EPF
Modernizacje e-papierosów i akcesoriów przez forumowiczów.
Awatar użytkownika
By awtoy
#104215
W temacie wygody noszenia, męczyło mnie i wymodziłem coś takiego
Obrazek
Zdjąłem tą łapaczkę z ołówka automatycznego i jak widać idealnie pasuje. Taki patent na pewno się przyda jak nie ma kieszeni.
Trochę też pogrzebałem w starych długopisach i ołówkach, znalazłem etui po długopisach, idealnie się nadaje skórzane (wchodzi e-p i zapasowa bateria), a dla damskiej torebki zamykane żeby się nic liguidem nie zalało.
Awatar użytkownika
By romeoo
#104219
W mordę! :evil: A ja wczoraj wywaliłem takie coś do śmieci. Świetny pomysł mój fajek luźno po kieszeni lata, zaraz dzieciakowi piórnik przetrzepię może on ma takie coś? :D
Awatar użytkownika
By Gawronnek
#104491
fajne rozwiązanie, jednak gdy brakuje kieszeni kapitalnie spisuje się futerał taki jak z HG, używam go już 2 miesiące i spisuje się idealnie, nawet w domu nie muszę szukać miejsca gdzie bezpiecznie można odłożyć e-fajeczkę
Awatar użytkownika
By awtoy
#104500
Można, można też z drugiej strony na atomizer założyć, wtedy jak jest wpięty w ubranie to liquid dobrze spływa.


troszkę obraz rozpłaszczyło
Trzeba też dobrą średnicę ołówka dobrać żeby ten zacisk się dobrze trzymał na papierosie.

A kontynuując temat noszenia takie coś żonie zrobiłem



to po lewej stronie na kartridże to fragment wycięty z takiego samego pudelka i doklejony.

A to moje męskie wydanie



[obraz_800][/obraz_800]
By didek919
#114170
a ja szukam czegos wiekszego ale nie za duzego, zeby mozna bylo takze buteleczke z liquidem tam ukryc :/ pudelko po okularach nawet spasowalo dorobilem uchwyty ale troche lipne .. ale i tak malo praktyczne jak dla mnie .. ;/ pomysl z zawleczka bardzo dobry dzieki :D sam sproboje :)
Awatar użytkownika
By sharky
#114408
ja poszukuje po wszystkich sklepach czegoś takiego jak awtoy sprezentował żonie i nic :?
wiecie gdzie można w trójmieście coś takiego dostać? jakiś dobry papierniczy?
By user
#114419
sharky pisze:ja poszukuje po wszystkich sklepach czegoś takiego jak awtoy sprezentował żonie i nic :?
wiecie gdzie można w trójmieście coś takiego dostać? jakiś dobry papierniczy?


Na Alledrogo są. Są i w innych sklepach netowych.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.