EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
Awatar użytkownika
By syśka
#541101
Mam pytanie.Nie wiem czy tylko ja tak mam czy to normalne.
Rano nie ma takiej opcjii zebym sobie "zapaliła" Bo mam dziwne uczucie jak by mnie przy pierwszym machu dusiło!.Niestety do kawy muszę zapalić analoga bo inaczej nie ujdzie;-)

Czy to normalne? Czy moze dlatego ,ze mam astmę-od urodzenia
Awatar użytkownika
By Kszywho
#541107
Boże! Masz astmę i palisz? I epalisz?? Zrób sobie mocne postanowienie i rzuć i analogi i ep. Zdziwisz się jak kiedyś nie będzie Ci dane dopić tej kawy do końca.
Awatar użytkownika
By syśka
#541121
Tak niestety pale:-/ Mialam 15 lat jak z głupoty zaczełam i szczerze sie przyznaję dla szpanu:-( Pomomo ,że mam astmę przez lata paliła. Od jakiegos czasu zajawilam sie na e palenie .Ale za każdym razem mam wyżuty sumienia.Nie umiem z tym skończyć. Nie potrafie:-(((((( Nie mam silnej woli.
By Tomcio
#541136
syśka pisze:.... Nie mam silnej woli.


No właśnie masz bardzo silną wolę. Robi z tobą co chce ;)

Mnie rano też trochę dusiło, więc na poranki mam clirka zalanego bazą DNB z dodatkiem gliceryny. Chmurka spora, "miękka" i przyjemna, choć bez smaku prawie.
Awatar użytkownika
By PucH2
#541421
Astmy nie mam a na początku EP też tak miałem. Tak mój organizm reagował na LQ. Mój kolega miał podobnie. Prawie pół roku trwało nim się przestawiłem tylko na EP. A że było nas dwóch to pocieszaliśmy się razem. W tym czasie na forum ludzie nie mieli takich problemów. Im to szło bez jakiejkolwiek komplikacji, tak z dnia na dzień rzucić analogi. Przy teraźniejszych parownikach to udusiłbym się na śmierć. Tamte były zawodne i mniej wydajne. Wypalenie 1 ml na dobę tamtym parownikiem to był cud.
By mattoid1973
#541441
Tomcio pisze:Mnie rano też trochę dusiło, więc na poranki mam clirka zalanego bazą DNB z dodatkiem gliceryny. Chmurka spora, "miękka" i przyjemna, choć bez smaku prawie.

Próbowałem zapalić DNB, ale za cholerę nie daję rady. Samej nie mogę wapować (a kupiłem sobie 2 x 100ml :)). Muszę dokupić aromaty.
A co do porannego palenia, chodzi mi o te sławetne pierwsze chmury, to wydaje mi się, że dodatkowo przyczynia się do tego efekt doskonałego nasączenia sznurków, choć mogę się mylić.

A żeby nie było tylko OT, to koleżance doradziłbym zmniejszenie stężenia nikotyny.
Awatar użytkownika
By sawas
#551828
Po nocy w organiźmie nie mamy nikotyny. To ona mocno działa z rana. A do mózgu dostaje się w kilka sekund. I zwala z nóg. I właśnie dlatego na razie nie wyobrażam sobie kopcić zerówek, w ciągu dnia już jest inaczej.
Awatar użytkownika
By Araiser
#551831
Dokładnie, tak samo było u mnie z analogami jak i z e-p - tyle, że teraz nie kręci mi się głowie, tak jak spalałem analoga na 3 machy :P A, no i też mam astmę, także to chyba nie to :D
Awatar użytkownika
By amisiek1969
#552031
Inawera podaje ciekawe spostrzeżenie. Nikotyna migruje do góry. Jeśli e-papieros stoi pionowo, to po calej nocy najmocniejsza dawka nikotyny jest najwyżej.
A oto link do tego postu.
Awatar użytkownika
By hrb
#552074
@Syśka, a od dawna tak masz? Bo widzę, że czas jakiś jesteś na forum i to nie są Twoje początki. Jak było na innych e-p, innych parownikach i innych liquidach?
Awatar użytkownika
By Kaszuba
#552089
Po pierwsze, to sugeruje traktowanie ep jako mniejsze zlo, a nia jako nowa zajawke.
Po drugie... No jatez jestem astmatykiem. U mnie zamiana analogow na ep spowodowala mozliwosc zmniejszenia dziennej dawki sterydow i rozkurczow o polowe. Nie twierdze, ze to dzieki ep, ale zwracam uwage na zbieznosc faktow.
Jako druh po inhalatorze - zmniejszyc zawartosc nikosi, probowac pozegnac wszelkie chmury. I moze to nie na temat, ale - NIGDY nie wierz oszolomom, ktorzy twierdza, ze kanabiniany (konopie) lecza astme. Nigdy ich nie probowalem, ale dostepna na dzis wiedza medyczna temu przeczy.
Awatar użytkownika
By darson311
#552233
shar_ply pisze:A mi pierwszy, poranny buch,
Taki na czczo,
Zaraz po przebudzeniu się...


... najlepiej smakuję :-)

No mnie też ale przyznam że jabłuszko 24 mg ma większy wykop niż route czewone które jeszcze nie dawno paliłem no aż muszę usiąść bo w bańce turbulencja występuje *SMOKEKING*
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.