EPF
Nasze własne produkcje
By angel6891
#1604939
Witam wszystkich e-palaczy :)
Pragnę zaprezentować coś co wprowadzi trochę porządku w nasz drogocenny sprzęt :)
Ostatnie zdjęcie może nie w temacie, ale zostało stworzone jako komplet i muszę powiedzieć, że prezentuje się rewelacyjnie.
W planach jeszcze ładowarka w drewnianej obudowie, która dopełni całość :)












Jeżeli ktoś będzie zainteresowany, albo ma pomysł który chciał by zrealizować, zapraszam do kontaktu.
Awatar użytkownika
By svcius
#1604943
Mam niestety za mały zestaw na takie cacko ale jeśli chodzi o telefon to bardzo mi się podoba... Jeśli do kupienia to poproszę o cenę na pw

Wysłane z mojego Microsoft Lumia 950 XL przy użyciu Tapatalka
By angel6891
#1604948
W związku z pytaniami podstawka pod smartfon ma wbudowane gniazdo ładowania micro usb.


W najbliższych planach do kompletu ma dołączyć drewniano mosiężny,
bądź drewniano aluminiowy e-mod 2x18650, oraz 1x18650 tylko jeszcze nie zdecydowałem jakiej elektroniki użyję :)
By PaPel
#1605025
Widziałem te podstawki w rzeczywistosci i mogę jedynie napisać że wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjeciach. Mam nadzieję że moja już się struga ?
By angel6891
#1605072
PaPel pisze:Widziałem te podstawki w rzeczywistosci i mogę jedynie napisać że wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjeciach. Mam nadzieję że moja już się struga ?


Struga się aż wióry lecą :) Na poniedziałek będzie gotowa. Dziękuję za miłą opinię i Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By TooCruel
#1609738
@angel6891 A jak z kolorystyką? Masz do dyspozycji np sosnę?
By angel6891
#1609797
Tak. Sosna, jesion, dąb, klon, akacja, buk. Co do jasnego drewna może być bejcowane w dowolnym kolorze.



-- [scalono] 12 mar 2016, 00:53 --

Szkic może być zrobiony nawet w paint, czy odręcznie, byle wymiary były podane, czyli wielkość całkowita na jakie mody, ile i orientacyjne rozmieszczenie.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.