EPF
Co z czym i jak mieszać.
Awatar użytkownika
By szczuro
#545330
jakis czas temu juz o to pytalem, niestety nie moge sie doszukac tego watku, moze byl w szybkich pytaniach i sie zutylizowal

jak wiadomo ten aromat nie jest juz produkowany, jest smieszna seria GOLD i aromat ICE MENTHOL, ale to juz nie to samo co ICE

co byscie polecili w miejsce ICE ?
tylko miejscie litosc nie dawajcie nic, co daje mieta na pierwszym planie, mieta moze byc ale nie wyczuwalan ajako mieta, tylko jako ICE :mrgreen:

za pomoc bedzie nagroda :)

prosze o podpowiedzi osob z jakims doswiadczeniem *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By quios
#545344
Lecą do mnie próbki różniastych ICEów od HS. Patriota mam jeszcze jakąś setkę, więc będzie z czym porównywać. Czy coś choćby zbliży się do ideału czy nie - nie omieszkam napisać.
Awatar użytkownika
By Eisenheim
#545357
Odpowiadać nie będę, ale przyłączę się do prośby i ode mnie też nagroda, taka malutka, ale zawsze jakaś :-)

Niestety żaden z "ice podobnych" od HS nie jest zbliżony do głównego bohatera :-)

Niektóre są pyszniaste, ale przecież nie tego szukamy.
Awatar użytkownika
By e-plyny
#545590
A może "Breath Freshner" z serii Red Label Flavour.

Tutaj go ktoś poleca:
http://www.totallywicked-eliquid.com/fo ... lppp/?wap2

Ja nie znam tego aromatu i nie posiadam go w ofercie.
Zapytalem jeszcze TW co jest podobne lub identyczne. Jak dostanę odpowiedź, dam znać :)

Odpowiedz od TW:
It might have been the old Decadent Vapour range we used to offer, although I cannot recall a flavour named ‘Ice’. We stopped that a while back – almost a year ago now.

We’ve lots of minty fluids, so hopefully you’ll be able to find one that your customer enjoys!


Pewnie i tak nie pomogłem w temacie ;) ;)
Awatar użytkownika
By szczuro
#545834
dzieki zs info, to bedzie trzeba stestowac tego Breath Freshner
BTW tez pisalem do TW i mi napisali, zeby sprobowal sobie GOLD ICE MENTHOL, bo ICE nie bede juz robic
Awatar użytkownika
By quios
#545866
@szczuro, tzn. ze jak zaczniemy szukać i w końcu znajdziemy to, co lubimy to też przestaną? I to pewnie zanim zapasy zdążę zrobić. No nic, mam jeszcze jeden pomysł odnośnie tego ICE, ale wymaga trochę czasu. Jak się uda nie omieszkam dać znać.
Awatar użytkownika
By e-plyny
#545881
szczuro pisze:dzieki zs info, to bedzie trzeba stestowac tego Breath Freshner
BTW tez pisalem do TW i mi napisali, zeby sprobowal sobie GOLD ICE MENTHOL, bo ICE nie bede juz robic


Ja nie mam porównania do starych aromatów TW, ale czy ta seria Gold to aż tak dużo gorsza jest ?

Z Hangsena jest Ice mint i ML Ice Blast, pierwszy jest odświeżająco cukierkowy z lekka nuta miety, próbki kilku forumowiczów miało, drugiego nie znam, ale jest w tytoniowych więc pewnie zupełnie coś innego.
Jest jeszcze cool, to powonien być także odświeżający, jest w miętowych aromatach.

Mogę dla Was jakieś próbki zamówić jakby co ;)
Awatar użytkownika
By szczuro
#545885
e-plyny chodzi tylko o dokladnie ten smak, co mial ICE - a tego w ofercie TW nie ma
nigdzie nie pisalem, ze GOLD jest zly :)

IMO kiedys i tak mieli lepsze liquidy w TW, niz obecnie
Awatar użytkownika
By quios
#545886
e-plyny.pl pisze:Ja nie mam porównania do starych aromatów TW, ale czy ta seria Gold to aż tak dużo gorsza jest ?

Z Hangsena jest Ice mint i ML Ice Blast, pierwszy jest odświeżająco cukierkowy z lekka nuta miety, próbki kilku forumowiczów miało, drugiego nie znam, ale jest w tytoniowych więc pewnie zupełnie coś innego.
Jest jeszcze cool, to powonien być także odświeżający, jest w miętowych aromatach.

Mogę dla Was jakieś próbki zamówić jakby co ;)


Nie powiem, tego Breath Freshner bym spróbował. I tak czekam na dostawę z TW na Black Devila i Hazelnuta, więc przy okazji zamówienia próbkę chętnie przyjmę i mogę ją później puścić dalej do Szczurzastego. Stary ICE to było zupełnie co innego niż obecny ICE Menthol. Nowy jest mentholowy, a tamten to był ciekły azot po prostu. Chłodzący ale nie miętowy. A dziś dotarły do mnie próbki HS, powoli zaczynam dripować.
Awatar użytkownika
By boogeyman
#545918
A próbowaliście TPA Koolada? Nie próbowałem ani jego ani TW Ice, więc nie napiszę, lecz wg opisu właśnie jest chłodzący.


---------
szczuro: post za moim przyzwoleniem
Awatar użytkownika
By jsakic19
#577989
boogeyman pisze:A próbowaliście TPA Koolada? Nie próbowałem ani jego ani TW Ice, więc nie napiszę, lecz wg opisu właśnie jest chłodzący.


Wracając do tematu, ktoś próbował kombinować z tym aromatem? Jak efekty?
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.