EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By saradonin
#1365813
Autor "pomysłu"* nie umie liczyć, ot cały sekret.

*pomysł z definicji wskazuje na czynność pomyślenia, czego w tym wypadku nie zaobserwowano
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2015, 10:19 przez saradonin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1366289
Prawdopodobnie oszust jakiś. Ja tam widzę zwykły mikrokontroler Atmel za grosze i wyświetlacz za grosze. Wygląda to na woltomierz (oby) i nic ponad to. Brak jakichkolwiek elementów wykonawczych, brak przetwornicy. Może tylko sterowanie PWM, ale nie widać choć kawałka przycisku którym można by coś zmieniać. Nie widać nawet ewentualnego mosfeta sterującego PWM-em. Nic tam nie ma :D
Zapewne kilka linijek programu do Atmela, zeby tam coś wyświetlał, może zrobiony pomiar napięcia. I to wszystko :D
Cała moc ukryta w kilku linijkach programu i wyświetlaczu? :D A zasilanie do tego "potfffora"? :D
Awatar użytkownika
By seebbaa
#1366307
Autor ma boxa 2x26650. Twierdzi ze to przetwornica step down. Zagadam może udostępni do testów :)
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1366333
Aaaa.. Widzę! Nie zobaczyłem schematu. Są 3 przyciski, jest mosfet :) No to będzie zwykły PWM, na wyświetlaczu pokazuje zapewnie nastawy. Nie zobaczę filmiku, nie używam facebooka. Czyli to co dadzą akumulatory minus regulacja w dół. Szału nie ma :D
Awatar użytkownika
By miro199315
#1372641
Zepsulo pisze:Aaaa.. Widzę! Nie zobaczyłem schematu. Są 3 przyciski, jest mosfet :) No to będzie zwykły PWM, na wyświetlaczu pokazuje zapewnie nastawy. Nie zobaczę filmiku, nie używam facebooka. Czyli to co dadzą akumulatory minus regulacja w dół. Szału nie ma :D

Właśnie tak się dzieje jeśli ludzie nie czytają do końca i piszą recenzje czegoś, czego nawet w ręce nie mieli, dla sprostowania, jest to elektronika oparta na avr i dokładnie jest to najzwyklejsze niezawodne Pwm do którego dodałem blokadę i ekran, można oczywiście złożyć samemu taki układ za koszt dobrego piwa ale dla tych co się nie znają jest gotowy uruchomiony sprawdzony układ którego montujemy i działa.
By PinkFury
#1372674
Można z tego wyciągnąć tyle ile dają aku jak w boxie mechanicznym. Mam jeden układ u siebie i wszystko działa... bo czemu miało by nie działać :D zwykły PWM :D
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.