EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By Hofner
#1571274
Potrzebuje pomocy w wyborze aparatu.Niestety kapletnie sie na tym nieznam.Wszelkie parametry w opisie nic mi nie mowia:)Mam wytypowane dwa modele.SONY DSC-H300 nowy z gwarancja https://saturn.pl/foto-i-kamery/aparat- ... 300-czarny i SONY DSC-HX200V http://allegro.pl/sony-dsc-hx200v-i5937956281.html niestety tylko uzywane.Z tego co wysledzilem ten drugi jest chyba lepszy ale brak gwarancji mnie troche odstrasza.Potrzebuje aparatu do typowo amatorskich rodzinnych zdjec.Brac nowke czy uzywany?Bardzo prosze o porade.
By krzywy1
#1571290
Chcesz dobry kompakt, to poszukaj lumixa lx5. Wygląda niepozornie, ale bardzo ładnie rysuje, nawet na ustawieniach z automatu. Aparaty z dużym zoomem robią raczej kiepskie jakościowo zdjęcia.
Awatar użytkownika
By aiji
#1571310
Biorąc pod uwagę pułap cenowy i oferowane możliwości brałbym tego z allegro,zawsze 3 miesiące gwarancji są,poza tym może to nie używka,choć z racji allegro...:
Produkt recertyfikowany
Jest to produkt z nadwyżek magazynowych dla dużych sieci handlowych lub z indywidualnych zamówień, które nie doszły do skutku. Sprzęt trafił ponownie do producenta, gdzie został przetestowany z uwzględnieniem surowych norm jakości oraz przepakowany. To pełnowartościowe produkty, które po weryfikacji otrzymały odpowiednią klasę sprzedażową nazywaną najczęściej Business Outlet. Najważniejszą cechą tego typu sprzętu jest cena, niższa od średniej rynkowej o ok. 30-40%.

Przeczytaj ten temat:http://forumprawne.org/prawa-konsumenta/427964-produkt-recertyfikowany-odnawiany-poserwisowy-ustawa-konsumencka.html
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1571311
5 raczej nie do dostania, jak bym coś z kompaktów miał zaproponować to Nikon 1 J5 ale to inna półka cenowa.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Hofner
#1571334
Chyba zdecyduje sie na SONY DSC-HX200V .Nowy kosztowal 1800zl.Kolega aiji w swoim poscie pocieszyl mnie odnosnie gwarancji.Ogladalem wrzucone w sieci zdjecia i filmy w wykonaniu tego aparatu i chyba nie jest tak zle:) Jest fullHD i mozliwosc zdjec 3D co mnie niezmiernie cieszy.Rozwazalem jeszcze FUJIFILM FinePix S8600 ale podobno sa awaryjne.Ciezko wybrac cos nie posiadajac odpowiedniej wiedzy.
Awatar użytkownika
By aiji
#1571401
W przypadku aparatów raczej większej ilości gotówki, ale ma to sens jeżeli jesteś pasjonatem i robisz naprawdę dużo zdjęć w często niekorzystnych warunkach oświetleniowych.Dla Twoich potrzeb będzie bardziej niż wystarczający i powinieneś być naprawdę zadowolony.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.