EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
Awatar użytkownika
By djdanto
#270493
Wklejam rozmowę z kolegą ciekawe co Wy na to:

Marek
07:45:37
kaszlę jak bym się wściekł
07:45:40
dusi mnie to

Danto
07:47:20
moze to od analogow?
07:47:21
:D

Marek
07:47:33
od analogów w życiu ani razu nie kaszlnąłęm

Danto
07:48:31
tussipect se kup

Marek
07:50:35
tussipect jest na drogi oddechowe
07:50:49
a ja mam liquid na płucach
07:50:59
to nie to samo zatrułem się ep
oblepiła mi gliceryna płuca i muszę to teraz rozrzedzić i wykrztusić
idę o 9, to kosztuje 7 zł, więc se zapodam i chyba odstawiam ep, bo to jest niebezpieczne

Danto
08:03:30
a po analogach nie ?
08:03:38
ile juz zjarales tego dzisiaj ?

Marek
08:03:40
nic
08:03:46
ep nic

Danto
08:04:06
ale ile analogow juz dzisiaj?

Marek
08:05:03
3
08:05:14
ale kaszel mniejszy niż wczoraj
08:05:45
wodnisty taki, bo od fajek to masz taki z flegmą, a tu nie
Awatar użytkownika
By nester
#270604
Były przecież podobne tematy. Po co zakładać następny? Swoją drogą Djdanto widzę, że brak ci było argumentów w rozmowie z kolegą. Jak mu gliceryna oblepiła płuca, to prawdopodobnie ktoś go podtapiał w wiaderku z gliceryną. Analogi są według niego ok, bo kaszlu nie ma. Zapytaj, czy palił kiedyś papierosa przez lufkę szklaną, jak nie to niech spróbuje i oglądnie lufkę po jednym papierosie. Dlatego proponuje, żeby dał sobie spokój z tymi "niebezpiecznymi" e-p, bo któregoś pięknego razu tak mu się te płuca oblepią, posklejają, że zrobi wydech i nie będzie mógł zrobić wdechu.
Awatar użytkownika
By SMOOKE.PL
#270606
Kolega miał sytuację ze po odstawieniu analogów, przez kilka dni odkrztuszał bezbarwną wydzielinę, po kilku dniach przeszło. możliwe ze był chory, albo niektórzy tak mają, po przejściu na e-p. Możliwe że za mocnego liquidu się narajał i podrażnił oskrzela, tak nawet ja miałem na drugi dzień ,po wieczornym spożyciu 0,3 ml 24-ki w ciągu 30 minut
Awatar użytkownika
By utak3r
#270617
a ja mam liquid na płucach
to nie to samo zatrułem się ep
oblepiła mi gliceryna płuca i muszę to teraz rozrzedzić i wykrztusić
idę o 9, to kosztuje 7 zł, więc se zapodam i chyba odstawiam ep, bo to jest niebezpieczne


Ilu jeszcze takich będzie? To nawet w pierwszym momencie jest śmieszne, tylko potem człowiek smutnieje, jak sobie zda sprawę z tego, że oni mówią to serio.
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#270620
Ja kaszlalem rano nie raz tak, ze budzilem sasiadow.. Teraz nie ma kaszelku... nadal sie dziwie dlaczego ;)

Nie sadze, zeby gliceryna oblepiala pluca czy cos w tym stylu. Ta co ja mam mozna wcierac czy pic nawet.. Nie wiem, ale jako lek bez recepty ja sprzedawaja to chyba bezpieczna musi byc.
W Anglii w aptece widzialem nawet wersje smakowe gliceryny. Porzeczkowa, jagodowa i jakas tam jeszcze.
Awatar użytkownika
By papierosiak91
#270669
Jak się nie chce pożegnac ktoś z analogami to usprawiedliwia siebie własnie takimi tekstami. Jeżeli by myslan na poważnie o ep to by poczytał i wsztstko by mu się rozjaśniło.
Tyle mam do powiedzenia
Awatar użytkownika
By utak3r
#270671
SzamanDM pisze:Ja kaszlalem rano nie raz tak, ze budzilem sasiadow.. Teraz nie ma kaszelku... nadal sie dziwie dlaczego ;)

No, ja też miałem naprawdę straszny kaszel, zanoszący, głęboki. I co? Nie mam go już WCALE :D
Awatar użytkownika
By Tomba
#270675
Nie chcielibyście słyszeć jak ja rano kaszlałem. Myślałem, że płuca wypluje, a tu już blisko dwa lata jak się dziadostwa pozbyłem :)
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.