EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By Gawronnek
#69039
piszę w ogólnym dziale bo w czasach dużej ilości przejściówek model nie jest ważny, dojrzałem już do kupna baterii na USB i zastanawiam się, który model jest najlepszy, najwydajniejszy aby go podpiąć pod atomizery od Joya 510?

który będzie bez problemów działał na przejściówkach na 220V i samochodowych?
Awatar użytkownika
By ubs
#69043
Gawronnek pisze:piszę w ogólnym dziale bo w czasach dużej ilości przejściówek model nie jest ważny, dojrzałem już do kupna baterii na USB i zastanawiam się, który model jest najlepszy, najwydajniejszy aby go podpiąć pod atomizery od Joya 510?

który będzie bez problemów działał na przejściówkach na 220V i samochodowych?


PassUSB z HG, orginal do 510.
Awatar użytkownika
By Gawronnek
#69044
no tak ale niektórzy piszą o kiepskich przewodach i dużych stratach z tym związanych, nie chce się bawić od razu w wymianę, poza tym samodzielnie nie wiedziałbym jak, nawet lutownicy nie mam w domu
Awatar użytkownika
By ubs
#69046
Gawronnek pisze:no tak ale niektórzy piszą o kiepskich przewodach i dużych stratach z tym związanych, nie chce się bawić od razu w wymianę, poza tym samodzielnie nie wiedziałbym jak, nawet lutownicy nie mam w domu


Wojan na swoim filmiku mowil o stratach w przypadku palenia tylko z baterii.
Gdy bedziesz podlaczonu do kompa/zasilacza w domu lub w aucie to nie obchodza Ciebie straty.
Beda tylko przy paleniu z baterii.
Awatar użytkownika
By Gawronnek
#69051
włąśnie o takie porady mi chodzi, na HG przejściówek jest sporo więc model baterii można wybrać praktycznie dowolnie kierując się jej właściwościami a nie posiadanym atomizerem

Wojan a dlaczego Trendy i do którego modelu?

ps. mam planach zrobienie ładowarki opartej na akumulatorach AA więc taka bateria byłaby do wykorzystania także w terenie ;)
w związku z tym jeszcze jedno pytanko, jak jest z awaryjnością tych baterii ?
Awatar użytkownika
By eser
#69064
Palę Casablankę c155p na baterii automatycznej na USB od 10 dni. Jednak dużej różnicy pomiędzy mobilną nie odczuwałem, a nawet było gorzej! Adapter sieciowy USB rozwiązał sprawę. Żałuję tylko, że nie kupiłem do zapalniczki samochodowej! Polecam : http://allegro.pl/item853057080_adapter ... promo.html
Awatar użytkownika
By wojan
#69074
Trendy bo pasują gwinty, i nie ma pudełka z akumulatorkiem. Ale jak to działa nie mam pojęcia, bo paliłem tylko 510 na normalnych bateriach trendy. Może ktoś robił taka kombinację i się pochwali.
Awatar użytkownika
By ubs
#69118
wojan pisze:Trendy bo pasują gwinty, i nie ma pudełka z akumulatorkiem. Ale jak to działa nie mam pojęcia, bo paliłem tylko 510 na normalnych bateriach trendy. Może ktoś robił taka kombinację i się pochwali.


Ale mozesz podac z ktorym modelem Trendy ??
Czekam na kabelek 510 i to mnie tez interesuje :lol:
Awatar użytkownika
By scob
#69210
ja uzywam baterii od Trendy Pena 108 - z penowymi atomkami trendy i poltiko, oraz - przez przejściówkę -z 510-ką z HeavenGifts - i o ile 510 na baterii dziala porównywalnie ze średnii dse901 -tak na kabelku do pena naprawdę zacnie dymi :)
Awatar użytkownika
By bigbaster
#69232
faktem jest i mogę potwierdzić, że mam kilka kartomizerów BFREE i Tredny 808D-2P, które po zalaniu soczkiem nie palą sie na baterii BFREE oryginalnej podciśnieniowej świeżo naładowanej a doskonale palą się nawet na słabej baterii Trendy 808D-2P manualnej. Dziś udalo mi sie przy pomocy kartomizera rozebrać baterie Trendy bo cos głupiała i wymienić w niej przewody. Docelowo jak padnie zrobię z niej kibelek. Ale cos mi sie wydaje, że te batki Trendy są lepsze od BFREE :)
Awatar użytkownika
By laki001
#71266
Scob,a próbowałeś czy do Poltiko pasują kartridże z Mild M201?Bo mam tego sporo od M201,a ceny atomizerów Poltiko są fajne,to bym sobie parę tych atomizerów kupił i batkę na kablu od TR108.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.