EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By MJ_Vape
#1926164
Cthulhu jest mniej znanym producentem na rynku, jednak podążając za obecnymi trendami co do podów i vapowania sposobem MTL wydał nowy atomizer. Przedstawiam Wam Cthulhu Valor MTL RTA.

Kolorystyka

Obrazek

Niestety atomizer sam w sobie jest dostępny jedynie w kolorze czarnym i srebrnym.

Obrazek

Jednak możemy go „customizować„ poprzez wymianę ustnika na inny kolor.

Obrazek

Wymianę uszczelek na wersje w kolorach niebieskim, czerwonym i żółtym. Oraz oczywiście podstawowym czarnym.

Obrazek

A także możemy wymienić pyrex na „mleczny„.

Budowa i wygląd

Obrazek

Cthulhu ułatwia nam zadanie z zakładaniem grzałki. Baza w atomizerze Valor MTL RTA jest wykonanie asymetrycznie, na jeden zwój, dzięki czemu nawet początkujący posiadacze RTA powinni poradzić sobie bez problemu z założeniem zespołu grzewczego.

Obrazek

Valor MTL RTA prezentuje nowy system regulacji przelotów powietrza w atomizerze.

Obrazek

Mamy dostępne 6 pinów do regulacji przelotów powietrza od 0.8mm do 1.8mm. Dodatkowo gdy wyjmiemy je całkowicie, średnica wynosi 2.5mm.

Podsumowanie
Cthulhu Valor MTL RTA to świetne rozwiązanie dla „wyjadaczy” RTA, którzy chcieliby alternatywę do wszechobecnych podów. Atomizer ten również nie powinien sprawić żadnych kłopotów początkującym w tym temacie. Przy dobrze dobranych grzałkach, oraz bawełnie Valor MTL RTA z pewnością wydobędzie pełnie smaku liquidów na soli nikotynowej.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.