EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
Awatar użytkownika
By StaryChemik
#154897
Nie, nie... panowie... chwilka. Artykuł jest BARDZO CIEKAWY a prof. Darzynkiewicz to naprawdę wielka figura!
Tu absolutnie nie chodzi o e-fajki, ale o tzw. beztytoniowe i beznikotynowe papierosy (tobacco&nicotine free), które robi się z... sałaty ;)
Tu macie parę słów o nich: http://www.businessweek.com/bwdaily/dnf ... 70918d.htm

Tak więc - spokojnie... to nie o nas!
Awatar użytkownika
By Behemot
#154914
StaryChemik pisze:Mam nadzieję, że nie jesteś pechowcem, bo wtedy kamień z serca spada wprost na odcisk. ;)
Ten Behemot to od pewnego znanego kota?




Chociaż jeden oczytany.

wszyscy myślą że to ten dodowy
Awatar użytkownika
By StaryChemik
#154925
No nieeeee... błagam, powiedz, że żartujesz! Please! Czy może istnieć ktoś, kto nie zna dzieła kultowego?
Tak przy okazji - widziałeś ten rosyjski serial zrobiony wg książki?
Awatar użytkownika
By Behemot
#154928
Nie ogladałem bo sie boje
Wszystko przez ekranizacje Szwejka
Teraz gdy zabieram sie za Haszka staje mi przed oczami film i psuje mi wyobraźnie.
Na szczeście Partia Umiarkowanego Postepu W Granicach Prawa nie doczekała sie ekranizacji



A pro po zaraz pojawi się jakiś moderator i się przejedzie po nas
Awatar użytkownika
By StaryChemik
#154930
OK - to powiem Ci tak: ze spokojnym sumieniem mogę polecić ten film. Moim zdaniem można go uznać za 'wersję kanoniczną'. Jest zrobiony praktycznie dokładnie według książki. Oglądałem go z szeroko otwartymi oczami.

No dobra, żeby nie było off-topic - tam w tym filmie często palą papierosy. Nikotynowe. Szczególnie literaci strasznie dużo palą. ;)
Awatar użytkownika
By Agalloch
#154961
StaryChemik pisze:OK - to powiem Ci tak: ze spokojnym sumieniem mogę polecić ten film. Moim zdaniem można go uznać za 'wersję kanoniczną'. Jest zrobiony praktycznie dokładnie według książki.


Potwierdzam tę opinię - serial prezentuje się tak, jakby nie miał innego scenariusza niż sama książka :) - oglądałem "całość za jednym razem" kilka dni po ponownym "przeczytaniu" książki (w cudzysłowie, bo tak naprawdę tym razem przesłuchałem ją w wersji audiobook :wink: )
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.