EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By BocianDos
#1926676
Obrazek

Dość dawno nie widzieliśmy żadnego nowego drippera od mainstreamowych producentów, passę tą przerywa Geekvape ze swoim najnowszym atomizerem Tsunami Reborn Z RDA. Może to powrót trendu na kręcone grzałki? Sprawdźmy, czym może nas zaskoczyć!

Obrazek

Wygląd i budowa
Najnowszy dripper jest zbudowany dosyć tradycyjnie, nie znajdziemy tu żadnych udziwnień. Prosta konstrukcja, boczne wloty powietrza i chyba najpopularniejszy w świecie dripperów 2-post deck.

Obrazek

Całość jest dosyć mała, bo średnica tego atomizera wynosi zaledwie 24mm, przez co możemy mieć problem, żeby zmieścić tam większe grzałki, ale za to bez problemu będzie pasował do praktycznie wszystkich modów bez wystawania poza ich obrys.

Obrazek

Konstrukcja jest zdecydowanie przyjazna początkującym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z grzałkami DIY. Z plusów, które zawsze dobrze jest widzieć w atomizerach RDA jest głęboka piwnica, dzięki której dripper pomieści więcej liquidu. Pozwoli nam to rzadziej sięgać po butelkę z liquidem.

Kolorystyka
Obrazek

https://i.ibb.co/nsNtgBP/lost-vape-u[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.