EPF
Co z czym i jak mieszać.
Awatar użytkownika
By StaryChemik
#150312
Na stronie głównej Dekanga pojawiło się oświadczenie o zerwaniu umów z nieuczciwymi handlarzami, którzy sprzedawali jakieś "garażówki" posługując się przykrywką tej firmy.
Mam nadzieję, że nasi importerzy wezmą to pod uwagę.
Nadchodzi chyba już czas na to, abyśmy zaczęli od żółtych braci wymagać tego typu działań - w trosce o nasze zdrowie, a być może i życie.

Myślę, że w najbliższym czasie zacznę o tym pisać na moim blogu, bo sprawa jest jednak bardzo istotna. Przy okazji zapraszam do czytania, komentowania i sugerowania dalszych tematów.
Awatar użytkownika
By KapitanBomba
#291398
Zastanawia mnie jedna rzecz - skoro to jest markowy liquid dlaczego buteleczki nie są zapieczętowane (jak większość produktów spożywczych, napojów itp) jak np. ma to miejsce w przypadku płynów Milda. W praktyce można chociażby opróżnić zawartość butelki i zastąpić czym innym.
Sory że odkopuje temat ale kupiłem dziś Dekanga i to mnie zdziwiło. Jedną buteleczkę otworzyłem do razu po wyjściu ze zklepu bo tak mi się jarać chciało że nie zwróciłem uwagi ale teraz patrze drugą i tak samo - zero zabezpieczenia.
Awatar użytkownika
By De Dark
#291408
KapitanBomba pisze:Sory że odkopuje temat ale kupiłem dziś Dekanga


Nie masz za co przepraszać :D

Uważam że szanująca się firma "x" powinna zadbać o własny nadruk na zabezpieczeniu butelek z liquidem.
Pozdrawiam *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#291503
Ciezko o plombowanie itp. jezeli wyroby dekanga sprzedawane sa tak:
http://www.yndekang.com/cpshow.asp?id=259

Chocby i sprzedawali hologramy to nieuczciwy importer moze rozrabiac plyn do woli.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.