestety został w pracy więc nie wrzucam fotek).

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 16 cze 2012, 12:04 przez krakry1, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By szymon2626
#472844
Prezentuje sie zacnie i pudełko super wygląda;)sam jestem na etapie poszukiwania opakowania na boxa,podpowiesz gdzie tego typu pudełka można dostać? Jestem tez ciekawy czy wejdzie tam koszyk na 14500?;)
Awatar użytkownika
By krakry1
#472858
Tu masz różne, różniaste i do tego kolorowe obudowy: http://pl.rs-online.com/web/c/obudowy-i ... ault&view-

Jest jednak jeden, a w zasadzie dwa minusy tego sklepu:
1. Obudowy są drogie (za 2 szt z przesylką zapłaciłem 154 zł)
2. Sklep jest tylko dla firm więc trzeba kombinować.

Na aku 14500 - moim zdaniem jeszcze łatwiej znajdziesz tam obudowę niż na moje 18350.

P.S.
Obudowy są idealnej jakości - to zdecydowany plus - daje naprawdę dużą estetykę boxa.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.