EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By Kobeman25
#656903
Miał ktos podobne objawy po rzuceniu palenia i przejsciu na e-p?Najczęsciej po lewej stronie jak serce czuje drgania jakby serca ale po prawej stronie rowniez a wystepuje to po kilku pociagnieciach e-papierosa czasem po 5 czasem po 2 roznie nie wiem czy jest sie czym martwic ekg mialem niedawno ok
By keruj_jp
#656910
Hmmmm kolego a próbowałeś uzyskać poradę w najbliższej przychodni zdrowia.
Bo wiesz my tu raczej na fajach się znamy a ze stanów zdrowotnych to ino kaca ogarniamy, no i jeszcze te no jak im tam......................... białe myszki
Awatar użytkownika
By _Monter_
#656911
Ty z jakiejś korporacji tytoniowej, ze taki ferment siejesz?
Histeryzujesz zamiast iść do lekarza jeśli masz problem. Forum to nie przychodnia.
Jest kilka tematów prawiących o tym co się dzieje po odstawieniu analogów a kilka sam założyłeś...może warto najpierw poczytać?
Twoje tematy:
post656903.html#p656903
post656306.html#p656306
post656010.html#p656010
Ostatnio zmieniony 08 lut 2013, 21:21 przez _Monter_, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By gregbard
#656912
za darmo to ja ci mogę poradzić w sprawie ep, a ty porady lekarskiej za darmo na forum szukasz? skasuj ten temat i do lekarza, a jak się okaże że był związek dolegliwości i ep to wtedy pisz. W tej chwili, tylko się wystawiasz na , cóż ukrywać, żarty ze strony innych userów. Bo ja takich postów nie traktuję, wybacz, poważnie.
Awatar użytkownika
By pawel76
#656913
Masz tyle różnych dziwnych objawów, że odpuść sobie wapowanie. Wróć do analogów skoro czułeś się po nich lepiej, bo to nie jest już pierwszy temat z objawami.
Awatar użytkownika
By StaryChemik
#656916
Czy jest na sali jakiś mod? Mój sygnalizator świeci jaskrawoczerwono - napis "troll detected, use potassium cyanide".
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.