EPF
Co z czym i jak mieszać.
By dawidk25
#232960
Byłem dziś w aptece w celu zakupu gliceryny żeby to epapierosik więcej dymu dawał i dostałem.... Olej kamforowy *SHOCK* . To jest to samo? Na etykietce pisze ,,Wywiera działanie drażniące na skórę, powoduje miejscowe przekrwienie, działa rozgrzewająco i przeciwbólowo." więc chyba nie powinno się to znaleźć w moich płucach :?:
Awatar użytkownika
By HAL9000
#232961
Heh.. olejek kamforowy to coś zupełnie innego
Odradzam próbowanie
Chociaż relacja byłaby ciekawa :mrgreen:
By dawidk25
#232973
Nie wziąłem paragonu :( Kosztowało 1.20zł także wielkiej straty nie ma :D W każdym razie dobrze,że w momencie otwierania tego przeczytałem co to jest :P Inaczej coś mi się wydaję, że mogło by być ze mną ciężko :oops:
Awatar użytkownika
By HAL9000
#232974
Oj tam, rozgrzało by ci płuco troszkę, na mrozik w sam raz :lol:
Tylko nie próbuj przypadkiem...
By maniak
#233034
Ja nie wiem, co Wy macie z tym "wzrokiem aptekarek". Chyba że jakoś się krygujecie specjalnie przy zakupie. Kupowałem w kilku różnych aptekach strzykawki, wodę do iniekcji, glicerynę, igły (nawet pytałem jakie mają najgrubsze) - traktowano mnie normalnie. Za "analogowych" czasów kupowałem nawet w aptekach oczyszczoną benzynę "z litra" (Panie mi odlewały do buteleczki z zapasu) bo wychodziła taniej niż oryginalna do zapalniczki.
Jedyny przypadek gdy na mnie dziwnie spojrzała Pani w aptece był, gdy poprosiłem o alkohol izopropylowy - potrzebowałem do wyczyszczenia procka, w końcu wyczyściłem wódką... Chyba podejrzewała, że mogę spróbować go wypić i nie chciała problemów... Dla nieświadomych - IPA też mają w wielu aptekach, tyle że nie na sprzedaż.
By kokobubu
#233099
HAL9000 pisze:Oj tam, rozgrzało by ci płuco troszkę, na mrozik w sam raz :lol:

I wapowanie by rzucił. Może nawet na zawsze. :lol:
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.