EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By dubanek
#323993
Co sie będę rozpisywać:
Ostatnio zmieniony 11 sie 2011, 21:23 przez dubanek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Tomba
#324007
A Ty tam 50 groszy wkleiłeś :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Profesjonalizm pełną gębą - prawie jak PV :lol:
Awatar użytkownika
By leslaw
#324011
Bylem tu i widzialem (bez komentarza)
Awatar użytkownika
By jimixxx
#324028
tomba pisze:A Ty tam 50 groszy wkleiłeś :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Profesjonalizm pełną gębą - prawie jak PV :lol:

To wersja testowa :shock:
W wersji lux będzie dwuzłotówka. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By dubanek
#324030
leslaw pisze:Bylem tu i widzialem (bez komentarza)


W sensie w czym problem widzisz?
Awatar użytkownika
By leslaw
#324057
dubanek:To jest ok, pewnie wszyscy juz widzielismy setki boxow latarek i strzykawek . Tylko pytanie czy on zasluguje na to forum (czy jest sie czym chwalic) bo o rade tu nie pytasz

PS
Bez urazy
Awatar użytkownika
By sikorex
#324061
leslaw czepiasz się nie każdy ma dostęp do tokarek ,frezarek itp.
dubanek pokrywka trzyma się na magnesach do tych podkładek? jak się sprawują te magnesy?
Awatar użytkownika
By dubanek
#324063
sikorex pisze:leslaw czepiasz się nie każdy ma dostęp do tokarek ,frezarek itp.
dubanek pokrywka trzyma się na magnesach do tych podkładek? jak się sprawują te magnesy?



Neodymowe jakieś z allegro. Super trzymają. Nie ma prawa się rozwalić

leslaw pisze:dubanek:To jest ok, pewnie wszyscy juz widzielismy setki boxow latarek i strzykawek . Tylko pytanie czy on zasluguje na to forum (czy jest sie czym chwalic) bo o rade tu nie pytasz

PS
Bez urazy


:lol: :lol: :lol: :evil:
Awatar użytkownika
By PucH2
#324070
dubanek pisze:

Już ten wypaśny włącznik mogłeś podłączyć do TaVoja. A tak *cenzura* tylko przeszkadza wisior.
Awatar użytkownika
By Tomba
#324077
leslaw pisze:Tylko pytanie czy on zasluguje na to forum

Pewno, że zasługuje.
Przecież to Dubox, a takich nie ma tak wiele :lol:
Towar dotknięty przez Dubanka nabiera wartości.
Jakby go wystawił na aukcję, to by go sprzedał drożej niż PV :mrgreen:
Awatar użytkownika
By leslaw
#324085
dubanek:sikorex:Podkreslilem bez urazy.Myslalem ze era takich cudow juz minela .Ale jesli jest to przewodnik jak zrobic Low Cost Mod to przepraszam .Chyba ze robisz dla siebie bo nie masz czym dymac (mam tu na mysli palenie) i jesli mimo wszystko urazilem cie to jeszcze raz PRZEPRASZAM dostaniesz umnie specjalna znizke jesli zaszla wyzej wymieniona sytuacja
Awatar użytkownika
By dubanek
#324087
troszkę mnie uraziłeś.
Zrobiłem go dla siebie i jestem z moda jak i z siebie dumny. Bo to do mnie nie podobne,
Awatar użytkownika
By eshaton
#324089
leslaw pisze:dubanek:sikorex:Podkreslilem bez urazy.Myslalem ze era takich cudow juz minela .Ale jesli jest to przewodnik jak zrobic Low Cost Mod to przepraszam .Chyba ze robisz dla siebie bo nie masz czym dymac (mam tu na mysli palenie) i jesli mimo wszystko urazilem cie to jeszcze raz PRZEPRASZAM dostaniesz umnie specjalna znizke jesli zaszla wyzej wymieniona sytuacja


Leslaw to się musisz postarać żeby lepiej dymał (mam tu na mysli palenie) od dubanowego.
Awatar użytkownika
By PucH2
#324090
dubanek pisze:troszkę mnie uraziłeś.
Zrobiłem go dla siebie i jestem z moda jak i z siebie dumny. Bo to do mnie nie podobne,

Kompleks Edypa. Nie martw się to się leczy :mrgreen: .
Awatar użytkownika
By leslaw
#324092
dubanek: Jesli bedziesz mial interes w kupieniu mojego moda tak jak wyzej napisane masz specjalna znizke

PS
Musze teraz uwazac zeby kogos znowu nie urazic :lol:
Awatar użytkownika
By ubs
#324093
Jak na Dubanka to szczyt techniki prosze go nie obrazac :D

Jutro wrzuce foty w watku Mojzesza jego moda z regulacja napiecia i innymi ficzerami zamontowanymi w wojmodzie, fakt niebo a ziemia do tego wyrobu.
Awatar użytkownika
By Tusia
#324096
A ja się cieszę jak matka i dumna jestem z dubanka :D
Leslaw to nie jest zwykłe coś kogoś ale to coś... dubanka i to jest najważniejsze :D
Bo dubanek to beniaminek forum i se zrobił :wink: :)
Brawo DD, jest śliczny :D
Awatar użytkownika
By leslaw
#324099
dubanek:I co az tak nie bolalo co :lol:
Awatar użytkownika
By mojzesz
#324129
ubs pisze:Jak na Dubanka to szczyt techniki prosze go nie obrazac :D

Jutro wrzuce foty w watku Mojzesza jego moda z regulacja napiecia i innymi ficzerami zamontowanymi w wojmodzie, fakt niebo a ziemia do tego wyrobu.


@UBS dubabox jest git a Ty spisuj poprawki jakie są do wykonania, bo znów chętnych się zleci ;)
Tomka na forum trzeba zarejestrować, bo ten co masz to w 100% jego autorstwa.
By Pilot353
#324165
Lesław zły bo potencjalni kupcy modliszki sami robią sobie zabawki. Dzięki za fotki dubanek pomału swojego składam a takie tematy jak twój i szpera ułatwiają.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Awatar użytkownika
By leslaw
#324279
W sumie nic takiego nie powiedzialem ,a czytajac inne posty niektuzy uzywaja naprawde gorzkich slow i nikt sie nie obraza przeprasza czy obiecuje znizki na otarcie lez .Juz nie prowokujcie mnie w tym poscie .Znizke obiecalem dla dubanek i tak zostanie .....Koniec!

PS
Za moje poglady opinie i to co mysle nie mam zamiaru w przyszlosci przepraszac (po to jest Forum na kturym mozna swobodnie sie wypowiadac ) (I zeby nie ta cenzura :lol: ) Jeden eksponuje swoja prace drugi ja krytykuje normalna kolej rzeczy ,jesli ktos tego nie akceptuje powinien zachowac swoje projekty dla siebie w swoich 4 scianach Temat zamkniety dalesze uwagi na PW
Awatar użytkownika
By dubanek
#324280
leslaw pisze:W sumie nic takiego nie powiedzialem ,a czytajac inne posty niektuzy uzywaja naprawde gorzkich slow i nikt sie nie obraza przeprasza czy obiecuje znizki na otarcie lez .Juz nie prowokujcie mnie w tym poscie .Znizke obiecalem dla dubanek i tak zostanie .....Koniec!

PS
Za moje poglady opinie i to co mysle nie mam zamiaru w przyszlosci przepraszac (po to jest Forum na kturym mozna swobodnie sie wypowiadac ) (I zeby nie ta cenzura :lol: ) Jeden eksponuje swoja prace drugi ja krytykuje normalna kolej rzeczy ,jesli ktos tego nie akceptuje powinien zachowac swoje projekty dla siebie w swoich 4 scianach Temat zamkniety dalesze uwagi na PW


Wlasnie ze nie. Jak chcesz krytykowac to zachowaj to dla siebie. A nie obrazasz inny prace.
Awatar użytkownika
By Tomba
#324288
Dubanek, a mi byś takiego nie zrobił? :)
Awatar użytkownika
By leslaw
#324294
Oh dubanek z niczego robisz buze dla przypomnienia jeszcze raz moje slowa (dubanek:To jest ok, pewnie wszyscy juz widzielismy setki boxow latarek i strzykawek . Tylko pytanie czy on zasluguje na to forum (czy jest sie czym chwalic) bo o rade tu nie pytasz

PS
Bez urazy

Co tak bardzo cie urazilo nie wiem .Pewnie czytasz co drugi wyraz i dym ci zaslanie ekran i wychodza jakies stwory w twojej gluwce i tak dla przypomnienia link do twoich postuw w ktorych tez nie zawsze przebierasz slowach search.php?author_id=1289&sr=posts
Chcesz powiedziec ze wszystkie pochlebne uwagi i opinie w takze twoje na tym forum sa nie szczere? "Jak chcesz krytykowac to zachowaj to dla siebie" to jest Retoryczne pytanie
PS
Nie darze takich opini sympatiom
i zostaw juz to
Awatar użytkownika
By gotronkk
#324295
leslaw pisze:Oh dubanek z niczego robisz buze dla przypomnienia jeszcze raz moje slowa (dubanek:To jest ok, pewnie wszyscy juz widzielismy setki boxow latarek i strzykawek . Tylko pytanie czy on zasluguje na to forum (czy jest sie czym chwalic) bo o rade tu nie pytasz

PS
Bez urazy

Co tak bardzo cie urazilo nie wiem .Pewnie czytasz co drugi wyraz i dym ci zaslanie ekran i wychodza jakies stwory w twojej gluwce i tak dla przypomnienia link do twoich postuw w ktorych tez nie zawsze przebierasz slowach search.php?author_id=1289&sr=posts
Chcesz powiedziec ze wszystkie pochlebne uwagi i opinie w takze twoje na tym forum sa nie szczere? "Jak chcesz krytykowac to zachowaj to dla siebie" to jest Retoryczne pytanie
PS
Nie darze takich opini sympatiom
i zostaw juz to

Sorry za OT ale niemiecka klawiatura nie tłumaczy ortów.
Awatar użytkownika
By Tomba
#324297
Ja też przyłączę się do Gotronka.

@ Lesław - może zamiast czepiać się Dubanka weźmiesz się za ortografię.
Podesłać Ci linka do dobrego słownika?
Awatar użytkownika
By leslaw
#324298
tomba pisze:Ja też przyłączę się do Gotronka.

@ Lesław - może zamiast czepiać się Dubanka weźmiesz się za ortografię.
Podesłać Ci linka do dobrego słownika?

Wiem ze sie zile czyta ale jeszcze gozej pisze
Awatar użytkownika
By Tomba
#324299
to nie pisz i będzie z glowki - nie z gluwki :mrgreen:
Awatar użytkownika
By gotronkk
#324303
A poza tym to niby dlaczego dubankowy twór nie zasługuje na forum? Chłopina się napracował i pokazał. Nie każdy ma zdolności manualne, żeby popełnić moda, więc nie rozumiem dlaczego osoby, które jednak coś zrobią nie miały prawa się swoimi tworami pochwalić.
Awatar użytkownika
By donjohn
#324305
Dubi spoko box wyszedł :mrgreen:
Ja chce wersję z 2 złotówką :lol:
Awatar użytkownika
By Tomba
#324309
Sprzedam całe moje sprzęcicho, by tylko mieć tego boxa :lol:

W wersji z 5 złotówką :lol:
Awatar użytkownika
By gotronkk
#324317
Czy w Dubabox w wersji Maybach będzie wklejone 5EUR?
Awatar użytkownika
By Adam2K
#324388
D-Box jest taki jak ma być.
Zgrabny i poręczny.
W/g mnie wygląda to lepiej niż jakiś stalowy, błyszczący penis (nawet jeżeli był zrobiony na CNC) ;P
Awatar użytkownika
By dubanek
#324389
Ale Wam powiem że elektonika tajwoja jest idealna :)
Dzieki za komentarze :cry:
Awatar użytkownika
By jimixxx
#324406
Na wyraźną prośbę jednego z userów, i ja wyrażę opinię o tej cegiełce...
Śliczny, rewelacyjny, wspaniały, cudowny, podniecający, powabny, zagadkowy, idealny.... może dość.

To mówiłem ja, Jarząbek....ooopsss... jimixxx. :mrgreen:

Ja podobnie jak don- wersja z dwuzłotówką...
Awatar użytkownika
By Tusia
#334677
Jaki ty przystojniak jesteś :)
Do Boxa mówię... :lol:
Awatar użytkownika
By ssnowak
#334681
Brawo. Widać ,że dzieci tfu umiejętności szybko rosną :beer:
Awatar użytkownika
By Tomba
#334704
Tusia pisze:Jaki ty przystojniak jesteś :)

Dubi, a brodę i wąsy, to se dokleiłeś, czy wymalowałeś :?: :mrgreen:
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.