EPF
Co z czym i jak mieszać.
Awatar użytkownika
By marehel
#491873
Jak już się zorientowałem, duża liczba e-wapowiczów miesza sobie sama ulubione smaki. Prawdopodobnie będę musiał i ja (koszty w dół) ale tak sobie myślę, że po co wyważać otwarte drzwi jak już ktoś osiągnął cel i smak zbliżony do CML, Virginia, PallMall, ClasicCigar (nie wymieniam producentów, gdyż z tego już wynikają moje preferencje) Nie mam dużych wymagań więc może ktoś mi pomoże i podzieli się swoją recepturą :) Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
By knak
#491953
Smaki roznych producentow roznie smakuja mimo tej samej nazwy wiec ciezko doradzic konkretniej. To jakbys szukal samochodu konkretnego i napisal, ze ma byc podobny do ciezarowki:)

A chocby Inawera ma aromaty o tych nazwach (przynajmniej Virginie i Camela).
Awatar użytkownika
By slavo22
#492004
A ja właśnie za cholerę nie mogę uzyskać smaku camela z aromatów inawery. Próbowałem już wszystkich co mają w nazwie Camel i jakoś mi nie wychodzi. Także camela to se kupuję a resztę sam mieszam.

Wysłane z mojego GT-I9000
Awatar użytkownika
By marehel
#492015
To fakt, że są różnice ale jak już zaznaczyłem nie jestem wybredny za bardzo. Jak na razie (i chyba już starczy) mam pół szuflady różnych smaków od różnych producentów i wiem na pewno, że mimo drobnych różnic to odpowiada mi nuta smakowa właśnie CML, Virginia, PallMall czy ClasicCygaro. One wszystkie mają odcień słodkawy z nutą orzeszków i chyba jednak wanilii :) Jeżeli aromaty to mają to pewnie by mi to odpowiadało. Tylko...no właśnie, trochę obawiam się kupić butlę bazy i aromatu a potem to znowu by mi leżało w szufladzie. Prawdę mówiąc chciałem kogoś naciągnąć na małą próbkę :oops:
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.