EPF
Nasze własne produkcje
By 1krzysztof
#253247
Prototyp:
Obrazek
Zobaczymy, co dalej? Czy to w ogóle ma sens.
Niewątpliwie wygodniej się trzyma w dłoni.
(pen-drive służy jako podpórka dla utrzymania właściwej pozycji fajeczki do zrobienia zdjęcia)
Awatar użytkownika
By PucH2
#253265
Ładne puzderełko na biżuterię czy watki szmatki i to do tego wraz z egonem. Gratulacje pomysłu i inwencji twórczej. Mi się bardzo twoja fajka podoba.
By 1krzysztof
#253271
Tak, jak napisałem: prototyp.
Zrobiona "na biegu" (ok. 30 min. pracy) z jakiejś starej, zrujnowanej, byle jakiej fajki, którą znalazłem w swoich gratach z czasów, gdy paliłem fajkę. (Bruyer'ki byłoby mi szkoda).
Zauważyłem, w towarzystwie, konsternację, gdy wyjmuję EGO - czyli coś czarnego, o średnicy 14mm, co generuje "dym" i nie wiadomo, co to jest?
W domu i firmie dymam sobie EGO, więc trochę szkoda mi wyrzucać 300,-pln na e-fajkę, która miałaby zastosowanie jedynie okazjonalne.
Stąd pomysł na przystawkę-fajkę, która wydaje się urządzeniem bardziej zrozumiałym w działaniu.
Po jej zdemontowaniu, mamy e-p w stanie oryginalnym.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#253357
Szczerze , to miałoby to sens pod warunkiem zastosowania baterii automatycznej , bo w wersji manualnej , to śmiesznie wygląda naciskanie przycisku w środku fajki . Fajkę się trzyma za komin , przecież wiesz . Próbuj dalej :) Powodzenia *CZAJNICZEK*
By 1krzysztof
#253368
Trzymając fajkę lewą dłonią (ja tak to robię), akurat serdeczny palec układa się się tak, że opuszek palca trafia na przycisk. Trzymam fajkę za cybuch kciukiem i wskazującym, a serdeczny układa się wzdłuż szyjki.
Wiercąc otwór w facje tak właśnie planowałem jego głębokość, żeby chwyt fajki był jak najbardziej naturalny.
I tak jest. Oczywiście, w moim przypadku. Ktoś inny zapewne trzyma fajkę w inny sposób i ta konfiguracja może mu nie odpowiadać.
Awatar użytkownika
By PucH2
#254396
Mam i ja :D
ObrazekObrazekObrazek
Wiertło 12,1 mm
Awatar użytkownika
By marwisn
#381617
Pomysł fajny. Ja się nigdy nie przejmowałem co ludzie powiedzą. Żyjemy w zacofanym kraju i trzeba się z tym liczyć :-\.

W terenie używam liquinatora ze strzykawki. Reakcja ludzi jest pozytywna. Zainteresowanie.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.