EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
By MJ_Vape
#1925967
Firmie Joyetech widać, że w ostatnim czasie skończyły się pomysły na nowe urządzenia. Świetnym przykładem jest wydany w ostatnim czasie eGo AIO². Jednak czy nowy Joyetech Evio Grip przełamie schemat? Przekonajmy się.
Specyfikacja:
Obrazek

Wymiary: 40x20x75mm
Sposób aktywacji: auto draw
Moc (W): max 20W
Zespół grzewczy: wkłady z wbudowaną grzałką 0.6Ω i 0.8Ω oraz grzałki meshowe EN
Akumulator: 1000mAh (wbudowany)
Typ USB – USB-C
Wygląd i budowa:
O Joyetech Evio Grip nie skłamie się jeśli powiemy, że to nic innego jak wydana przez nich Ursa Baby.

Obrazek

Tak samo jak w urządzeniach od Lost Vape i tutaj mamy do wyboru wymienne całe kartridże o oporności 0.6ohm i 0.8ohm, bądź meshowe grzałki od Joyetech EN. Wszystkie wkłady uzupełnimy płynem przez boczną gumkę.
Ciężko jednak będzie się im przebić ze smakowymi doznaniami, gdzie OXVA, oraz Lost Vape w ostatnim czasie postawili wysoko poprzeczkę.

Obrazek

Zdecydowanym plusem dla Joyetech jest zastosowanie większej pojemności akumulatora w swoim Evio Grip – 1000mAh. Dzięki temu, powinniśmy móc korzystać z naszego urządzenia przez cały dzień po jednym naładowaniu.

Obrazek

Identycznie jak w Ursa Nano Baby i tutaj regulacja przelotów powietrza jest umiejscowiona na froncie e-papierosa. Wkład dodatkowo ma przewodzić powietrze tak, aby nasze doznania smakowe były jak najlepsze.

Obrazek

Standardowo o stanie naładowania akumulatora poinformuje nas dioda LED zmieniająca kolor w zależności od stopnia rozładowania.


Obrazek


Podsumowując: moim zdaniem z wydaniem Joyetech Evio Grip zdecydowała się firma zdecydowanie za późno. Bardzo trudno będzie im się przebić z powodu wysokich wymagań klientów, jak i szerokiego wyboru podów. Dodatkowo kwadratowy kształt urządzenia zawęża pole odbiorców – niestety jest on najmniej popularny. Myślę jednak, że osoby które z firmą Joyetech mają dobre wspomnienia z chęcią wypróbują ich nowego sprzętu.
A Wy co myślicie?
Longfille #TAG - legendarny powrót

Longfille #TAG to płyny, których nie trzeba niko[…]

Witam. Od ładnych kilkunastu lat wapuję za pomocą […]

Jednorazówki

Siemka, jakie jednorazówki teraz polecacie żeby ta[…]

Ursa nano - brak ładowania

witam mam problem, a dokładnie ursa po podłączeniu[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.