EPF
Awatar użytkownika
By Bazyloss
#842263
ktoś używa ? nie bardzo kumam jak to się izoluje ? to białe idzie pod spód ? (zawsze) bo na zdjęciach na Rampage Vapor jest opcja, że nie jest zamontowane
Awatar użytkownika
By sthEn
#842288
Planuję to kupić za jakiś czas, jakby się ktoś wypowiedział, byłoby miło :) No i jakby ktoś był chętny się dołączyć do zamówienia w celu obniżenia kosztu wysyłki, to również nie będę płakać.

International Registered Air mail - 10$
International EMS Air mail - 25$

:)
Awatar użytkownika
By Bazyloss
#842303
ja jestem chętny na zakup

ktos wie jaki rozmiar mają te piny (M5?) - trza przygotować zawczasu mosiężne :)

dzieki Thaniell, zmyliło mnie zdjęcie w prawym górnym rogu
Awatar użytkownika
By piehot
#842783
sthEn pisze:Planuję to kupić za jakiś czas, jakby się ktoś wypowiedział, byłoby miło :) No i jakby ktoś był chętny się dołączyć do zamówienia w celu obniżenia kosztu wysyłki, to również nie będę płakać.

International Registered Air mail - 10$
International EMS Air mail - 25$

:)


i ja bym się podłączył :)
Awatar użytkownika
By sthEn
#842895
Przy 5 osobach wyjdzie ~85zł od łebka.

22$ + 2$ wysyłka na osobe. Po kursie ~3.23 wychodzi 77.50 ;P

Do tego wysyłka w Polsce jeszcze niestety :)

Jeszcze miesiąc temu zorganizowałbym darmowe wysyłki DHL już u nas, ale niestety ostatni tydzień jestem w aktualnej pracy, i od września tracę tą możliwość :(

Listę i zamówienie mogę ogarnąć, jeżeli otrzymam jakieś płatności przed całą zabawą. Wykładać za nikogo niestety nie mam jak, bo nie wiem jak tam mój wrzesień finansowo będzie wyglądał przez zmianę pracy w połowie miesiąca :) Wyliczenia wyżej oczywiście luźne, bo nie wiem jak tam kurs będzie wyglądał na dzień zamówienia i jak mi ING by to przeliczyło na kredytówce :)

Na razie:
sthEn
bazyloss
BadPix
kwinto
kwinto
Staff
pitek_b
piehot

Robić listę w osobnym temacie? Wstępnie podejrzewam by wyszło ~80zł od głowy, a jak już będą w Polsce i wszystko będzie można wyliczyć to wyrównania w jedną albo drugą stronę :)
Awatar użytkownika
By sthEn
#842910
No to tak jak napisałem, po 80zł jakby ludzie powpłacali, to mogę zamawiać. Wyrównać można później.

-- [scalono] Pt 30 sie 2013 10:16:30 --

rampage-vapor-hybrid-connector-t50012.html

Lista.

-- [scalono] Pt 30 sie 2013 10:24:11 --

Bazyloss pisze:po kursie PayPal w tej chwili to 80,87zł (żeby nie było nieporozumień) + PP)


Czy płacąc kredytówką podpiętą do PayPala w USD nie powinno mi z karty ściągnąć w USD, i następnie dopiero bank sobie przelicza według własnego kursu?
Awatar użytkownika
By sthEn
#845284
I tak i nie. Można jednak podczas transakcji wybrać, czy ma naliczyć w walucie faktury (i to jest o wiele bardziej korzystne), czy w walucie domyślnej dla konta, z którego płacę :)
Awatar użytkownika
By daras25
#845358
Może jak zaczniecie nękać Senia przez PW to zrobi następną serię , o ile dobrze pamiętam były po ok. 40 pln za sztukę ;-)

Tapnięte z GT-I9100P
Awatar użytkownika
By piehot
#845364
mimo że nie mam siły persfazji, napisałem zapytanie do Senia.
Dzięki daras25!
Awatar użytkownika
By sthEn
#845367
No to szybko wyszpieguj, bo już mi 5 osób zapłaciło ;)
Awatar użytkownika
By sliwa404
#845796
Po kontakcie z seniem dostałem odpowiedź :

Mogę ale w drugiej połowie września. Teraz nie mam czasu.

Zasada jest taka.

1. Ktoś się tym zajmuje i zbiera chętnych.

2. Podaje liczbę sztuk

3. Płaci za całość i wysyłam mu

4. Rozsyła do wszystkich chętnych.

Jest czas więc spokojnie to zorganizujcie. Cena 40 zeta sztuka. Przesyłka po
mojej stronie do organizatora imprezy.
Minimum z 10 sztuk, bo inaczej nie opłaca mi się do tego maszyn przestawiać.


Sthen, skoro byłeś chętny na prowadzenie tamtej zbiórki, może i teraz się podejmiesz? Liste można założyć w Straganie, żeby nie było że nie dam rady się wpisać, to wpisz mnie od razu do aktualnej listy, o ile nikt się nie wypisze, ale wątpie w to, ponieważ niedość że taniej, to jeszcze Polska produkcja, a my Polacy tak mamy, kochamy swoje produkty! :D
Awatar użytkownika
By vincek
#845802
Jako, że nie zdążyłem na poprzednią listę :( to bardzo proszę pamiętać o mnie przy ewentualnej liście na produkt od Senia. Będę więcej niż wdzięczny :)
Awatar użytkownika
By sthEn
#856352



JM22 18500 i GbB22 Hybrid Mode ;P
Awatar użytkownika
By Snaco
#856386
Też jestem chętny na connector senia.

Tapnięte z Samsung NOTE
Awatar użytkownika
By PucH2
#856389
reed pisze:A do Naturala podejdzie taki adapter?

Powinien. Tylko jest pewne ale. Tuleje są za krótkie. W połączeniu z Magnetikiem lub kombinacją tych dwóch wygląda cudownie. Koszt takiej przelotki to 10 zł u każdego tokarza. Polecam z mosiądzu.
Awatar użytkownika
By Snaco
#859441
nikt nie chce sie pozbyc konektorka? :-)
Awatar użytkownika
By Bazyloss
#859582
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... ccc26.html

w opcji 18650 (w moim wypadku 18490+Kick2) mod ma teraz 91mm co jest fajnym wynikiem

do regulacji użyłem pinu teleskopowego od PAPAS's, w poniedziałek zamawiałem tam kilka pierdółek i żałuję, że nie zamówiłem jeszcze jednego tego pinu, ale chyba tak zrobie (ktoś chętny?)

chyba wezmę również jeszcze jeden Conector :)
Awatar użytkownika
By Bazyloss
#859593
nie używam guziora i głowicy od TM, mam tylko rurkę, więc nie jestem w stanie sprawdzić

podaj długość części wchodzącej do rurki
Awatar użytkownika
By Bazyloss
#859600
gwinty oczywiście pasują, ale ważne ile guzior wchodzi do środka
ja używam włącznika od Vanilli, który jest dłuższy od JM wewnątrz rurki, i musiałem sobie dorobić pin+ miedziany M5 na tyk, ledwo wystaje od strony aku, a od struny parownika wręcz jest schowany w tym białym krążku/izolatorze

jak użyję włącznika od JM to nie ma problemu
Awatar użytkownika
By piehot
#861080
mam pytanko: wkręcał może ktoś do mankosa ? będzie pasował? jeśli tak można fotkę ? ;)
Awatar użytkownika
By daras25
#861088
piehot pisze:mam pytanko: wkręcał może ktoś do mankosa ? będzie pasował? jeśli tak można fotkę ? ;)

Nie jestem pewny ale Mankos ma chyba 20x0,75
Awatar użytkownika
By szymon2626
#861096
piehot pisze:mam pytanko: wkręcał może ktoś do mankosa ? będzie pasował? jeśli tak można fotkę ? ;)


Ja wkręcałem i pasuje, ale fotki teraz nie zrobię :(
Awatar użytkownika
By piehot
#861099
ufff. dzięki kolego szymon. głownie pod mańka kupiłem ten rampage. pozdro
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.