EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
Awatar użytkownika
By Bogart
#570551
Od paru dni paląc e-papierosa mam dziwny posmak w ustach, jakby metaliczny.
Korzystam z Volish Clearomizer Crystal, płuczę po każdym opróżnieniu, w tej chwili ciężko mi to palić, tak jakbym miał podrażnione podniebienie (?).
Zdarzyło się to komuś?
Awatar użytkownika
By prymus140
#570554
Metaliczny posmak to znak ,że grzałka źle nawinięta.Być może za ciasno zwoje nawinięte.Igłą delikatnie poroszerzaj.
Awatar użytkownika
By blackraven
#570836
prymus140 pisze:Metaliczny posmak to znak ,że grzałka źle nawinięta.Być może za ciasno zwoje nawinięte.Igłą delikatnie poroszerzaj.

Raczej za luźno :D przy za ciasnych zwojach miałby utrudniony transport LQ i Bobra.. przy za luźnych grzałka "się świeci" i stąd metaliczny posmak.
Awatar użytkownika
By Bogart
#570856
Właśnie poluzowanie się skończyło na tym że ledwo się ciągło więc pościskałem i już lepiej ale metal dalej chwilami czuć :/
By zodiakus71
#570888
U mnie po płukaniu często tak jest jak źle osuszę i zanim liquid naciągnie do sznurka to chyba normale .
A co do mycia zębów :mrgreen: wbrew pozorom coś w tym jest , czasem po jakichś słodyczach które mają chemię w sobie smaki się dziwnie mieszają
Awatar użytkownika
By barba82
#571395
Po słodyczach e-p smakuje ohydnie! Ostatnio po słodkich bułkach nie dało się w ogóle zapalić i dopiero jak przepłukałem gorzką kawą powrócił wyborny smak!
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.