EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By zakk87
#1068716
Witam, z niecierpliwością czekałem na pojawienie się u nas baterii 2200mAh 18650 z doczepioną głowicą eGo, ale widocznie muszę jeszcze poczekać. Na pocieszenie, nagle ni stąd ni zowąd pojawiła się bateria KGO MEGA 1300mAh od Sailebao (SLB) i to z dodatkowymi bajerami.

Wygląd i pierwsze wrażenie
Bardzo miło, że bateria jest długości 89mm, to 9mm mniej od 1000mAh Joyetecha (98mm). Od zawsze chciałem baterię, która jest grubsza od zwykłych eGo, ale nie mogłem takowej znaleźć na rynku, 17mm w dłoni nie robi różnicy względem 14mm a to 300mAh więcej. Powłoka jaką pokryta jest bateria wygląda w porządku, przycisk jest bardzo ciemny, dzięki czemu nie świeci nam w nocy po oczach. Tak naprawdę zasilanie wygląda jak eGo vv v2/3 z obciętym wyświetlaczem i przyciskami.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wymiary;
długość: 89mm
szerokość: 17mm
gwint: eGo i 510

opcje dodatkowe:
kolory przycisku w zależności od rozładowania akumulatora. Zielony to 100-70% 4,2V-3,9V, niebieski 70-30% 3,9V-3,6V, czerwony 30-0% 3,6V-3,3V blokada 5 klik oraz blokada po odcięciu 10s.

użytkowanie
Wapuję prawie od 3 lat i to jedynie na bateriach eGo, nie poszedłem w mody mimo posiadania akkusów 18650. Batki eGo zawsze wydawały mi się zbyt cienkie a mody zbyt długie i tutaj pojawia się 1300 MEGA. Dziwię się, że wcześniej nikt z czołowych producentów nie pomyślał o takiej baterii (pomijam te z allegro). Znając SLB i jego akumulatory zaczynając od KGO wiemy czego się spodziewać, wiemy że byle czego tam nie wpakowali, że to długo podziała.
Od podpięcia clearomizera czuć początkowo jak wysokie jest napięcie. Grzałka 2,1 Ohm zazwyczaj najlepiej smakuje mi na 3,8V co dało się potwierdzić po zapaleniu się przycisku na niebiesko. W chwilę po naładowaniu tak samo jak na ego-C z napełnionym clearomizerem smaku jest mało, ale później pali się komfortowo aż do zapalenia się czerwonej diody, minimalnie czuć wtedy, że mocy jest już za mało i należy podłączyć akumulator do ładowarki. Producent nie zaleca korzystać z ładowarek Joyetecha, ale ja z nich korzystam i nic się nie dzieje.

Na ile taka bateria wystarcza? Odkąd czytam forum jest to najcięższa kwestia w jakiej zdarzyło mi się nie raz dyskutować. "Mi trzyma 800 buchów, mi 3 dni a mi 10ml". Ciężko jest to określić ponieważ każda grzałka jest inna, napięcie czy długość zaciągania się. Otóż ja już miałem wyczajone ile wytrzymuje ego-c 1000 więc wiem jaka jest między nimi różnica.
eGo-c na grzałce 2,1Ohm to dla mnie 5,5-6ml liquidu od 6 rano do 19-21 (w zależności jak często sięgam ). Na kGo 1300 jest trochę lepiej bo 2ml wypalam na zielonym przycisku, 5ml na niebieskim a na czerwonym 1ml, ale to męczarnia była, bo smaku i dymu niewiele. Akumulator pod koniec jest zbyt słaby. Taki efekt występuje na wszystkich zasilaniach jakich mam więc to normalne. Czas jaki wapowałem na tej baterii to cały dzień (od 6 do 22) + rano od 6 do 8-9 (jakieś 2ml). Oczywiście rano mam na myśli od wyjścia z domu do pracy i w międzyczasie, więc piszę dodatkowo, że 2ml. Oczywiście z tymi wynikami trzeba podchodzić z dystansem.
Da się odczuć jednoznacznie, że bateria naprawdę ma mocy na cały dzień. 3 doby za mną i nie udało mi się jej rozładować od rana do wieczora. Gwoli ścisłości - clearomizer swój uważam za bardzo liquidożerny, ale nie chciałem zakładać innej grzałki do testu.

Są 2 rzeczy do których mogę się przyczepić, na które inni nawet nie zwrócą uwagi. Pierwsza to ładowanie, wygląda w ten sposób, że guzik świeci non stop. Wygląda jak na dyskotece bo czerwony przechodzi w pomarańczowy, niebieski, zółty, zielony. Po naładowaniu świeci niebieski z zielonym na przemian, naładowana na zielono i w ładowarce także na zielono.

Druga rzecz to wskaźnik rozładowania który ma zwyczaj się gubić. Co prawda spotkałem się z tym wcześniej gdy kupiłem elektronikę z chin. W trakcie palenia przy zmianie koloru z zielonego na niebieski i po odłożeniu zasilana po chwili, na jedno wciśnięcie świeci się przycisk znów na zielono, po czym przy następnym ciśnięciu na niebiesko. Przy zmianie z niebieskiego na czerwony raz jest tak samo. Da się to wytłumaczyć tym, że elektronika wrażliwie mierzy napięcie akumulatora, które może się wahać, jednak na bateriach Joye czegoś takiego nie było. Jest to już czepialstwo z mojej strony :)

Bateria posiada jeszcze jedną opcję o której wcześniej wspomniałem. Nie wiem jak liczą sekundy w Chinach, bo podobno po 14s (mi wyszło 10s) wciśniętego przycisku bateria mruga i blokuje się. Aby ją odblokować musimy kliknąć 5 razy. Funkcja niezła, ale przez tyle lat nic mi się w kieszeni nie paliło. Jak ktoś pali do odcinki niestety będzie zawiedziony.


Obrazek


podsumowanie
Naprawdę świetna bateria dla początkujących jak i starych waperów takich jak ja, jednak o naprawdę minimalnych wymaganiach. Jest to solidny sprzęt, mamy pewność, że wytrzyma cały dzień aby na noc ją podłączyć do ładowania i po świcie podłączyć swój ulubiony atomizer z ulubionym liquidem. Cena baterii miażdży w swojej klasie ponieważ kosztuje od 34,90 do 39zl Jest to połowa ceny Joyetecha ego-c 1000mAh i warto się nad nią zastanowić.
By thethinice
#1121972
Witam.
Jak spisuje się bateria? Wpadłam na nią przypadkowo na e-dymie i zaciekawiła mnie, a jedyna opinia o niej, którą znalazłam, to właśnie Twoja. Zastanawiam się między KGO, a znaną https://www.e-dym.pl/Baterie/12386-Bate ... 00mAh.html która niestety po niecałym roku nie trzyma już całego dnia. Byłabym wdzięczna za Twoją opinię.
Awatar użytkownika
By zakk87
#1122117
Po 2 miesiącach codziennego używania moja opinia jest nadal pozytywna. Baterie ego są już mało popularne bo wszyscy rzucili się na mody.mam i ja ale stoi na półce. Myślę że warto dopłacić do kgo mega chociaż z powodu jej długości oraz wskaźnika naładowania. Pozdro
Awatar użytkownika
By SEBOLFC
#1260667
Odświeżę wątek :)

Czy mierzył ktoś napięcie jakie podaje bateria ? producent podaje swoje,ale w praktyce różnie to bywa.Mam spinnera upgrade i wapuję na napięciach 3,6-4v(sprawdzane na mierniku) co mi w zupełności wystarcza.Potrzebuję zapasowej batki i znalazłem ją w edymie za 35 zł co bardzo kusi. Jeżeli na starcie ma 4.2v i do końca niebieskiej diody daje 3.6v to biorę ją bo ma pojemność,fajnie wygląda i diody sygnalizujące to duży plus.Za te pieniądze nie znalazłem nic lepszego,tylko kwestia jak to naprawdę jest z tym napięciem?
By Zapalony
#1269486
Dziś właśnie odebrałem tę batkę - prezentuje się bardzo fajnie jak dla mnie, pierwsza batka "z polecenia na forum". Srebrna naprawdę wygląda elegancko - obawiam się tylko że będzie się rysowała...
No i jej wielkość, a raczej niewielkość! to zdecydowany plus poza domem.
Zobaczymy jak się będzie sprawowała.

@up jeśli tylko podasz mi instrukcje jak zmierzyć napięcie to z chęcią to zrobię :P
Awatar użytkownika
By zakk87
#1269516
Wersja czarna po pół roku ma kilka rys i zadrapań, wersja srebrna od września bez rys ale napis się prawie wytarł.
By Zapalony
#1269714
Pytanie czy wytrzyma dłużej niż pół roku... po cichu na to liczę :)

A parowałeś ją z górnogrzałkowcami 1.8Ohm? Nie było za ostro?
Awatar użytkownika
By zakk87
#1269719
Dla grzalek 1,8Ohm naładowana bateria to za dużo jednak i kręcę 2,1 - 2,2 Ohm.
By Zapalony
#1269721
Przy dolnogrzałkowców i smaku Ice od e-kinga jest ok.

Jednak na górnogrzałkowców i Virginii od BM mocniej drapie, na starej ego-t jest już bardziej ok. Lekkie drapanie odczuwam (pewnie tak odbieram ten smak), jednak jest on już akceptowalny. Może to jednak kwestia liquidu...

Obie grzałki 1.8 Ohm.
Awatar użytkownika
By SEBOLFC
#1278154
Parę postów wyżej pytałem o napięcie baterii i nikt nie odpowiedział,więc kupiłem i sam sprawdziłem :)

Producent podaje:
Kolor zielony - 4.2V - 3.9V (100%-70%)
Kolor niebieski - 3.9V - 3.6V (70%-30%)
Kolor czerwony - 3.6V - i niżej (czas naładować) (30% i niżej)

U mnie wygląda to tak:
W pełni naładowana-4.05v
Zapala się niebieskie-3.9v
Czerwone-3.65v

Czyli jest ok.

Wszystko fajnie opisał zakk87 więc nie trzeba nic dodawać,może tylko wspomnę o tym,że moja odcina po 14 a nie 10 sekundach.

Palę na grzałkach 1.8 Ohm i spokojnie do czerwonej diody można wapować.Dodaję fotkę wersji srebrnej i obok spinner 1300 dla porównania.


Obrazek
By Dawidovy
#1282217
Co do napięcia w pełni naładowanej baterii to się nie zgodzę, u mnie jest równe 4.2V. Moja również odcina po 14 sekundach, a nie 10.
Awatar użytkownika
By mokwas
#1282231
Powiem tak: moja żona niszczy baterię z szybkością strzelającego kałacha :mrgreen:
Spinnerków to chyba już z 5 poszło, więc zakupiłem najtańszą, właśnie KGO Mega 1300mAh
I wyobraźcie sobie, że użytkuje dwie od pół roku i nic się nie dzieje.
Polecam, bardzo dobra jako wół roboczy.
Oczywiście wiadomo, że bez stabilizacji i zmiany napięcia, ale "coś za coś"
By marek_k62
#1282293
od marca jadę na dwóch srebrnych i... za takie pieniądze to full wypass...
Teraz dokupiłem se 2200 i też git, ale...
- nie trzyma dłużej od 1300 więc chyba daje wyższe napięcie. Smakowo może tak być,
- wcześniej odcina,
- nie włazi na nią obejma od smyczy.
- brak srebrnej...

Mimo to też fajna i super wygląda z grubszymi klirkami...
Zostanę jednak przy KGO mega
By wlotek56
#1295952
Witam
Po przebojach z bateriami (wylany kwas zwarcie i wgl kosmos). zakupiłem 2 sztuki baterii KGO Mega i mam hmmm no pytanko... bateria maja świecić w kolorach zależnych od poziomu naładowania, a u mnie jest Tylko kolor niebieski :/ nie wiem czy to jakaś seria, czy co, bateria zamigała 10X i się wyłącza.. (rozładowana wczesniej miałem bateria że miga 8X na rozładowanie). czy ktoś wcześniej spotkał się z podobnym przypadkiem w tym konkretnym modelu?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By zakk87
#1296112
A gdzie kupiłeś?
By marek_k62
#1296572
zakk87 pisze:A gdzie kupiłeś?


dobre pytanie.
Ja mam ich cztery. Najstarsza ma ponad rok i wszystkie działają bez zarzutu... Skąd one? hihihi... z edyma...
Awatar użytkownika
By Shanty
#1296967
@noman1
10x to nie aby rozładowana? U mnie tak było. 3x to zwarcie.
By Zapalony
#1310086
A czy ma ktoś problem z przyciskiem baterii? U mnie jest ona ledwie ponad miesiąc a przycisk niestety przestaje działać... Chyba pójdzie na gwarancje.
Awatar użytkownika
By AstralProjection
#1310553
Wasza bateria też startuje nisko? Na grzałce 1ohm działa bez problemu (nie używam, sprawdzałem tylko) ;)
Awatar użytkownika
By DeXoteric
#1350901
@zakk87 Jak wrażenia po mniej więcej roku użytkowania?

Planuję kupno nowej bateryjki i jeszcze wczoraj byłem pewien, że będzie to Vision Spinner albo Aspire CF VV. Trafiłem jednak na ten temat i przyznam, że jakość jaką opisujesz za taką cenę wygląda naprawdę obiecująco.
Awatar użytkownika
By zakk87
#1350946
obecnie używam na zmianę z Fasttechową eGO GS 2200mAh i nawet spoko. Denerwował mnie guzik bo co trzecie kliknięcie nie dawał napięcia. Otworzyłem ją i przepłukałem microswitch'a izopropanolem. Dodatkowo zaczęła się przecinać uszczelka pinu plusowego, zmieniłem na drugą. Mógł dostać się tam liquid i dlatego guzik działał gorzej. Obecnie na baterii wypalam około 5ml i trzyma nieco krócej, ale nie używam grzałek 2,2 Ohm a teraz kręcę czasem 2,0 Ohm. Jednak myślę, że akumulator ma już mniejszą pojemność. Niska temperatura mogła też mieć na nią wpływ.

Co do Twojej drugiej propozycji. Musisz wziąć pod uwagę swoje wymagania, ja mam niewielkie więc używam takich baterii, VV nie robiły na mnie wielkiego wrażenia, tylko krócej trzymały, Aspire vv na pewno wiem, że jest słaba, ale to opisywałem w temacie odpowiednim.
Awatar użytkownika
By el.guitar
#1350949
Zapalony pisze:A czy ma ktoś problem z przyciskiem baterii? U mnie jest ona ledwie ponad miesiąc a przycisk niestety przestaje działać... Chyba pójdzie na gwarancje.


Ja zakupiłem KGO na początku marca br. Z początku byłem bardzo zadowolony - z rozmiaru i wydajności.
Po 3 tygodniach przycisk zaczął wariować - czasem się nie włącza, czasem gaśnie w trakcie zaciągania, a czasem blokuje się włączony po puszczeniu. Albo walnięty micro switch, albo jakiś lut przy nim. Zwróciłem do sklepu i czekam co powiedzą.

(Kupowałem w goodwaperze, bo w e-dymie jest chyba bez wskaźnika rozładowania.)
Awatar użytkownika
By zakk87
#1350979
jest ze wskaźnikiem naładowania KGO Mega 1300 jak i 2200 (wiem, że 2200 zależy od dostawy). A goodwaper sam sprowadza czy bierze od e-dyma? :)

w każdym bądź razie 1 moja sztuka rzeczywiście codziennie ładowana przez pół roku i używana z różnymi parownikami, niektóre lały to się nie dziwie, że coś tam się zadziało. Jak wcześniej wspominałem (nie wiem czy w tym temacie) jedna była odsyłana do e-dyma ale to już wina akumulatora raczej była. 10 a nawet więcej sztuk, które zakupiłem sprawują się świetnie. Nikt się nie skarży a Joye i KGO 1100 poszły w odstawkę :)
Awatar użytkownika
By DeXoteric
#1351051
@zakk87 Co do moich wymagań to w sumie też niewielkie. Byle bateria wytrzymała dzień wapowania (3-5ml liquidu na aktualnie używanym Aspire ET-S BVC 1,8 Ohm). Z tego co pisałeś powinna dać radę?
Awatar użytkownika
By zakk87
#1351080
pewnie, że da radę, aczkolwiek bvc w moim przypadku się nie sprawdziły, ale na różnych bateriach miałem problemy z tymi grzałkami.
Awatar użytkownika
By el.guitar
#1351267
zakk87 pisze:jest ze wskaźnikiem naładowania KGO Mega 1300 jak i 2200 (wiem, że 2200 zależy od dostawy). A goodwaper sam sprowadza czy bierze od e-dyma? :) (...)

Nie wiem skąd bierze goodwaper, ale na stronie e-dyma nie ma informacji o zmianie koloru przycisku: Bateria KGO Mega 1300mAh

Wcześniej też ktoś o tym wspominał:
wlotek56 pisze:owszem z E-dym http://www.e-dym.pl/Baterie/12484-Bater ... inion=show Ta aukcja...
PS. baterie działają bez zarzutu KGO ale kolorów nie ma...:(


Zawsze wolę kupować tam, gdzie opis jest dokładniejszy. W przypadku e-dym, gdybym podobnie jak kolega wlotek56 trafił na sztukę bez wskaźnika rozładowania, nie mógłbym tego nawet reklamować, bo w opisie nie ma takiej właściwości.
Awatar użytkownika
By zakk87
#1351310
W pierwszym poście napisałem ze jest wskaźnik. Koledze chyba chodziło o kolory baterii. 2200 zdarzały się bez wskaźnika ale 1300 miały wszystkie.
Awatar użytkownika
By el.guitar
#1351668
zakk87, nie sprzeczam się. Możliwe, że w e-dym są dokładnie te same i wszystkie mają wskaźnik napięcia.

Co do kolorków:
wlotek56 pisze:(...) bateria maja świecić w kolorach zależnych od poziomu naładowania, a u mnie jest Tylko kolor niebieski :/ nie wiem czy to jakaś seria, czy co (...)

koledze chodziło o wskaźnik napięcia (3 posty wcześniej).
By lukaszg100
#1352502
I u mnie z przyciskiem jest różnie tzn. działa zawsze tylko trzeba mocno wduszać.. czasem załapie jak kliknie sie lekko a jak nie to trzeba mocniej przydusić. Bateryjke mam tak gdzieś z pół roku a ten problem zaczął występować po miesiącu użytkowania i z czasem się nasilił.
By lukaszg100
#1352829
Co nie zmienia faktu, że żadna bateria w tej cenie nie wytrzymała u mnie dłużej niż KGO, które coby nie mówić dalej działa :) Ostatnia Liquid Kinga z PassThrough wytrzymała u mnie 3 miesiące. Chodzi mi o uszkodzenia mechaniczne, i tutaj właśnie KGO wygrywa ze wszystkimi.
Awatar użytkownika
By el.guitar
#1352857
Mój rekordowy egon to Volish Ego3 (czyli brandowany Joyetech eGo-C) - wytrzymał około 2 lat.
Jak już pisałem KGO wysłałem na reklamację, ze względu na przycisk. Jak wróci naprawiony/wymieniony i znowu padnie, to wymienię micro-switch samodzielnie na jakiś porządniejszy i powinno hulać, bo rzeczywiście wydaje się solidniejsza w budowie (głowica osadzona tak dobrze, że bez siłowania się, nie udało mi się jej zdjąć - w ego3 wystarczyło włożyć peta do kieszeni, aby wyjąć go później w dwóch kawałkach). ;)
Awatar użytkownika
By DeXoteric
#1356327
Przybyła bateryjka dzisiaj rano, zamówiona na e-dymie i przyznam, że jestem wielce rozczarowany i chyba będę musiał ją zwrócić. Wskaźnika naładowanie nie ma, świeci tylko na niebiesko. A po 7 godzinach od pełnego naładowania(niecałe 3ml płynu) osłabła na tyle, że nie czuć w ogóle, że cokolwiek palę, jakbym powietrze wdychał.

Generalnie nie widzę różnicy między tą baterią, a eGo-W.
By HanysPL
#1356335
DeXoteric pisze:Przybyła bateryjka dzisiaj rano, zamówiona na e-dymie i przyznam, że jestem wielce rozczarowany i chyba będę musiał ją zwrócić. Wskaźnika naładowanie nie ma, świeci tylko na niebiesko. A po 7 godzinach od pełnego naładowania(niecałe 3ml płynu) osłabła na tyle, że nie czuć w ogóle, że cokolwiek palę, jakbym powietrze wdychał.

Generalnie nie widzę różnicy między tą baterią, a eGo-W.

A jak się ładuje to na jaki kolor świeci?
Awatar użytkownika
By DeXoteric
#1356349
HanysPL pisze:
DeXoteric pisze:Przybyła bateryjka dzisiaj rano, zamówiona na e-dymie i przyznam, że jestem wielce rozczarowany i chyba będę musiał ją zwrócić. Wskaźnika naładowanie nie ma, świeci tylko na niebiesko. A po 7 godzinach od pełnego naładowania(niecałe 3ml płynu) osłabła na tyle, że nie czuć w ogóle, że cokolwiek palę, jakbym powietrze wdychał.

Generalnie nie widzę różnicy między tą baterią, a eGo-W.

A jak się ładuje to na jaki kolor świeci?


Też na niebiesko.
By HanysPL
#1356373
DeXoteric pisze:
HanysPL pisze:To na pewno KGO Mega?


Zamówiłem KGO Mega 1300mAh: https://www.e-dym.pl/12484-Bateria_KGO_ ... 00mAh.html
Napisane na niej KGO Mega, wygląda jak KGO Mega, więc raczej chyba na pewno tak. :)

Moje KGO oprócz sygnalizacji poziomu naładowania świeciło się podczas ładowania na różne kolory (chyba z 5, albo i więcej) więc napisz do e-dym'u.
Awatar użytkownika
By DeXoteric
#1356376
HanysPL pisze:
DeXoteric pisze:
HanysPL pisze:To na pewno KGO Mega?


Zamówiłem KGO Mega 1300mAh: https://www.e-dym.pl/12484-Bateria_KGO_ ... 00mAh.html
Napisane na niej KGO Mega, wygląda jak KGO Mega, więc raczej chyba na pewno tak. :)

Moje KGO oprócz sygnalizacji poziomu naładowania świeciło się podczas ładowania na różne kolory (chyba z 5, albo i więcej) więc napisz do e-dym'u.



No właśnie to było moje pierwsze zdziwienie jak ją podłączyłem do ładowania. Piękne tęcze miały być i klimaty jak na dyskotece, a tu nic.
By HanysPL
#1356412
el.guitar pisze:Zwracałem już wcześniej uwagę, że u e-dyma z opisu zniknęło info o wskaźniku rozładowania, dlatego swoją kupiłem w goodwaper - cena podobna.

To chyba jakaś nowa wersja.
Awatar użytkownika
By el.guitar
#1363055
Pisałem wcześniej o problemie z przyciskiem. Goodwaper błyskawicznie wymienił batkę na nową... i po tygodniu mało intensywnego używania (małe "zasilanie na wyjścia") znów to samo. Wciskam i raz działa, raz nie. Czasem zaskoczy jak po naciśnięciu trochę się "pobuja" palcem, czasem się zablokuje i pali non stop.

Miałem wiele różnych egonów - głównie od joyetech, kangertech/evode i najtańsze noname. każda padła prędzej czy później, ale we wszystkich przyciski chodziły do samego końca. Tu zonk i to drugi z rzędu. Niepokojące, że nie tylko ja miałem takiego pecha. Pomęczę ją jeszcze trochę, jak się to nie zmieni, to spróbuję microswitch przelutować.

HanysPL pisze:
el.guitar pisze:Zwracałem już wcześniej uwagę, że u e-dyma z opisu zniknęło info o wskaźniku rozładowania, dlatego swoją kupiłem w goodwaper - cena podobna.

To chyba jakaś nowa wersja.


A jak wygląda trwałość przycisku w KGO bez kolorków?
By zox
#1365587
po 3 miesiącach użytkowania z guziczkiem jest nadal ok jak i elektroniką, choć myślałem że czas pracy na baterii będzie zdecydowanie dłuższy ..
By Zapalony
#1391607
Widzę że nie tylko ja miałem problemy z guzikiem który u mnie wysiadł po 2-3 tygodniach. Odesłałem do e-dyma, przysłali nową, bez wskaźnika naładowania, która również wydaje się sporo słabsza.
Awatar użytkownika
By zakk87
#1392624
Ja w końcu swoją sztukę rozebrałem, przetarła mi się uszczelka, przez co dostawał się do środka liquid. Wymieniłem microswitcha z jakiejś starej elektroniki, założyłem nową uszczelkę z jakiejś grzałki bo szły takie same i śmiga bateryjka nadal, lecz po roku już zauważyłem, że minimalnie krócej zaczęła trzymać. Jak za taką cenę to i tak wyszedł bardzo dobry produkt.
By zox
#1526980
Chcę zakupić kolejny raz tą batke :D moje pytanie czy clearomizer Aspire K1 da radę? czy może lepiej zainwestować w nowego volimizera v3
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.