EPF
Awatar użytkownika
By Ajan
#946546
Dzisiaj dostałem ulotkę w "lekrerka" a w niej:
Obrazek

klik powiększa

coraz większy wysyp e-p w sieciach handlowych. Towar wychodzi poza wyspecjalizowane sklepy.
Awatar użytkownika
By .kokakola
#946559
Nie wiem czy płakać, czy się śmiać.
"E-papieros" obok słuchawek i karty pamięci, a zapomniałabym o podkładce ice cube i radyjku.
Ciekawi mnie ta gwiazdka, może to jakiś ukryty przekaz?
Niedługo do zakupów powyżej 10zł będą dodawać "e-papierosa" gratis, a w zestawie dla początkujących dorzucą uranowe ciasteczko - jak się truć to się truć!!
Awatar użytkownika
By Ajan
#946596
BlackDeViil pisze:Bateria jakaś taka evodova.


teraz chyba taka moda na evodowe baterie. Czy to Volish, czy P1 czy Riven wszystkie a'la EVOD
Awatar użytkownika
By miko_poz
#946617
może na wysepkach w końcu ceny spadną i zrobią się bardziej przystępne. JA rozumiem że trzeba zapłacić czynsz i pracowników ale ten sam liquid kinga 10 ml potrafi kosztować 12 zł w 1 punkcie albo 5 zł (przy zakupie pakietu) w innym :). Nie mówiąc już że u sprawdzonego sprzedawcy ten sam sprzęt można kupić o połowę taniej...
Awatar użytkownika
By E-GOista
#946624
miko_poz pisze:może na wysepkach w końcu ceny spadną i zrobią się bardziej przystępne. JA rozumiem że trzeba zapłacić czynsz i pracowników ale ten sam liquid kinga 10 ml potrafi kosztować 12 zł w 1 punkcie albo 5 zł (przy zakupie pakietu) w innym :). Nie mówiąc już że u sprawdzonego sprzedawcy ten sam sprzęt można kupić o połowę taniej...

Niedługo, dzięki dobrodziejom z UE pozostaną tylko wysepki z 2ml clirkami i 10ml buteleczkami w cenie ca 40zł/szt. A wszystko w trosce o nasze "dobro". Byśmy karnie wrócili do analogów. ....i pozostaną tylko wysepki... :evil:
Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.