EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By pawloxx
#233988
Posiadam e-p od 3 dni aktywnego bo czekałem na soczek łagodniejszy, w zestawie był za mocny. Paliłem analogi 8mg nigdy zadnych objawów e-p 12mg i odczuwam jak głowa mnie ćmi juz od 1 użycia z rana. Troche to niepokojące i zarazem dziwne. Czytałem ze macie tez objawy głowy jedni od palenia analogów drudzy od e-p. Czy to może liquid badziewny niewiem co na rzeczy.
Awatar użytkownika
By analog3
#233992
pawloxx pisze:Posiadam e-p od 3 dni aktywnego bo czekałem na soczek łagodniejszy, w zestawie był za mocny. Paliłem analogi 8mg nigdy zadnych objawów e-p 12mg i odczuwam jak głowa mnie ćmi juz od 1 użycia z rana. Troche to niepokojące i zarazem dziwne. Czytałem ze macie tez objawy głowy jedni od palenia analogów drudzy od e-p. Czy to może liquid badziewny niewiem co na rzeczy.

Nie ma problemu,podejdz do mnie te 2 bloki dalej-rozwiazemy problem :D
Awatar użytkownika
By maxxix
#233995
pawloxx pisze:Posiadam e-p od 3 dni aktywnego bo czekałem na soczek łagodniejszy, w zestawie był za mocny. Paliłem analogi 8mg nigdy zadnych objawów e-p 12mg i odczuwam jak głowa mnie ćmi juz od 1 użycia z rana. Troche to niepokojące i zarazem dziwne. Czytałem ze macie tez objawy głowy jedni od palenia analogów drudzy od e-p. Czy to może liquid badziewny niewiem co na rzeczy.


Spokojnie - minie :D
Mnie też po pierwszym dniu używania e-p
"łeb nap.... " i to mocno.
Pierwsze dni mialem tak jak Ty.
A teraz prawie z e-p się nie rozstaję
(to takie przyjemne, a ja hedonistą chyba jestem :D )
i jest wszystko w porządku.
A nawet lepiej :D
By pawloxx
#233999
Jeśli to normalne przy pierwszych kontaktach z e-p to wporządku tylko dlaczego tak sie dzieje. Zobacze czy mi to przejdzie po paru dniach bo tak nie moze byc.
Awatar użytkownika
By krakry1
#234054
Najprawdopodobniej zaczynają się objawy odstawienia analogów. Ja miałem jeszcze gorzej - powychodziły mi objawy uśpionych infekcji zębów. Analogi po prostu działały jak trucizna, albo swego rodzaju blokada - dopóki je paliłem było "O.K." - jak przestałem zaczęły się cyrki. Może u Ciebie jest podobnie.

Aby nie było tak:
*ZLE2*
Ostatnio zmieniony 05 gru 2010, 20:58 przez krakry1, łącznie zmieniany 1 raz.
By pawloxx
#234056
Ja jeszcze popalam analogi i jest ok e-p i cmi głowa i to z przodu nie fajnie :o
Awatar użytkownika
By Cubezero
#234064
mnie w pierwszych dniach palenia e-p kuło coś w okolicach płuc, albo to był mięsień sercowy?. vapowałem 26mg bo myślałem że będą w sam raz :D ale niestety, musiałem przejść na 18-nastki, i z dnia na dzień było coraz lepiej. Najgorsze jest to że jak się nabuchasz za dużo przed pujściem spać to puźniej nie idzie zasnąć, tak miałem w pierwszych dniach e palenia, teraz już troche się przyzwyczaiłem.
By pawloxx
#234067
Mi już styka mnie dusiły 24mg kupiłem 12mg i ćmi. Przestałem to palić bo niefajnie jest.
Może i pierwsza stycznośc z e-p taka jest ale ja się zbytnio nie czuje.
Ostatnio zmieniony 05 gru 2010, 22:51 przez pawloxx, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Tomba
#234069
pawloxx pisze:Może i pierwsza stycznośc z e-p taka jest ale ja niemoge sobie pozwolić na eksperymenty na zdrowiu.

Brawo, ale mnie ubawiłeś.
Pal dalej analogi. Z nimi to już nie musisz eksperymentować. Wszystko o nich wiadomo.
Boże, co za ludzie.
Awatar użytkownika
By Tomba
#234074
Toż Ci napisałem byś wracał do analogów, jak się po nich dobrze czujesz.
Wątek do zamknięcia.
Awatar użytkownika
By analog3
#234093
tomba pisze:Toż Ci napisałem byś wracał do analogów, jak się po nich dobrze czujesz.
Wątek do zamknięcia.

EEE-tam dopiero sekcja udowodni kto mial racje :D
Awatar użytkownika
By krakry1
#234112
analog3 pisze:EEE-tam dopiero sekcja udowodni kto mial racje :D
Racja. :wink:
Awatar użytkownika
By Tusia
#234131
pawloxx pisze:Mi już styka mnie dusiły 24mg kupiłem 12mg i ćmi. Przestałem to palić bo niefajnie eksperymentować na sobie.
Może i pierwsza stycznośc z e-p taka jest ale ja niemoge sobie pozwolić na eksperymenty na zdrowiu.


*NOSZE*... padłam... spadłam z krzesła jak to przeczytałam...
(...) ale ja niemoge sobie pozwolić na eksperymenty na zdrowiu.

OK, spalaj dalej... leczniczo, na zdrowie. (ironia)
Dlaczego nie możesz? Tak z ciekawości.
Zmierz sobie ciśnienie przy analogach i przy używaniu e-p, może tu tkwi problem?
By pawloxx
#234336
W moim przypadku palenie-e podnosiło cisnienie mam cisnieniomierz i cmi głowa jak pale analoga tak sie niedzieje miałas racje Tusia
Ale jak mi podnosi az tak to raczej nie dla mnie e-papieros
Niewiem czym to jest ukierunkowane ze tak sie dzieje
Byc moze to nie dla mnie.
Ostatnio zmieniony 06 gru 2010, 15:54 przez pawloxx, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Dziadzio_Julki
#234343
Witam,
nie wytrzymałem...
pawloxx pisze:....Ale jak mi podnosi az tak to raczej nie dla mnie e-papieros

a co na to żona (przyjaciółka, partnerka)?? :roll:

Pozdrawiam

PS A tak na marginesie, zmniejsz dawkę, rzadziej wapuj - typowe objawy przedawkowania nikotyny przy ograniczeniu wchłaniania substancji smolistych.
By pawloxx
#234344
Z rana 3 pykania i odczuwalne cmienie głowy.
Szkoda ze niema badan okreslonych jak to działa na człowieka.
Zadko po niego siegałem bo bol sie powiekszał liquit 12 mg analogi 8 mg
By sebbaa
#234345
A mi się ciśnienie podnosi jak czytam głupoty w sieci, ale nie mam zamiaru rezygnować z czytania, bo szybko mi przechodzi i zaczynam się śmiać :lol:
By pawloxx
#234348
To jest forum i kazdy moze sie wypowiedziec ze wy pykacie na e-p to fajnie.
Kazdy ma inne objawy e-palenia niektorzy wysypke bo sa uczuleni na jakis składnik liquidu
Inni i inne objawy
Czy to takie śmieszne zeby z tego sie smiac.
Awatar użytkownika
By Amix
#234350
Najlepiej jakby wypowiedział sę jakiś fachowiec od alergii. Jak zacząłem e- fajczyć to miałem kaszel, zapalenie dziąsła i ból głowy, ale przeszło i teraz jest dobrze :)
By pawloxx
#234352
Wtym sek niema badan dokładnych ja sie zle czułem po e-pecie i go odstawiłem ,moze to tylko tak u mnie bo wiele ludzi pali i nie narzeka ale tez jak czytałem alergia bol głowy z sercem problemy itp u innych
Awatar użytkownika
By Tusia
#234365
Podsumowując, po e-p masz wyższe ciśnienie?
Za duża moc liquidu 12mg/1 ml a 8mg w analogach (po spaleniu całej paczki)...
Możesz go sobie rozcieńczyć (glikolem propylenowym lub gliceryną albo liquidem beznikotynowym o takim samym smaku) tak, aby uzyskać 6 mg (1:1) albo kup low Colinssa - 6 mg, Mild low to 11 mg/1 ml.
Za dużo nikotyny :(
Poczytaj o działaniu nikotyny na organizm ludzki, były badania.
Na forum o nikotynie:
http://e-papierosy-forum.pl/search.php?key ... mit=Szukaj

http://e-papierosy-forum.pl/viewtopic.php?f=28&t=3303
Ostatnio zmieniony 06 gru 2010, 17:24 przez Tusia, łącznie zmieniany 3 razy.
By pawloxx
#234368
Ale ile tych było przelicznikow . paliłem 8 kupiłem 12 mg czyli mniej w przeliczniku 3 buszki i czyje jak cmi teraz pale analogi. Chyba masz rację
Awatar użytkownika
By Tusia
#234370
Paliłeś 8 mg (po spaleniu całej paczki), powinieneś kupić liquid o stężeniu 8 mg nikotyny w 1 ml liquidu ale takich nie ma, jest: 6,11,14,16,18mg/ml...
Liquid 18 mg/1ml = paczka czerwonych papierosów gdzie w jednym jest 0,9 mg nikotyny.
By pawloxx
#234371
Tusia ja pale mało to odruch gora 10 dzienie analogow ale zrana najgozej.
Dobra czaje o czym mowa ale przy tym by walnoł kop niemozliwe
Niechce juz prubowac nie jestem krolikiem
Awatar użytkownika
By maxxix
#234468
Przepraszam, ale też ciśnienie mi się podnosi
kiedy przychodzi mi czytać... no właśnie - CO?
pawloxx, z całym szacunkiem i probą
zrozumienia Twojego problemu...
Użalasz się nad soba? To nie to forum.
Czytanie ze zrozumieniem też chyba
latwo Ci nie przychodzi, bo otrzymałeś
worek info i porad, a Ty wciąż swoje...
Dziwi mnie tylko, że w tak marnej kondycji
zdrowotnej w ogóle palisz.
A badania "określone" zrób koniecznie - i to nie
w kierunku e-p, ale samego siebie w kontekście
palenia tytoniu.
Pisanie bzdur w stylu "nie jestem królikiem"
sobie daruj - do palenia, chmurzenia, picia,
jedzenia w McDonalds i kąpieli w przeręblu
nikt w tym kraju nie zmusza.
No chyba, ze widzisz podobieństwo
"jak się podnosi" - królik nie pali, a
mu się tez podnosi. Ale dlatego, że
to królik i on tak ma ... :mrgreen:
Awatar użytkownika
By joshua
#245977
Witam,

od ponad 3 dni na e-pku i jedyne objawy jakie mam to lekki ból żołądka (zanim puszczę dymka rano muszę coś zjeść i problem się rozwiązuje). Przy analogach tego nie było, rano kawka i analogowy dymek powiązany z brakiem apetytu. Teraz apetyt powrócił. Poza tym brak smrodu, lepiej się powoli oddycha. Pracuję w biurze, więc na analoga trzeba było się wymykać na zewnątrz i marznąć (czyli ciągłe infekcje , katary). Obecnie problem znika. Za wcześnie jeszcze na jakieś konkretne wnioski odnośnie objawów palenia e-p. Ogólnie trudno określić to jako objawy palenia e-p. To raczej objawy odstawienia analogów. :)
Ostatnio zmieniony 07 sty 2011, 11:55 przez joshua, łącznie zmieniany 1 raz.
By Oowad700
#245981
Ja też na czczo nie używam e-petka a analogi to paliłem nawet w nocy jak się przebudziłem.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.