EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By Nikoś
#383849
Jeśli był taki pomysł to proszę u usunięcie lub przeniesienie na właściwe miejsce Zauważyłem że jadąc samochodem wypalałem kiedyś mase analogów aż do przesady bo na 100km 10-15 papierosów Podobnie jest tak teraz tylko teraz palę EP ale ciągle go trzyma w ręku i co jakiś czas zasysam i ciągle mam niedosyt Pomyślałem że szkoda baterii na takie katowanie EP-ka skoro w samochodzie jest nieograniczona jej ilość Postanowiłem zrobić EP-ka na kabelku zasilanego z gniazda zapalniczki Dziś robiłem próbe z klirem zasilanym z zasilacza napięcim około 5v i dopiero dziś pierwszy raz poczułem co to znacze konkretnie się napalić :zakrecony toteż mój sprzęt będzie mniej więcej takim napięciem zasilany W samochodzie raczej nie będę się delektował smakiem (wole skupić się na drodze) tylko kilka konkretnych machów :zakrecony i spokój na jakiś czas :) Docelowo regulacja napięcia będzie w ładowarce samochodowej pozostałej z E-HEALTHA (mój pierwszy zestaw; ale szmelc) do tego kabelek razem z mikrofonem od CB i właśnie w nim zamontuję przycisk i głowicę 510 Po nowym roku biorę sie za gromadzenie części i powoli będę tworzył dzieło Niewykluczam że w trakcie pracy coś jeszcze wymyśle Czekam na waszą opinie w sprawie mojego pomysłu
Ostatnio zmieniony 26 lut 2012, 10:31 przez Nikoś, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Goldi
#383870
Idea zasilania z 12V jest poprawna. Jednak poprzez regulowany step-down. Do tego kartomki zwykłe lub LR i będzie śmigać jak ta lala. Nie ma sensu doprowadzać sobie w pobliże paszczy napięcia 12V. To już jest trochę niebezpieczne.
Awatar użytkownika
By Nikoś
#383878
goldi74 pisze:Idea zasilania z 12V jest poprawna. Jednak poprzez regulowany step-down. Do tego kartomki zwykłe lub LR i będzie śmigać jak ta lala. Nie ma sensu doprowadzać sobie w pobliże paszczy napięcia 12V. To już jest trochę niebezpieczne.

Grzałka na 12v umożliwiłaby mi awaryjne korzystanie z ep-ka na kabelku w warunkach domowo-warsztatowo-samochodowych 12v nie jest napięcim niebezpiecznym dla człowieka dopiero grubo ponad 24v dla prądu stałego i powyżej 48v dla zmiennego jest ono niebezpieczne

-- [scalono] 31 gru 2011, 20:57 --

Will_away pisze:Trzeba dodać, że niebezpieczne ze względu na bobra i dla osób z rozrusznikiem serca :)

Na bobra są przecież sposoby a co do rozrusznika serca to przy takim paleniu rozrusznik stanie się nie potrzebny :lol:
Awatar użytkownika
By Nikoś
#383893
shrack pisze:A wystarczy tylko to:
http://peleon.pl/product.php?id_product=517
http://peleon.pl/product.php?id_product=377

A spróbuj tym zestawem wyciągnąć 5v podczas palenia tym bardziej gdy batka jest padnięta Taką ładowarkę mam i tylko obudowa się przyda

-- [scalono] 31 gru 2011, 22:03 --

wojan pisze:Robiłem moda dla tir-owca. Zasilanie z zapalniczki lub na wyjście 2 baterie. Gniazdo rozłącza baterie przy wsadzeniu wtyczki zasilania w gniazdo zapalniczki.

Też dobry pomysł ale ja mam batke 3,3-3,4v więc dopóki nie kupie coś v stylu VV to pobawię się z zasilaniem 12v z aku lub trafa przynajmniej moc będę miał niograniczoną
Awatar użytkownika
By wojan
#383894
Zobacz na mojej stronce, bo właśnie o tym piszę. Dajesz elektronikę zbijającą do 5 lub 6v (regulowane zworką), gniazdo do podłączenia kabla z zapalniczki w samochodzie, kartek zwykły softip lub DC, baniak ze strzykawki i już. Wsiadasz do samochodu i palisz przez cały dzionek.
W baniak wchodzi 2 ml jak dasz długą tulejkę od dc to i z 6 wejdzie.
Awatar użytkownika
By Nikoś
#383896
wojan pisze:Zobacz na mojej stronce, bo właśnie o tym piszę. Dajesz elektronikę zbijającą do 5 lub 6v (regulowane zworką), gniazdo do podłączenia kabla z zapalniczki w samochodzie, kartek zwykły softip lub DC, baniak ze strzykawki i już. Wsiadasz do samochodu i palisz przez cały dzionek.
W baniak wchodzi 2 ml jak dasz długą tulejkę od dc to i z 6 wejdzie.

Jeśli już to tylko kliry bo jestem obecnie ich fanem chyba że coś się z czasem zmieni a jeśli chodzi o elektronike to może i to co polecasz docelowo wsadzę ale na razie to chyba zastosuje 2 tranzystory rezystor i diodę Zenera na 5.1v jako regulację i przekonam się czy warto dalej brnąć w ten temat
Awatar użytkownika
By Nikoś
#383907
wojan pisze:To nie zapomnij o radiatorze :)

Wstawię jakiegoś BD w dużej obudowie to może wystarczy chyba że znajdzie sie miejsce na kawałek blachy Al to by było git Obudowy od ład. sam. nie dają dużego pola do popisu
By dolar
#383909
wojan pisze:Robiłem moda dla tir-owca. Zasilanie z zapalniczki lub na wyjście 2 baterie. Gniazdo rozłącza baterie przy wsadzeniu wtyczki zasilania w gniazdo zapalniczki.


Masz może foty takiego moda??? Bo z danych tech. to jestem noga. Szukam czegoś do osobówki. Podaj też ewentualnie ceną za wykonanie. Może być wszystko na PW.
Awatar użytkownika
By Nikoś
#383997
wojan pisze:Zobacz na mojej stronce, bo właśnie o tym piszę. Dajesz elektronikę zbijającą do 5 lub 6v (regulowane zworką), gniazdo do podłączenia kabla z zapalniczki w samochodzie, kartek zwykły softip lub DC, baniak ze strzykawki i już. Wsiadasz do samochodu i palisz przez cały dzionek.
W baniak wchodzi 2 ml jak dasz długą tulejkę od dc to i z 6 wejdzie.

Wstaw linka do tego cudeńka ze zworką bo jakos nie moge trafić :zakrecony Przeglądałem twoje układy i dodałbym diodę na zasilaniu aby nie uszkodzić układu przez odwrotną polaryzację bo przecież różni ludzie ich używają Byłby niewielki spadek na zasilaniu 0,2 lub 0,6v w zależności od diody ale przynajmniej układ byłby zabezpieczony
Awatar użytkownika
By Nikoś
#385916
Moje pierwsze efekty:ObrazekObrazek
Na razie jest to wersja warsztatowa bo wapuje z zasilacza jak zdobędę elektronike pokażę wersję docelową :D
Dziś doszły części i wreszcię złożyłem całość
Oto regulacja Obrazek
Tak wygląda w środku Obrazek
A to wersja końcowa Obrazek Obrazek
W ten otworek pod przyciskiem wkłada się malutki śrubokręt i zmienia napięcie Regulować można bardzo dokładnie w zakresie 2-12V
Aktualnie ustawiłem na 5,25V i dobrze sie pali :zakrecony ale powyżej 6V są problemy z transportem liquidu no i trzeba robić dłuższe przerwy albo palić w poziomie
Koszt który poniosłem to ok. 20zł :)
Ostatnio zmieniony 10 sty 2012, 20:19 przez Nikoś, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Bury
#388716
Szykuj drugi egzemplarz dla mnie :D
Przyjadę za 2 tygodnie to się pobawimy.

Fajnie to wszystko wygląda.
Można by to jeszcze zmodyfikować i dać kabelek który nie będzie spręzynował, bo czasem jak nie dokładnie wsadzisz boxa w uchwyt to moze ci wyskoczyć na jakimś dołku, upaść i uszkodzić klirka.
Awatar użytkownika
By Ruget
#390627
nie planujesz wiecej ich :P?? bo dzis poraz kolejny rozladowalem baterie na trasie :P
bo w sumie bym sie zainteresowal :P

a w sumie mam pytanie jeszcze bo ja i moja wiedza na temat zasilania i modowania w kierunku zmian w elektronice rowna sie 0 :P wiec czy podpiecie ladowarki epka pod urzadzenie ktore wtykam do gniazdka w aucie do ladowania iphona moze go popsuc :P lub czy na nim pisze jakie napiecie daje :P bo to czarna magia :P
Awatar użytkownika
By Nikoś
#390648
Ruget pisze:nie planujesz wiecej ich :P?? bo dzis poraz kolejny rozladowalem baterie na trasie :P
bo w sumie bym sie zainteresowal :P

a w sumie mam pytanie jeszcze bo ja i moja wiedza na temat zasilania i modowania w kierunku zmian w elektronice rowna sie 0 :P wiec czy podpiecie ladowarki epka pod urzadzenie ktore wtykam do gniazdka w aucie do ladowania iphona moze go popsuc :P lub czy na nim pisze jakie napiecie daje :P bo to czarna magia :P

Jest to tak prosty mod że do jego wykonania nie trzeba specjalnej wiedzy Z gniazda zapalniczki bierzesz 12V podłączasz do wejścia regulatora przez przycisk a wyjście z niego bezposrednio na głowicę Malutką śrubką ustawiasz wymagane napiecie i to wszystko Najgorzej jest to wszystko upchnąć w jakimś ładnym pudełku Ja wykorzystałem obudowe od zasilacz antenowego A jeśli chodzi o ładowarki to mają za małą wydajność prądową i można szybko uszkodzić
Awatar użytkownika
By kedar
#390651
genialne w swojej prostocie :)

ja miałem podobny pomysł,
gruszka od CB ( od razu przycisk włączania jest ) + do tego potencjometr + kabelek sprężynka + wtyk do zapalniczki

wersja rozwojowa mogła by być z wbudowanym woltomierzem

do tej pory w trasie korzystałem z batki joya z wyjściem usb + łądowarka usb do gniazda zapalniczki, ale to może być wygodniejsze :)
Awatar użytkownika
By Nikoś
#390661
hando pisze:a mnie zastanawia czy step up np. ten http://www.ebay.com/itm/Mini-DC-DC-Conv ... 823wt_1185 można by było zastosowac w boxie z podłączeniem 12v z zapalniczki, czy to ma racje bytu?
Nie znam tego układu więc ci nie doradze Ja postawiłem na prostote i niskie koszta więc dlatego wybrałem taki regulator Im mniej zaawansowane tym mniej zawodne :D Zerknąłem teraz na ten twój reg. i powiem że to jest prawie to samo co mój tylko nieporównanie droższy *BOJE SIE*
Awatar użytkownika
By hando
#390670
nie no sorki, wiem że drogi, ale tylko chciałem sie dowiedzieć czy np. inny regulator taki jak ten step up czy tańsze step down typu kiss których mam parę w szufladzie mogą działać przy zasilaniu 12v z wejścia zapalniczki, a podoba mi sie Twoja myśl techniczna by to upchnąc w mikrofonie i niech sobie "zwisa" na kablu :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By kedar
#390696
możecie podać nazwy tych regulatorów,
chętnie pogoogluje trochę w tym temacie, bo jestem zielony z elektroniki a głowa jest pełna pomysłów ;)
Awatar użytkownika
By Goldi
#390725
@hando - jednego i drugiego modułu możesz użyć do tego celu. Przy czym KIS jest nieco bardziej wydajny prądowo.
Awatar użytkownika
By Nikoś
#390733
polecam to:http://allegro.pl/zasilacz-stabilizator-regulowany-1-2v-30v-1-5a-i2050034891.html 1,5A to maksymalny prąd pracy a my palimy kilka sekund więc wystarczy
Awatar użytkownika
By Ruget
#391652
do takich zabaw pierw trzeba poznac sie z zasada uzywania lutownicy :P a tej zabawki jakos sie boje hahaha :D::p wole maszyny od kawy rozbierac i naprawiac :P
Awatar użytkownika
By Nikoś
#392616
Ruget pisze:do takich zabaw pierw trzeba poznac sie z zasada uzywania lutownicy :P a tej zabawki jakos sie boje hahaha :D::p wole maszyny od kawy rozbierac i naprawiac :P

Umiejętność posługiwania się lutownicą przyda Ci sie na pewno w życiu a to przecież nic trudnego więc ja bym na Twoim miejscu jednak zaryzykował :D
Awatar użytkownika
By Kaszuba
#392946
Bardzo ciekawy pomysł. Już gdzieś w głowie mam takiego samochodowego drewnianego kubika. Niestety wszelka elektroniczna wiedza dawno temu uleciała z mojej głowy, ale pozostała umiejętność posługiwania się lutownicą. Jako miłośnik prostoty i miniaturyzacji chciałbym sobie złożyć coś, co w samochodzie będzie mi podawało np. 5V - nie mniej, nie więcej (oczywiście z założeniem błędu układu), bez jakiejkolwiek regulacji. Czy którykolwiek z kolegów zna, może polecić, albo zrobić malutki układ, który z zapalniczki poda mi na ep taki voltaż? Jeśli wprowadzam zamieszanie w temat - przepraszam i proszę o uznanie pytania za niebyłe.
Awatar użytkownika
By Kaszuba
#392955
I to jest koncept wart zachodu. Może jeszcze dziś zakupię kondensatory, resztki płytki do obwodów chyba gdzieś mam, chlorek żelaza mam, w jakiejś wolnej chwili postaram się pobawić. Dzięki wielkie!
Awatar użytkownika
By Goldi
#392957
Taki prosty układ możesz zmontować bez płytki, na pająka. Pamiętaj o kawałku radiatora dla stabilizatora napięcia.
Awatar użytkownika
By Nikoś
#393211
goldi74 pisze:Najprościej użyć układu LM78T05: http://elkom-serwis.com.pl/stabilizator ... 5v-3a.html Daje on na wyjściu 5V i 3A. Powinien wystarczyć. Podłączasz go według prostego schematu:

Obrazek

Obrazek

Bardzo dobry układ bo jest prosty i jak ktoś chce mieć tylko 5V to polecam Ja też tak na początku chciałem i dobrze że kupiłem z regulacją bo jak się później okazało do każdego sprzetu trzeba dobrać odpowiednie napięcie żeby maksymalnie dymiło ale bez smaku bobra Początkowo paliłem na 5V ale teraz na 4,5V bo lepszy smak a kop porównywalny Myślę że jak zmienie clira na innego też bedę musiał dobrać odpowiednie napięcie Są to tylko moje spostrzeżenia w dość krótkim E-paleniu :D
Awatar użytkownika
By Kaszuba
#403625
No dobra - zamówiłem sobie ten stabilizatorek, ale coś mi mówi, że z kondensatorami mogę mieć problem - sklepy dla e-majsterkowiczów poznikały w ostatnich latach z rynku (na podorędziu mam tylko jeden, ale nie dostałem w nim tego stabilizatora). Wydaje mi się, że gdzieś na forum widziałem, że zbudowano zasilanie na samym stabilizatorze. Czy coś może mi bez tych kapacitorów w powietrze wylecieć? A może mogę je innymi wartościami zastąpić?
Awatar użytkownika
By Archon1
#403686
Nikoś pisze:Początkowo paliłem na 5V ale teraz na 4,5V bo lepszy smak a kop porównywalny

Z regulacją zawsze lepiej. Ale dobra, jak na tym ustawiasz napięcie, z miernikiem jeździsz?
Awatar użytkownika
By ssnowak
#403830
Kaszuba pisze:No dobra - zamówiłem sobie ten stabilizatorek, ale coś mi mówi, że z kondensatorami mogę mieć problem - sklepy dla e-majsterkowiczów poznikały w ostatnich latach z rynku (na podorędziu mam tylko jeden, ale nie dostałem w nim tego stabilizatora). Wydaje mi się, że gdzieś na forum widziałem, że zbudowano zasilanie na samym stabilizatorze. Czy coś może mi bez tych kapacitorów w powietrze wylecieć? A może mogę je innymi wartościami zastąpić?

Nie masz w domu żadnego złomu elektroniczego? Ten 0,1uF to inaczej 100nF - najbardziej popularna wartość kondensatora blokującego linie zasilające w urządzeniach cyfrowych, a tutaj zapobiega wzbudzaniu się stabilizatora (oscylacjom napięcia wyjściowego). Wybuchnąć nie wybuchnie, ale co będzie na wyjściu to nie wiadomo. Wejściowy kondensator możesz pominąć przy zasilaniu z baterii ;) (jeśli chodzi o e-p)
Szukaj coś takiego (polaryzacja nie ma znaczenia)
Obrazek
Awatar użytkownika
By Nikoś
#403930
Archon1 pisze:
Nikoś pisze:Początkowo paliłem na 5V ale teraz na 4,5V bo lepszy smak a kop porównywalny

Z regulacją zawsze lepiej. Ale dobra, jak na tym ustawiasz napięcie, z miernikiem jeździsz?

No bez przesady nie zmieniam napięcia co chwile a poza tym dokładna wartość nie ma takiego dużego znaczenia Jak chce zmienić napięcie to kręce jeden obrót (tj. chyba 0,5V ale nie pamiętam już teraz dokładnie) i sprawdzam smak :piwo i kop :zakrecony i co cała moja filozofia w regulacji Mam już jakiś czas ustawione chyba 4,5V i jak na razie nie czuje potrzeby regulacji

-- [scalono] 05 lut 2012, 18:14 --

ssnowak pisze:
Kaszuba pisze:No dobra - zamówiłem sobie ten stabilizatorek, ale coś mi mówi, że z kondensatorami mogę mieć problem - sklepy dla e-majsterkowiczów poznikały w ostatnich latach z rynku (na podorędziu mam tylko jeden, ale nie dostałem w nim tego stabilizatora). Wydaje mi się, że gdzieś na forum widziałem, że zbudowano zasilanie na samym stabilizatorze. Czy coś może mi bez tych kapacitorów w powietrze wylecieć? A może mogę je innymi wartościami zastąpić?

Nie masz w domu żadnego złomu elektroniczego? Ten 0,1uF to inaczej 100nF - najbardziej popularna wartość kondensatora blokującego linie zasilające w urządzeniach cyfrowych, a tutaj zapobiega wzbudzaniu się stabilizatora (oscylacjom napięcia wyjściowego). Wybuchnąć nie wybuchnie, ale co będzie na wyjściu to nie wiadomo. Wejściowy kondensator możesz pominąć przy zasilaniu z baterii ;) (jeśli chodzi o e-p)
Szukaj coś takiego (polaryzacja nie ma znaczenia)
Radziłbym używać kondensatorów z nóżkami bo łatwiej lutować i "upychać" Takich kondensatorów jest mnóstwo na starych płytach RTV
Awatar użytkownika
By kedar
#403940
czy jest jakiś prosty sposób żeby z tego stabilizatora uzyskać napięcie 4,5?
Awatar użytkownika
By Goldi
#403941
kedar pisze:czy jest jakiś prosty sposób żeby z tego stabilizatora uzyskać napięcie 4,5?

Szeregowo z atomizerem podpinasz krzemową diodę prostowniczą 3A. Uzyskasz wtedy napięcie ok. 4,4V.
Awatar użytkownika
By ssnowak
#404051
Nikoś pisze:Radziłbym używać kondensatorów z nóżkami bo łatwiej lutować i "upychać" Takich kondensatorów jest mnóstwo na starych płytach RTV

Kondensator SMD przylutuje tam gdzie jego miejsce - najbliżej wyprowadzeń stabilizatora (a właściwie to bezpośrednio na nóżki). I nic nie trzeba upychać - bo dodatkowego miejsca on nie będzie wymagał. To tylko na zdjęciu wydają się ogromne ;) . A lutowanie, to jedynie kwestia wprawy.
Awatar użytkownika
By Archon1
#404208
Nikoś pisze:No bez przesady nie zmieniam napięcia co chwile a poza tym dokładna wartość nie ma takiego dużego znaczenia Jak chce zmienić napięcie to kręce jeden obrót (tj. chyba 0,5V ale nie pamiętam już teraz dokładnie) i sprawdzam smak :piwo i kop :zakrecony i co cała moja filozofia w regulacji Mam już jakiś czas ustawione chyba 4,5V i jak na razie nie czuje potrzeby regulacji

Czy ustawienie potencjometru tak aby napięcie było powiedzmy 4,2v zawsze wyjdzie w tym samym położeniu? Chodzi o zaznaczenie na potencjometrze na przykład 3 wartości, 3,5v,3,7v i 4,2v, ma to rację bytu, próbowałeś? Chyba że przy zmianie wychodzi więcej jak 1 obrót, w tedy doopa.

Albo najlepiej zaopatrzyć się w http://www.electronicstix.com/MOD-BATTE ... -p571.html
Awatar użytkownika
By Nikoś
#404308
Archon1 pisze:
Nikoś pisze:No bez przesady nie zmieniam napięcia co chwile a poza tym dokładna wartość nie ma takiego dużego znaczenia Jak chce zmienić napięcie to kręce jeden obrót (tj. chyba 0,5V ale nie pamiętam już teraz dokładnie) i sprawdzam smak :piwo i kop :zakrecony i co cała moja filozofia w regulacji Mam już jakiś czas ustawione chyba 4,5V i jak na razie nie czuje potrzeby regulacji

Czy ustawienie potencjometru tak aby napięcie było powiedzmy 4,2v zawsze wyjdzie w tym samym położeniu? Chodzi o zaznaczenie na potencjometrze na przykład 3 wartości, 3,5v,3,7v i 4,2v, ma to rację bytu, próbowałeś? Chyba że przy zmianie wychodzi więcej jak 1 obrót, w tedy doopa.

Albo najlepiej zaopatrzyć się w http://www.electronicstix.com/MOD-BATTE ... -p571.html

Raczej nie da rady bo w tym układzie zastosowany jest potencjometr wieloobrotowy do dokładnego ustawiwania ale w połączeniu z takim woltomierzem byłoby ok :) Mógłbym sie wgonić w bajery elektroniczne bo nie mam w tym problemu ale budując tego moda postawiłem na minimalne koszta i prostotę i myśle że mi się to udało Celowo nie ma tu normalnego potencjometra a tylko taki mały ukryty w środku żeby przypadkim podczas jazdy samochodem nie przestawić napięcia no i nie spalić grzałki
Dodam że ten regulato reguluje w zakresie 1-14,4V tyle ile ma instalacja i ciężko by było zwykłym potencjometrem ustawiać wartosci dziesiętne typu 3,5...3,7V itp.
Awatar użytkownika
By Bury
#407936
Dzisiaj miałem okazję przetestować wynalazki Nikosia.
Moje wrażenie ... genialna sprawa. Palenie na 4,5-5 V jest na prawdę fajne. Dymek jest ciepły, świetnie oddaje smak liquidu i tworzy dużą chmurę. Już zaczynam kompletować elementy do tego cudeńka. Polecam wszystkim zdobycie takiego (lub podobnego) urządzenia. Do palenia w domu idealne. Ja przy kompie wieczorem potrafię "wypić" prawie całego klirka na raz co znacznie wyczerpuje baterię. Przy takim urządzeniu będę miał z głowy częste ładownie.
Awatar użytkownika
By Nikoś
#408033
Bury pisze:Dzisiaj miałem okazję przetestować wynalazki Nikosia.
Moje wrażenie ... genialna sprawa. Palenie na 4,5-5 V jest na prawdę fajne. Dymek jest ciepły, świetnie oddaje smak liquidu i tworzy dużą chmurę. Już zaczynam kompletować elementy do tego cudeńka. Polecam wszystkim zdobycie takiego (lub podobnego) urządzenia. Do palenia w domu idealne. Ja przy kompie wieczorem potrafię "wypić" prawie całego klirka na raz co znacznie wyczerpuje baterię. Przy takim urządzeniu będę miał z głowy częste ładownie.
Pomyliłeś wątki jeśli chodzi o palenie w domu :wink:

Palenie w domu na kabelku: viewtopic.php?f=265&t=20332
Awatar użytkownika
By autobat
#413751
Witamy! Jestem tu nowy i nie Polakiem, więc przepraszam za błędy językowe. Całe życie za kółkiem z papierosem i dlatego myślę, że powinno być małe, więc nie było trudno utrzymać usta bez rąk ... być wędzone bez przycisku i mają dużą ilość e-likuidu. Gotowy do zakupu.)))
Awatar użytkownika
By Nikoś
#415658
autobat pisze:Witamy! Jestem tu nowy i nie Polakiem, więc przepraszam za błędy językowe. Całe życie za kółkiem z papierosem i dlatego myślę, że powinno być małe, więc nie było trudno utrzymać usta bez rąk ... być wędzone bez przycisku i mają dużą ilość e-likuidu. Gotowy do zakupu.)))

Jesteś dość wymagający i wygodny ale może znajdzie się ktoś kto wykona ci taki sprzęt

Zastanawiam się jak długo dasz radę utrzymać e-papierosa w zębach z dużym baniakiem i kabelkiem :lol:

Mój pomysł opiera się na prostocie i minimalnych kosztach i według mnie jest praktyczny bo kilka machów 36mg :zakrecony na jakiś czas wystarcza

Jeśli masz nawyk trzymania papierosa w ustach to spróbuj trzymać w ustach np. długopis paluszki itp. z przerwami na e-papierosa lub kup sprzęt z z baterią podciśnieniową
Awatar użytkownika
By Nikoś
#418536
A masz w samochodzie USB? To jest dobry towar do handlu a nie do palenia

Tyle już razy było pisane o tego typu kabelkach że warto najpierw poczytać
Awatar użytkownika
By prymus140
#418543
Bardzo dlugo używałem batki 650mAH na USB i nigdy mnie nie zawiodla.Jarałem w samochodzie, poprzez przejsciówkę gniazdo zapalniczki samochodowej na USB.Przejsciowkę kolor biały 2amper zakupilem w DPV9.
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.