EPF
Co z czym i jak mieszać.
Awatar użytkownika
By Dziobak
#414881
Znam ten blog od dawna. Szukam innych źródeł informacji.
Bez urazy ale Stary Chemik nie jest jakąś alfą i omegą chociaż cenie sobie
jego uwagi na forum. Może pojawił sie jakiś "młody chemik" :) albo po prostu
jakiś łebski gość. Nauka nie stoi w miejscu. Ciągle coś nowego sie pojawia.
Awatar użytkownika
By SiD
#414891
Zawsze możesz zanurzyć alkometr w liquidzie z nadzieją ze coś drgnęło :lol: Masz rację. Starzy się nie znają. Przyszłość leży w młodych rękach. Boże uchowaj przed taką wizją *BOJE SIE*
By gizmo
#414965
boogeyman pisze:Był kiedyś link do takiego zestawu, ale zmierzyć nim można tylko i wyłącznie czystą, nie smakową bazę.


Był link, ale chyba nie wysyłali do Polski.
Awatar użytkownika
By inawera
#417739
Dziobak pisze:Ciekawy ten filmik. Jak widze nie tylko ja mam podejrzenia że nas rżną na liquidach i bazach.


Odpisze tylko w imieniu Inawery.
Ubiegłego lata na naszej działce chrabąszcze zaczeły mocno podjadać liście jednego z egzotycznych drzewek. Za namową Peleona, z "pustych" butelek po nikotynie zlałem 20 ml. nikotyny aby zrobić oprysk na chrabąszcze. Z 6 butelek zlałem ponad 20 ml. czystej nikotyny.
Tnz. około 3 ml z każdej butelki. Ile można zlać ze 150 pustych butelek? Po co namy "rżnąć" skoro i tak sporo oddajemy do utylizacji?
Dobrze będzie jak o "rżnięciu" będziesz pisał mając pewność a nie tylko podejrzenia.

edit:dopisano po publikacji ponizszego posta przez PucH - szczuro
Ponadto do mierzenia takich substancji jak nikotyna wskazany jest certyfikowany sprzęt i wykształcomy fachowiec. Pierdułka i laik tylko biedy sobie i innym mogą narobić. Nie wspomnę o zamieszniu na forach.
Pozdrawiam.
Irek.
Awatar użytkownika
By PucH2
#417745
Za namową postu wyżej zlałem z moich pustych buteleczek. Jest ich ponad 30. Ledwo co mililitr z tych butelczyn liqidu wycisnąłem. Chrabąszczy nie mam ale biedronki zimujące. Jak tym zmierzyć co mam poziom nikotyny? Czy muszę czekać na chrabąszcze? Jak tak to jak dokonać odczytu. Czy 18 zdechłych owadów z mililitra to liqid 18?



----------------------------------------------
I like this post :mrgreen:
:szczuro
Awatar użytkownika
By inawera
#417755
PucH2 pisze:Za namową postu wyżej zlałem z moich pustych buteleczek. Jest ich ponad 30. Ledwo co mililitr z tych butelczyn liqidu wycisnąłem. Chrabąszczy nie mam ale biedronki zimujące. Jak tym zmierzyć co mam poziom nikotyny? Czy muszę czekać na chrabąszcze? Jak tak to jak dokonać odczytu. Czy 18 zdechłych owadów z mililitra to liqid 18?


Jeden z moich przyjaciół określa cię mianem bardzo inteligentnego człowieka, a ty piszesz takie bzdury jak przedszkolak.
- Z jakich buteleczek zlewałeś płyny? Ja nikotynę z 1 lirtowych. 3ml z 1000 = 0,03%
- Jaką lepkość mają twoję płyny mieszane z glikolu i gliceryny? Nikotyna jest rzadka jak woda.
- Czy nie nadszedł już czas odpierniczyć się od Irka. Raz nazawsze.
- Czy nie obawiasz się że pisząc takie dydrymały robisz z siebie pośmiewisko?
- Czy moderator nie widzi że troll spamuje? Punkty zbiera.



----------------------------------------------
- Czy Pan Irek nie wie co to jest regulamin ?
I like this post :mrgreen:
:szczuro[/quote]
Awatar użytkownika
By fredek
#417767
O.o jak Inawera z klientów żartuje to dobrze, jak z Inawery się żartuje to złe - to się mentalność Kalego nazywa :P

Irku to może w ramach luzowania majtasów dopisać na stronie www:

Baza testowana na chrabąszczach :kulam
Awatar użytkownika
By inawera
#417808
fredek pisze:O.o jak Inawera z klientów żartuje to dobrze, jak z Inawery się żartuje to złe - to się mentalność Kalego nazywa :P

Irku to może w ramach luzowania majtasów dopisać na stronie www:

Baza testowana na chrabąszczach :kulam


Sorry ale to nie jest śmieszne. To jest tragicznie głupie patrząc przez pryzmat tych co kiedyś będą decydowali o być czy nie być e-palenia w Polsce
Powiesz posłowi że wtedy tylko żartowałeś. Żarty z produktów toksycznynych. Sorry ale głupota wasza sięga zenitu.
O Inawerę się nie musicie martwić. Są jeszcze w Europie kraje które już oficjalnie zaaprobowały e-palenie. My tam już jesteśmy. Wam kiedyś za takie bzdury przyjdzie odpokutować powrotem do analogów.
Życzę powodzenia. To był mój przedostatni post na tym forum.

-- [scalono] 01 mar 2012, 20:40 --

ania.de pisze:Panie Irku całe forum pana czyta i ubolewają nad pana zachowaniem :(


A to ostatni post na tym forum.
Już nikt nie będzie ubolewał.
Za chwilę pewnie dostanę trzecie ostrzeżenie i bana. Ale to ja mówie: Kogo interesują nasze produkty, kto che otrzymać od Irka poradę to wiecie gdzie mnie szukać. Ja żegnam. Inawera nie przepadła bez forum kawowego teraz też spokojnie da sobie radę.
Banera przekierowującego na zielone forum (ponad 4000 przekierowań) już na naszej stronie nie ma. Irka na forum zielonym nie ma. Pozostanie spokój albo inni do jazdy.
Ostatnio zmieniony 01 mar 2012, 19:50 przez inawera, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By jimixxx
#417820
Chyba się zapłaczę.... :cry:

I z kogo teraz będziemy się śmiać? :(

Żegnaj "producencie". :mrgreen:
Awatar użytkownika
By fredek
#417823
Irku, jak na pytanie o pomiar poziomu nikotyny w warunkach domowych zaczynasz opowiadać o truciu chrabąszczy zlewkami to nie oczekuj poważnego traktowania. Chronologia wypowiedzi jest prosta do sprawdzenia na tej stronie. Reszty o głupocie nie komentuję, nie chce mi się :P
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.