EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
Awatar użytkownika
By Artur
#508178
Dzisiaj wzbudził we mnie niepokój znajomy, który stwierdził że paląc takiego eszluga i tak narażam się na podstawowe choroby związane z nikotyną bo przecież ją nadal wdycham. Co ciekawe zapytał mnie czy wiem jak to działa na niepłodność, odpowiedziałem szczerze, że nie wiem...

Jak to więc jest z tą niepłodnością, zmniejszają ją (płodność) również składniki liquidu włącznie z nikotyną?
Bo zawsze uważałem, że to smoliste elementy zwykłego analoga są winowajcą, teraz mam duży pytajnik przed oczami
Ostatnio zmieniony 28 sie 2012, 14:54 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Kszywho
#508187
Hardknox- napisze tak: więcej plemników zabił Tobie ten stres i niepokój wywołany tekstem znajomego, niż rok jarania ep. Ale to moje zdanie.

Tak przy okazji- coś ostatnio dużo wątków i pytań się tworzy typu "a tata Marcina powiedział, że...". Ten tata Marcina okazuje się być niezłym fachowcem w dziedzinie ep i autorytetem, bo zaraz po takich rozmowach jest panika na forum. Poczytajcie proszę wszyscy działy o zdrowiu na forum, blog Starego Chemika, tematy w necie o szkodliwości margaryny, zupek chińskich, smogu w dużych miastach, pestycydach na owocach i warzywach, a potem dopiero panikujcie z ep.
Awatar użytkownika
By Chmurka
#508190
po co sobie głowe zawracac wpływem e-p na płodnośc? lepiej zostac przy analogach , tam przynajmniej wiadomo ze obniżają libido i płodnośc
już nie wspomne o całowaniu nie palącej partnerki
jezeli tak bardzo chcesz mieć potomka to moze nic nei używaj ?
czy tylko kobiety maja być odpowiedzialne za używki przed i podczas zapłodnienia? (wiadomo podczas ciązy to oczywiste, jednak wiele lekarze mówią , ze dziecko poczete pod wpływem używek ma mniejsze szanse na zdrowy rozwój już podczas ciązy i czesto rodza sie z wadami )
By maniak
#508192
Hardknox pisze:Dzisiaj wzbudził we mnie niepokój znajomy, który stwierdził że paląc takiego eszluga i tak narażam się na podstawowe choroby związane z nikotyną bo przecież ją nadal wdycham.

Zapytaj znajomego jakie są te "podstawowe choroby" związane z nikotyną. Z nikotyną, nie z paleniem tytoniu.

Hardknox pisze:Co ciekawe zapytał mnie czy wiem jak to działa na niepłodność, odpowiedziałem szczerze, że nie wiem...

No bo i skąd masz wiedzieć? To jest argumentacja na poziomie... nie napiszę co by niektórych polityków nie obrażać.
Z innej beczki - a czy kolega, który zadał takie pytanie wie jak oddychanie wpływa na płodność?
I najlepiej niech udowodni, że nie szkodzi.
Awatar użytkownika
By Arushat
#508193
Gdzieś na forum było ,że liquidy mentholowe wywołują bezpłodność.
By maniak
#508195
Arushat pisze:Gdzieś na forum było ,że liquidy mentholowe wywołują bezpłodność.

A owocowe dodają wigoru? :wink:
Awatar użytkownika
By Artur
#508199
Szczerze mówiąc to uznałem tą wypowiedź znajomego za absurdalną, a wy mnie tylko utwierdziliście w przekonaniu, że nie warto słuchać bzdetów i popadać odrazu w traumatyczne wizje. Czego mogłem oczekiwać od kogoś kto nawet analoga nie miał w ustach a zwraca komuś uwagę

Ten "specjalista" wymieniał takie objawy jak kaszel, arytmie, ciśnienie, niepłodność itp... teraz wydaje mi się to śmieszne! Dzięki!

PS. o tych mentolach to już chyba z 20 lat słyszę jakie to szkodliwe LOL
Awatar użytkownika
By Goldi
#508365
marcin_kama pisze:guma orbit też jest miętowa a w reklamach nalegają by ją memlać :)

A to dranie. Chcą doprowadzić do wyginięcia gatunku Homo sapiens. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By PucH2
#508373
Antykoncepcyjny liqid szybko zdobyłby rynki i nowych klientów. Komu się to uda zdobędzie sławę i pieniądze. To tyle o bezpłodności z EP.
Awatar użytkownika
By uziq
#508596
'cześć, koleżanka mojego brata przygotowuje sie do mistrzostw świata w szachach. Czy moze palić e-papierosa? Podnobno wicemistrz Rosji z 2012 roku został zdyskwalifikowany bo wykryto sterydy w jego mózgu a palił e-papierosy'

wybaczcie ale to tylko kwestia czasu aż ktoś podobny temat założy

śmiać sie czy płakać - oto jest pytanie
Awatar użytkownika
By Archon1
#518299
O ja pier... Wy na poważnie? Uwaga na skarpetki
Awatar użytkownika
By tara36
#518302
anielski pisze::bry a jak sprawa wygląda jeśli chodzi o cholesterol? Lekarz mówił żebym przestał palić ale te tradycyjne, a jak to wygląda z e-fajką? Głupi jestem, nie zapytałem i teraz się gotuje *CZAJNICZEK* Nie mam jakiegoś strasznie wysokiego poziomu, żeby nie było, ale przyjmuje suplementy na obniżenie poziomu cholesterolu i jestem na diecie. Ponoć ten "dym" to nie jest taki "tradycyjny" dym, no ale nikotyna tam jest?


No proszę Cię.. Czy Ty przeczytaleś choć ze dwa zdania na tym forum?! Zacznij proszę od "Blogu Starego Chemika" bo tam dowiesz się co to jest e-palenie - przecież Ty nie masz pojęcia o czym rozmawiasz! Przepraszam, nie chcę Cię urazić ale przecież żeby pytać to trzeba wiedzieć o co, a żeby pojąć trzeba rozumieć... Chlopie zacznij od początku a nie od d.. strony.
Awatar użytkownika
By gregbard
#518304
śmiać się czy płakać... bo sam nie wiem...
*TORBA* profilaktycznie :palm
Awatar użytkownika
By Archon1
#518315
Szperaczz, kończ Waść Pan wstydu oszczędź :mrgreen:
By Endriusza
#518348
Chociaż z obniżeniem tej płodności, w moim wieku, to byłby niemały plus. Kolejny stres z głowy :mrgreen:
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.