EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By daras25
#371982
http://www.madvapes.com/Variable-Volt-Box-Mod-Kit_p_3348.html

Mam pytanie , czy ktoś miał już do czynienia z tym układem lub czy ktoś wie czego można się po nim spodziewać ?
Jeżeli tak to proszę o jakąś charakterystykę , w języku zrozumiałym dla laika :?
Oczywiście obudowa mnie raczej nie interesuje :D

Znalazłem też u nich sam układ - 7.99$ , niezła cena + ok. 3 $ przesyłka - to ma nawet sens dla takiego geniusza z elektroniki jak ja :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony 06 gru 2011, 19:22 przez daras25, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By daras25
#372030
Już go zamówiłem :D i mam zamiar zapakować to w drewnianego boxa , schemat montażu jest na ich stronie . Chciałem poznać opinie fachowców :)
Co jest ważne że jest wysyłka za ok. 3$
Awatar użytkownika
By jupiajo
#372033
Tanio to nie jest, bo box na płytce z LM2596 wyjdzie za 20zł (w pudełku 4xAA). Ale też jestem ciekawy co to za układ, bo fajnie byłoby się zmieścić w 3xAA.
Awatar użytkownika
By jupiajo
#372040
17mm+przycisk, własnie jaram z takiego :mrgreen:
Dobre są te koszyki na baterie bo są od razu styki do baterii i przełącznik ON/OFF. Kosztują ok. 2zł.
Awatar użytkownika
By mkosmida
#372041
ciekawszy jest autobox z madvapes... jedyny box z wlacznikiem cisnieniowym... niedlugo pokaze sie wersja 5V
Awatar użytkownika
By daras25
#372042
mkosmida pisze:ciekawszy jest autobox z madvapes... jedyny box z wlacznikiem cisnieniowym... niedlugo pokaze sie wersja 5V


Widzę że bardzo uważnie czytasz wszystkie posty w temacie :mrgreen:
Awatar użytkownika
By mkosmida
#372043
przeoczylem Twoj post.. jak mowie czekam na wersje 5V i na cene
Awatar użytkownika
By ciopik
#372238
daras25 mamy nadzieje że jak ty poskładasz to dasz tu jakieś wyniki pomiarów prądów i napięć
Awatar użytkownika
By daras25
#372241
boogeyman pisze:daras, poszukaj w tym dziale, jest sporo info o ich modach/kitach

http://www.e-cigarette-forum.com/forum/madvapes/


Dzięki Boogeyman , zaraz sprawdzę .

-- [scalono] 05 gru 2011, 19:24 --

Ciopik nie mam jeszcze odpowiedniego sprzętu , na razie tylko zwykły miernik.
Jedynie będę mógł opisać jak się sprawuje w praktyce
Awatar użytkownika
By Paveletz
#372535
Myślę, że będzie się dobrze "sprawował". *SMOKEKING*
Konstrukcja jest oparta na regulowanym stabilizatorze ldo (NCP630AD2T), więc jedyne ewentualne ograniczenie funkcjonalności widzę w maksymalnym prądzie - 3A. Niewątpliwą zaletą tego scalaka jest natomiast dodatkowe wejście sterujące dzięki któremu można załączać moda dowolnym mikroswitch'em. Jeżeli miałbym coś zmieniać w układzie z madvapes, to ewentualnie tylko potencjometr - na jakiś wieloobrotowy (chociaż w sumie nie wiem co oni tam dali...).

EDIT: Jeszcze jedno: mogą być problemy z ciepłem - przyda się więc jakiś radiator.
Awatar użytkownika
By daras25
#372651
Paveletz pisze:Myślę, że będzie się dobrze "sprawował". *SMOKEKING*
Konstrukcja jest oparta na regulowanym stabilizatorze ldo (NCP630AD2T), więc jedyne ewentualne ograniczenie funkcjonalności widzę w maksymalnym prądzie - 3A. Niewątpliwą zaletą tego scalaka jest natomiast dodatkowe wejście sterujące dzięki któremu można załączać moda dowolnym mikroswitch'em. Jeżeli miałbym coś zmieniać w układzie z madvapes, to ewentualnie tylko potencjometr - na jakiś wieloobrotowy (chociaż w sumie nie wiem co oni tam dali...).

EDIT: Jeszcze jedno: mogą być problemy z ciepłem - przyda się więc jakiś radiator.


Dziękuję za odpowiedź i przydatne informacje , będę wiedział czego się spodziewać .
Kolejne pytanie laika :) , mam włączniki takie jak w Silver Bullet 5A i chciałem jeden użyć do tego układu . Będzie ok :?:
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#372664
@daras25 - ten wyłącznik 5A od SB możesz bez problemu zastosować , jeśli tylko gabarytowo Ci nie przeszkadza . Można również , jak pisał Paveletz , zastosować mikrowyłącznik .
Awatar użytkownika
By daras25
#372694
Nałóg Totalny pisze:@daras25 - ten wyłącznik 5A od SB możesz bez problemu zastosować , jeśli tylko gabarytowo Ci nie przeszkadza . Można również , jak pisał Paveletz , zastosować mikrowyłącznik .


Samego boxa nie wykorzystam ( chyba :) ) chcę sam coś zrobić z drewna i metalu ale to dopiero jak dojdzie elektronika , ten włącznik będzie całkiem nieźle wyglądał bo już je wykorzystywałem w takich konstrukcjach .
Dzięki za odpowiedź *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By Thaniell
#452027
Witam

Podepnę się pod ten temat, bo nie chce tworzyć nowego ;)

Czy w najbliższym czasie, będzie ktoś robił w tym sklepie jakieś zakupy ? pytam, bo potrzebuję jedną pierdołkę :mrgreen:
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.