EPF
Modernizacje e-papierosów i akcesoriów przez forumowiczów.
By dethleffs
#363695
tak sobie założyłem wątek zainspirowany prośbą jednego kolegi, który w wątku "co chcielibyście kupić u e-dyma" zasugerował sprzedawcy, że przydałyby sie cowerki do eGo z Liquinatorem. otóż ja sobie dziś taki wykonałem ze skuwki do giantomizera od Peleona. Wystarczy uciąć dremlem i oszlifować i już jest fajnie.

druga mini porada - dotyczy zbyt krótkich kabelków od ładowarki eGo (w moim mniemaniu ;) ) - wkurzało mnie to. Wylutowałem cały kabelek z wtykiem USB. Miałem ładowarkę od SE wprawdzie 4,9V i 450 mA ale zaryzykowałem - uciąłem wtyk do SE i kabelek wlutowałem do ładowarki eGo - śmiga. Kabel dłuuuugi - i teraz eGo leży sobie na stoliku ładując się, a nie na podłodze.

myślę, że takie małe porady mogą się przydać, zachęcam do dzielenia się :)
By dethleffs
#363700
ekstra - jest i foto ;)
ja swojego zrobiłem bez tych wcięć na powietrze, tak długo doszlifowywałem drobnym papierkiem na Dremlu, aż uzyskałem spoko przepływ powietrza, szpary nie widać mimo to.
Awatar użytkownika
By PucH2
#363706
dethleffs pisze:ekstra - jest i foto ;)
ja swojego zrobiłem bez tych wcięć na powietrze, tak długo doszlifowywałem drobnym papierkiem na Dremlu, aż uzyskałem spoko przepływ powietrza, szpary nie widać mimo to.

Jakim drobnym papierem i jak go montowałeś. Brakuje mi papieru do Dremela. Te na wałek się rozsypują zanim do czegokolwiek dotknę. Z 40 szt. mam takich jak na foto ale nie wiem jak je zamontować i co do nich dokupić. Takie na rzep by się przydały.
Obrazek
By dethleffs
#363949
no ja mam takie coś - te papierowe tarcze były w komplecie do sprzętu - nigdy ich nie uzywałem - bo nie nadawały sie do niczego ;) ale wreszcie znalazły zastosowanie...

zdjęcie poniżej tarcz + foto zestawu. Warto trochę posiedziec nad doszlifowywaniem - by uniknąć obdrapania farby

Obrazek
By dethleffs
#483572
Rozwierciłem wiertłem 10mm dolny cap w liquinatorze do 2 mm przed uszczelką od kartomizera. Potem jeszcze poprawiłem dremelkiem. Wszystko po to, by schować w cap nacięcie kartomizera.

Teraz kartomizery ST nacinam znacznie bliżej gwintu i w ten sposób nie widać nacięcia kartka w liquinatorze. Wiem, taka pierdoła - ale mnie się bardzo nie podobało to widoczne nacięcie :P

Działa ok, watka się nasącza
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.