EPF
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1568263
Obrazek

ETANK F1 BY EHPRO

The Ehpro eTank F1 is an innovative RDTA system featuring a top airflow design and a creative pressing system that drips juice into the bottom section of the tank, where the coils reside. The eTank F1 also has a unique design that helps you build coils easily with a transparent window so you can see it all in action. The RDTA supports dual-coil builds and can be fully disassembled for easy cleaning. The eTank F1 is manufactured from 303 stainless steel with Pyrex glass and a 4ml capacity.

Features:

Patented dripping system
Adjustable top airflow design
Unique bottom deck for easy coil building
Stainless steel construction with Pyrex glass
PEEK insulator
4ml capacity

Includes:

1x Ehpro eTank F1
1x Extra o-rings and screws
1x Allen key
1x Coil with Japanese Organic Cotton
1x User Manual

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By jacekgothic
#1568316
Ciekawy parownik, ale...
Z tego co widzę, to tankowanie będzie dość upierdliwe, setup pod TC, to kombinacja alpejska z wyginaniem, dopasowywaniem nóżek grzałki i spory problem dla tych, co noszą swój sprzęt w kieszenie. Parownik może się sam "otworzyć" w miejscu, gdzie jest łączony "na wcisk". Tak, czy siak z ciekawości bym go kupił :mrgreen:
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1568367
@jacekgothic a testowałeś ich poprzednią konstrukcję Rdta - Revel? Tam jest klasyczne mocowanie i nawiew pod grzałki.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By saradonin
#1568372
Prawdziwie rewolucyjna konstrukcja:
  • "oil in grass tube" - nowy poziom ekologii, biodegradowalne tuleje
  • "make sure cotton is fully absorbed" - no ładnie, przy wymianie nie trzeba demontować i wyrzucać starej watki, bo cała zostaje wchłonięta
:kulam
Awatar użytkownika
By jacekgothic
#1568397
tinOFbeer pisze:@jacekgothic a testowałeś ich poprzednią konstrukcję Rdta - Revel? Tam jest klasyczne mocowanie i nawiew pod grzałki.


Nie testowałem.
Awatar użytkownika
By smokehead
#1568765
Patent jak w big dripperze więc nie wiem co tu jest "creative", troche unowoczesnili i inny airflow, podgląd na grzałki.
Awatar użytkownika
By jacekgothic
#1573165
Na FT za niecałe 112zł (po dzisiejszym kursie dolara na PP), ciekawe czy któryś z naszych sklepów będzie go miał w sprzedaży...
Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.