EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By Mesutxxx
#1723323
Siema, warto kupić baterie 26650 czy lepiej kupić 18650 ? Jakie są + i - jednej i drugiej ? Będą używane do pico mega.
Awatar użytkownika
By mister67
#1723349
Ma się, a może najpierw warto się przywitać ze wszystkimi w miejscu bardziej właściwym oraz uzupełnić profil ? A po drugie Google nieczynne ?
A tak na szybko to co się w rzuca w oczy bez Google :
26650 - większy ciężar do noszenia, większa pojemność (dłuższy czas ładowania ale również dłuższe działanie)
18650 - analogicznie tylko na odwrót
By Mesutxxx
#1723367
Ok. W porządku czyli wychodzi na to, żeby nie brać pico mega tylko zwykłe pico bo ten mega aby to ma chyba lepsza więc nie warto przepłacać... A jak będę miał tego zwykłego pico to jaki akumulator do niego ? Lg hg2 ? Sony VTC 5 ? czy jakis inny ? chcę w peł ni wykorzystać te 50-75w.

A co do przywitania to gdzie mam się przywitać ? Tutaj ? czy jest jakiś oddzielne miejsce do przywitania ?
Awatar użytkownika
By Goldi
#1723371
Mesutxxx pisze:A jak będę miał tego zwykłego pico to jaki akumulator do niego ? Lg hg2 ? Sony VTC 5 ? czy jakis inny ? chcę w peł ni wykorzystać te 50-75w.

Do tych dwóch można jeszcze dorzucić Samsunga 30Q.

Mesutxxx pisze:A co do przywitania to gdzie mam się przywitać ? Tutaj ? czy jest jakiś oddzielne miejsce do przywitania ?

Tutaj: viewtopic.php?f=28&t=1517
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.