EPF
Co z czym i jak mieszać.
By xandii
#161891
jak w temacie. Chciałabym zrobic taka bazę do zaprawiania aromatami, cos jak "bimberek" ze strony "twójliqid". Szukałam wszędzie, ale nigdzie nie mogę znaleźć przepisu na liqid bez nikotynowej bazy. Jak go złożyć, żeby miało to ręce i nogi?

Tomba: dobra duszyczka zmieniła dział :)
By xandii
#161897
no proste, ale jak dla kogo :D jestem świerzynką w temacie, wiec dla mnie wszelkie mieszania to prawdziwa filozofia, szczegolnie jeśli chodzi o proporcje składników, dlatego ślicznie dziękuje za podpowiedź
Awatar użytkownika
By Tomba
#161899
Tylko najpierw poczytaj jaki glikol i jaka gliceryna.
Poczytaj też, czy koniecznie 30% gliceryny.
Wszystko jest na forum.
Awatar użytkownika
By szczuro
#161904
kupic gliceryne i glikol /tylko te wlasciwe :-) /
i/lub dodac aromat
shake & wait
kroki posrednie pominalem
:-)

PLAN B
kupic liquid bez nikotyny :mrgreen:
By gusiag3
#161907
xandii pisze:jak w temacie. Chciałabym zrobic taka bazę do zaprawiania aromatami, cos jak "bimberek" ze strony "twójliqid". Szukałam wszędzie, ale nigdzie nie mogę znaleźć przepisu na liqid bez nikotynowej bazy. Jak go złożyć, żeby miało to ręce i nogi?

Napisałam jak ja robię taki liquid, ale gdzieś zginął :roll: Piszę jeszcze raz.
2ml glikolu, 0,4ml gliceryny, 10 kropli aromatu. Jeśli chodzi o aromaty to sprawa indywidualna. Możesz próbować od mniejszych ilości. Jeśli masz aromat włoski FA to daj 1 kroplę. Późnej możesz dokropić
Glikol i gliceryna w moim przypadku pochodzi od Twój Liquid

szczuro: poprawilem cytowanie
By user
#161918
Nieprawda.
Wystarczy kupić BioBazę VG od Inawery, i mamy prawie gotowy liquid. Smaczny i delikatny dla gardła. Do tego tylko aromat, w zależności od upodobań. Też ich od groma, smacznych, w Inawerze :)
Awatar użytkownika
By bigbaster
#161969
xandii pisze:jak w temacie. Chciałabym zrobic taka bazę do zaprawiania aromatami, cos jak "bimberek" ze strony "twójliqid". Szukałam wszędzie, ale nigdzie nie mogę znaleźć przepisu na liqid bez nikotynowej bazy. Jak go złożyć, żeby miało to ręce i nogi?

Tomba: dobra duszyczka zmieniła dział :)



bimberek
to najprościej 75% PG i 25% VG (Gliceryna 99%)
czyli np. 7,5ml PG i 2,5ml VG i masz 10ml bimberku
By xandii
#162255
tomba pisze:A gdzie Ty to teraz w sklepie kupisz :?: :mrgreen:
Już wszystko pozamykane :)

stanę przed laptopem i poczekam aż otworzą :D :D :D
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.