EPF
Ładowarki do akumulatorów stosowanych w e-papierosach.
By awas
#122855
Czy tak się powinna zachowywać ładowarka?
Po włączeniu do sieci od razu pali sie na zielono(niezależnie od tego czy wkręciłem baterie czy jeszcze nie). Podczas ładowania też cały czas na zielono. Czerwony kolor diody pojawia sie tylko na pół sekundy podczas wyłączania z sieci. I co najważniejsze bardzo słabo łąduje(sprawdzałem na 2 bateriach bo tyle mam). Czy jest popsuta ładowarka, czy padły baterie?
Jak można sprawdzić ładowrkę czy jest sprawna? Pomóżcie bo musiałem wrócić do śmierdziuchów!

Dioda e-papierosa podczas ładowania też nie świeci. Swieci się tylko na zielono dioda ładowarki
Awatar użytkownika
By Kopciuch
#122966
Nie wykluczam, że różne ładowarki różnie się zachowują, ale u mnie bez baterii świeci na zielono, po wkręceniu rozładowanej baterii na czerwono, a po naładowaniu znów na zielono. Najłatwiej sprawdzić oczywiście woltomierzem o ile masz. Przy zepsutych bateriach rzeczywiście mogą też wystąpić identyczne objawy jak twoje. Skoro przy obu bateriach tak się zachowuje to bardziej prawdopodobne wydaje się, że to jednak ładowarka padła.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.