EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By Norbas
#1616654
Mieszkam w niewielkiej miejscowości.
Do tej pory nie zawracałem sobie głowy firmą InPost bo nie było potrzeby.
Teraz widzę że sporo sklepów oferuje taką formę wysyłki.
Jak to działa? Czy nawet do małej miejscowości dowożą listy? To jak PP czy czymś się różni?
Jak kupię coś i wybiorę przesyłkę listową rejestrowaną to tak jak w PP zapuka listonosz z InPost i wręczy mi taki list czy nie?
Byłem na ich stronie ale nie znalazłem wprost odpowiedzi jak działają.
Jest sporo o odbiorach w kioskach , paczkomatach ale co z przesyłkami listowymi?
Ceny mają konkurencyjne...
Awatar użytkownika
By Peter007
#1616656
Dostarczają do domu i mają umowę z siecią Lewiatan, gdy zostawią awizo to właśnie w tych sklepach przesyłka jest do odbioru. Może mają inne umowy jeśli nie ma ich placówki.
By szymon1234
#1616673
Czeka się koło tygodnia, czyli okolice ekonomicznego pp.
Inpost to dla mnie tylko kurier lub paczkomat, jeszcze się nie zawiodłem.
Co innego z listem, nadaje się tylko do dupereli, których nie potrzebujesz "na już".
Awatar użytkownika
By Norbas
#1616674
No jakiś tam Lewiatan u mnie jest, chyba tzw ajencja bo sklep i właściciel ten sam tylko szyld się zmienił jakiś czas temu.
Czyli powinien listonosz z inpostu do drzwi zapukać?
Jak patrzyłem na ich mapkę punktów to tego Lewiatana u mnie nie było...

Chcę kupić akurat coś co się w kopercie bąbelkowej zmieści spokojnie ( dioda cree do latarki ).
Awatar użytkownika
By Goldi
#1616677
Norbas pisze:Czyli powinien listonosz z inpostu do drzwi zapukać?

U mnie dzwoni domofonem. :wink:
Awatar użytkownika
By Peter007
#1616679
U mnie też nie ma ale na awizo zawsze podają adres lewiatana i tam w oznaczonej kasie jest odbiór. Dla pewności podskocz do tego sklepu i zobacz czy na którejś kasie jest logo inpost albo poprostu spytaj kasjerki.
Awatar użytkownika
By Norbas
#1616681
W tym lewiatanie jest po prostu lada zaraz obok lodówki z browarem i produktami mlecznymi :-)
Jutro zapytam bo aż jestem ciekaw.
Awatar użytkownika
By Soundtrack
#1616684
szymon1234 pisze:Czeka się koło tygodnia, czyli okolice ekonomicznego pp.
Inpost to dla mnie tylko kurier lub paczkomat, jeszcze się nie zawiodłem.
Co innego z listem, nadaje się tylko do dupereli, których nie potrzebujesz "na już".


Duperele - szczególnie z alledrogo przychodzą szybciej niż przez PP.
By szymon1234
#1616686
Soundtrack pisze:
szymon1234 pisze:Czeka się koło tygodnia, czyli okolice ekonomicznego pp.
Inpost to dla mnie tylko kurier lub paczkomat, jeszcze się nie zawiodłem.
Co innego z listem, nadaje się tylko do dupereli, których nie potrzebujesz "na już".


Duperele - szczególnie z alledrogo przychodzą szybciej niż przez PP.

na aromaty z allegro czekałem ponad tydzień, pp eko to najczęściej do tygodnia.
Awatar użytkownika
By Peter007
#1616688
Do niedawna sądy puszczały korespondencję przez inpost, więc jakieś standardy muszą chyba trzymać.
Awatar użytkownika
By Mietowy
#1616691
Ja sie zawiodlem na InPoscie. Na przesylke czekalem dwa tygodnie, z czego kilka dni lezala w oddziale w Lodzi (mieszkam w miejscowosci pod Lodzia). Zadzwonilem zeby zapytac sie, co sie dzieje? W odpowiedzi uslyszalem, ze to jedyna przesylka na moja miejscowosc i listonoszowi nie oplaca sie jechac. Zrobilem awanture, i na nastepny dzien dowiedzialem sie z trackingu (bo listonosz i tak nie przyjechal), ze moja przesylka zostala awizowana, i czeka na odbior w jakims sklepie, ktory byl czynny 8-16. Czyli, w tych samych godzinach co ja pracuje. Koniec koncow paczki nie otrzymalem, i nie mialem mozliwosci odbioru. Ze swojej strony nie polecam tej "firmy".

Tapam z telefonu. Wybaczcie brak "ą i ę" :)
Pozdrawiam, Mateusz.
Awatar użytkownika
By Goldi
#1616694
Ja zawsze z Allegro biorę polecony Inpost, jeżeli oczywiście jest taka możliwość. Idzie podobnie jak list z PP a jest sporo tańszy.
Awatar użytkownika
By Fabian74
#1617181
Standard Inpost w Toruniu na osiedlu Na Skarpie:
-na pięć przesyłek,pięć nie dostarczono a jedynie awizowano,mimo tego,że całe dni w domu przebywała załoga.
Jak dla mnie to żałosne.
Jedynie paczkomaty dobrze spełniają swoje zadanie.
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.