EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By stryju51
#1363484
Witam, mam problem z moim atomizerem .
Otóż nie moge za Chiny ludowe odkręcić części z grzałką .
Styki tak mocno się zacisnęły że moja siła jest bez szans ...
możecie napisać mi jakąś metodę jak mogę to rozkręcić??


Obrazek
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1363529
I do szklanki z wrzątkiem... Mario dobrze radzi, czasem to jedyny sposób. Kombinerki i inne sposoby - ostateczność.
Awatar użytkownika
By tabacznik
#1363655
Tay' pisze:kombinerek nie ruszaj, bo rozwalisz.. jak nic nie pomoże to idź do jakiegoś punktu z e i tam powinni pomóc.


Wątpię, by jakaś miła pani z takiego punktu umiała to odkręcić. Jeżeli mówiąc punkt z e-p masz na myśli wysepkę, lub sklep z nowymi pracownikami (studenci, lub przyuczający się), to większości przypadków ledwie wiedzą jak rozróżnić ego od moda.
By blackdog
#1363737
ja z Gienkiem już parę razy miałem taką sytuację - mój sposób to dosyć gruby ręcznik i przez niego chwytam gwint kombinerkami z multitoola (dosyć wąskie, tak że nie mają tendencji do zeskakiwania), ryzyko popsucia gwintu praktycznie zerowe, nawet jak kombinerki zeskoczą z gwintu to "na ręcznik", zero śladu na gwincie po takim zabiegu
By Tay'
#1363807
tabacznik pisze:
Tay' pisze:kombinerek nie ruszaj, bo rozwalisz.. jak nic nie pomoże to idź do jakiegoś punktu z e i tam powinni pomóc.


Wątpię, by jakaś miła pani z takiego punktu umiała to odkręcić. Jeżeli mówiąc punkt z e-p masz na myśli wysepkę, lub sklep z nowymi pracownikami (studenci, lub przyuczający się), to większości przypadków ledwie wiedzą jak rozróżnić ego od moda.


Nie chodzi o wysepki z paniami, lecz zaufane sklepy lub też nawet wysepki. Ja miałem tak, że Volimizer ViVi Nove rozwaliłem kombinerkami (głowicę), którą dokupię i tak, ale strata jest. Wystarczyło zanieść do esmokingworld i miałem odkręcone w 5 sec.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.