EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By gizmo
#164423
Jak wyżej. Bo różnica ceny spora. Jeśli ktoś wie, niech podzieli się wiedzą, proszę :)
Awatar użytkownika
By navegare
#164425
Lepsze są KR-ki, moim zdaniem. Tylko do atomka 510 dokup przejściówkę.
By gizmo
#164430
Dzięki za informację :)
Co do linku - tam są takie wyrazy, jak voltage np. Nic nie zrozumiałam. Ale wierzę ekspertom :D
Awatar użytkownika
By navegare
#164632
Jakby kiedyś była ankieta na najlepszą (nie o największej pojemności) baterię to ta jest moim faworytem. Manualna.
Awatar użytkownika
By Tomba
#164650
navegare pisze:Jakby kiedyś była ankieta na najlepszą (nie o największej pojemności) baterię to ta jest moim faworytem. Manualna.


To zakładaj tę ankietę :)
Też nie mam uwag do KR'ki, choć i akustyczna 280-ka do 510-ki chodzi do dzisiaj (już jakieś 4 miechy).
By maniak
#164667
navegare pisze:Jakby kiedyś była ankieta na najlepszą (nie o największej pojemności) baterię to ta jest moim faworytem. Manualna.

Święte słowa.
Szczególnie ta nowsza z odcięciem 11s a nie 6s.
By gizmo
#164671
W sumie: cena niższa o 3 - 4 USD przeważa ostatecznie na korzyść KR:D
Awatar użytkownika
By navegare
#164714
Ponudzę eMAiX-a, sam sobie napisał regulamin ankiet :D :D
Jak już się upora z nadmiarem kandydatur na najlepszego e-p.
Awatar użytkownika
By Tomba
#164864
Dokonałem przeglądu sprzętu i mam jeszcze manula 280-tkę. Chodzi bez zarzutu od stycznia br.
Co prawda mam ponad 25 baterii różnego typu + dwa kibelki, więc nie są nadmiernie eksploatowane.
By user
#164877
Tomba, ale my wierzymy, że one działają :) Chodzi jednak o to, jak działają.
I tutaj "pies pogrzebany"
Joye do gwintu KR nie dorastają. Nie te napięcia, niestety.
By maniak
#164893
Między innymi chodzi o to, że dobrze działają nawet po długim czasie... Mam dwie KR-ki 280mAh kupione pod koniec grudnia i użytkowane do dzisiaj dość intensywnie - nawet nie zauważam żeby jakoś specjalnie krócej trzymały napięcie. Rzecz jasna nowe będą działać lepiej ale jakoś spadek wydajności w przypadku małych baterii od 510 czy c118p był szybciej zauważalny niż w przypadku KR.
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.