EPF
Porady, testy, konserwacja naszych sprzętów
Awatar użytkownika
By _SHARK_
#391868
Witam,czytalem na ruznych forach i ogladalem duzo przeroznych video jak zapobiec bobrowi na bardzo dlugi okres, zauwazylem w sklepach knot ze stali nierdzewnej wiec z ciekawosci postanowilem go kupic
Produkt ten ma zapobiec na stale bobrowi ,ma byc lepszy przeplyw liquidu i podobno lepszy pelen smak liquidu oraz, zwiekszyc zycie atomizera 4-6 krotnie(niewiem testuje)
dostepny jest on juz pociety odpowiednio na eGo-T
Ten tutaj nie jest jeszcze odpowiednio przygotowany, trzeba go zwinac rozgrzac do czerwonosci i zanuzyc w zimnej wodzie ,trzeba wielokrotnie powtarzac te akcje ok 5-6 razy
Gdy sie tego nie zrobi jest bardzo prawdopodobne a bardziej gwarantowane ze padnie bateriaa i cala elektryka
Obrazek
Mozna ruwniez kupic juz gotowy przygotowany knot ze stali np ten tutaj ktury zakupilem, zaleca sie go jednak dla pewnosci z 2 razy ruwniez podgrzac i zchlodzic
Obrazek
Obrazek
W moim przypadku mialem z poczatku duzo problemow uzylem go do moich elipsow,problem byl taki ze z poczatku zwinelem siateczke zbyt ciasno i przeplyw byl nieregularny raz na such sie palilo raz normalnie,wiec postanowilem siatke te rozluznic co spowodowalo zbyt mocny przeplyw liquidu na atomizer zalewal sie..
Po dlugim majsterkowaniu zwinelem go odpowiednio przeplyw byl idealny,lecz smak byl okrutny nie szlo tego palic smakowal bardzo mocno metalem,wiec postanowilem szukac i czytac na forach i dowiedzzialem sie ze niewolno tego knota dotykac golymi rekoma, trzeba zalozyc rekawiczki zalac liquidem i przepalic go kilka razy,postanowilem wiec tak zrobic ,zlozylem wszystko jak trzeba i smak byl duzo lepszy (jednak nadal bylo czuc w smaku metal) trzeba miec troche cierpliwosci na nastepny dzien smak byl o wiele lepszy pomalu przechodzil wzsystko do tej pory jest ok i powiem ze roznica jest ogrommna,faktycznie przeplyw jest duzo lepszy daje wieksza chmurke ismak liquidu jest duzo lepszy niz z oryginalnym knotem..
Testuje te knoty ze stali na moich starych atomizerach(atomizery te maja one kolo 2 miesiace) ponad 2 tygodnie od tej pory nie czyscilem ich nie przedmuchiwalem a kopci super i smak sie nie zmienil nie czuc nic spalonego
Tutaj jest video do instrukcji na eGo niestety po Niemiecku ale nie trza rozumiec wszystko jest ladnie pokazane

Pozdrawiam :mrgreen:
Awatar użytkownika
By _SHARK_
#391874
Ups sory czytam ale nie zdozylem wszystkiego poczytac dalem tylko swoja opinie do tego,nastepnym razem sie postaram przejzec wszystko zanim cos wstawie :oops:
;)
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.