EPF
Ładowarki do akumulatorów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By b_arni
#158800
Mam problem z ładowaniem baterii. W zestawie startowym wszystko sprawnie działało aż do czasu gdy zepsuła mi się bateria juz po gwarancji. Kupiłem nową baterie, którą przetestowałem jeszcze w złotych tarasach. Wszystko działało sprawnie do momentu pierwszego ładowania. Problem wygląda tak ze gdy podłączam baterie do ładowarki, ładuje sie szybko (5 minut) i zapala sie zielone światełko. Ściągam 4 buszki, nawet nie i bateria jest juz rozładowana. Nawet gdy zostawiłem ją do ładowania na całą noc działo sie dokładnie tak samo. Jestem pewien ze z baterią jest wszystko ok, Czy ktoś miał podobny problem? Czy to kwestia ładowarki? Jak tak to da sie to jakoś naprawić? Prosze o pomoc :) :( :roll:
By user
#162448
Człowieku, jak mamy Ci pomóc na odległość?
A skoro wymieniłeś baterię, i jesteś pewien, że jest OK, to chyba tylko ładowarka zostaje podejrzana, prawda?
Nie napisałeś, czy tak samo dzieje się z drugą baterią, a to ważne. Skoro walnięta jest ładowara, to wymienić.
Jeżeli bateria, też wymienić. Nic innego nikt Ci nie doradzi. Bo jak i co?
Awatar użytkownika
By b_arni
#162518
Jakbyś zauważył pytałem czy ktoś miał podobny problem. Jeżeli nikt nie potrafił odpowiedzieć mi na to pytanie wystarczyło napisać ze nie. Długo czekałem na jakikolwiek post w tej sprawie, lecz nie otrzymałem żadnego. Oczywiście zamiast normalnej odpowiedzi, otrzymałem jakąś pełną sarkazmu, jakby to była moja wina ze nikt nie odpisał. Ja nie korzystam ze tego forum żeby otrzymywać takie odpowiedzi. Jeżeli Cię to interesuje (a raczej wątpię) to problem już zażegnałem, była to wina baterii, dali mi jakąś lewą. Oddałem na gwarancje i teraz wszystko działa. Wielki wszechwładny Panie Moderatorze trochę wyrozumiałości nikomu jeszcze nie zaszkodziło. *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By b_arni
#162522
Ale i tak dzięki za napisanie czegokolwiek :) Z tego co przeglądam to forum dużo wiesz. Często przydają mi sie twoje posty w wielu tematach. Szacun :D
By user
#162534
b_arni pisze:Ale i tak dzięki za napisanie czegokolwiek :) Z tego co przeglądam to forum dużo wiesz. Często przydają mi sie twoje posty w wielu tematach. Szacun :D


Dzięki za miłe słowa, trochę stonowały poprzedni sarkazm jako do mnie skierowałeś ;)
Napisałem Ci dokładnie to co należało.
Jeżeli zastanowisz się nad tym spokojnie, to dojdziesz do tych samych wniosków. :)
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.