EPF
Co z czym i jak mieszać.
By erdemo
#590776
Gdzie kupić cały osprzęt do samodzielnego wytwarzanie Liquidu, szukałem na allegro ale nie moge nic znaleźć.

Chce zacząć bawić się w tworzenie własnych olejków gdyz jest to dużo tańsze od kupna gotowych. Znalazłem na yt poradnik ale nie wiem gdzie zakupić podstawowe składniki.
Ostatnio zmieniony 15 gru 2012, 14:09 przez erdemo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By pol
Awatar użytkownika
By blackraven
#590867
Jeśli chcesz tworzyć własne "olejki" to lepiej sobie odpuść...
Jeżeli chcesz swój własny smak liquidu to skorzystaj na początku z porad które opisał w poście pol
Jeśli nie będziesz posiadał elementarnej wiedzy -zaczerpniętej z linków kolegi pol- to w brew pozorom nie tylko nie zaoszczędzisz, ale i wydasz więcej, gdyż zanim odkryjesz "swój smak" połowa tego co stworzysz wyląduje w zlewie bo nie będzie się nadawać do wapowania.
Z lq domowej roboty jest jak z gotowaniem... odrobinę za dużo czegoś, lub za mało i... całkiem inny smak.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By PucH2
#590906
saradonin pisze:"Wytwarzanie" ? To trochę brzmi, jakbyś planował ekstrahować nikotynę z pomidorów lub kalafiora.

Sposób na przyszłą akcyzę: Naturalny LQ kalafiorowo-pomidorowy z domieszką cykuty o mocy 18 mg. :lol:
By erdemo
#591125
Czemu nie zaoszczędzę? Nie trzeba od razu 10ml robić. Wystarczy 1ml do testów i dopiero potem więcej.

"Wytwarzanie" ? To trochę brzmi, jakbyś planował ekstrahować nikotynę z pomidorów lub kalafiora.


Każdy ma swoje zobaczenia, dzięki że się nimi podzieliłeś bo bez tej informacji bym nie przeżył następnego dnia.

erdemo- ile masz lat?


19 a czemu pytasz?

Zamykam - jest już dużo informacji o tym na forum.
kijan77
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.