EPF
Awatar użytkownika
By zadymiony
#907037
E-papierosy mają jedną podstawową wadę, nie są obłożone akcyzą i tu jest podstawowa przyczyna ich szkodliwości. Nasz rząd dla podniesienia zdrowotności społeczeństwa podnosi ceny tradycyjnych papierosów by zniechęcić do ich palenia, ale w duchu zaciska kciuki, aby jak najmniej osób rzuciło śmierdziuchy.
Awatar użytkownika
By maliniak
#907142
Niedawno dowiedziono, że e-papierosy są tak samo skuteczne w rzucaniu palenia jak nikotynowe plastry.


Chyba wielokrotnie bardziej skuteczne.

Ogólnie tekst w bardzo pozytywnym tonie.
Awatar użytkownika
By Venirto
#907367
Ale chyba sam e-papieros jako tako ma nałożony podatek vat23 ? Bateria i klirek.
Poza tym nawet jak dowalą te 40% dajmy na to akcyzy na LQ to wyjdę i tak taniej niż na zwykłych papierosach, przy moich Hangsenach za 5.50zł. Akcyza/podatek to kwestia czasu, ale zdrowie najważniejsze.
Oby więcej tak pochlebnych tekstów.
Awatar użytkownika
By pablo3z
#908444
@up
Odpukać w niemalowane! Niech sie odwalą od e-p. Za każdym razem gdy kupowałem fajki miałem zimne poty na myśl że banda palantów mnie okrada "bo tak". I mam nadzieje że e-p pozostaną bez akcyzy i innych wymysłów jeszcze długi czas
By Golum
#908667
Ja miałem tak samo.Po ostatniej podwyżce cen papierosów w marcu postanowiłem przejść na e papierosa.Nie dla zdrowia,nie dla kasy ale tylko dlatego aby nie pchać kasy złodziejom.Pazery nie znają granicy.Kto to widział ok 7 zeta akcyzy na paczce.Teraz mam komfort psychiczny że już nie nabijam im kasy do kieszeni a w bonusie mam chcąc nie chcąc taniej i zdrowiej.Trzymam kciuki aby nie dowalili akcyzy na liquidy nigdy.
By Galadorn
#908711
Od kiedy to akcyze nakłada się na produkt zawierający nikotynę? Na tytoń rozumiem ale tytoniu w Liquidzie ni grama więc bez zmian przepisów nie mogą od tak akcyzy dowalić
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.