EPF
Awatar użytkownika
By Murof
#348888
Wszystkim, którzy chcieli by podymać sobie na zmiennym napięciu, a z różnych przyczyn nie mają okazji uczynić tego na Provari, TVP czy innych sprzętach, proponuję na początek wykonanie boxa z elektroniką TayVoy-U-7s. W moim wykonaniu, elektronika wsadzona jest w pudełko http://www.conrad.pl/websale7/?shopid=c ... ent=522651 , ale może być każde inne, które pomieści wszystkie elementy.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

A tu porównanie tego boxa z poprzednim, opartym na module KIS i batką eGo 900
Obrazek

W najbliższej przyszłości mam zamiar zrobić do tej elektroniki porządne IHM ale póki co, na tym boxie można sobie naprawdę porządnie podymić.
Awatar użytkownika
By Goldi
#348918
Wszystko pięknie. W sumie to nie ma się do czego przyczepić. A ta oprawka w której siedzi gwint to co to jest?
Awatar użytkownika
By analog3
#348925
Murof-boxa zawsze mozna zrobic-lepiej lub gorzej,ale potrzebna jest do niego elektronika-ktorej nie ma na rynku i nie wiadomo-czy i kiedy bedzie-Twoj jak zwykle pelna profeska :beer: -milego uzytkowania *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By Murof
#348930
goldi74 pisze:Wszystko pięknie. W sumie to nie ma się do czego przyczepić. A ta oprawka w której siedzi gwint to co to jest?

Ta oprawka to specjalnie wykonany element do mocowania atomka czy kartomka.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 05 sty 2012, 20:10 przez Murof, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By Goldi
#348933
Murof pisze:
goldi74 pisze:Wszystko pięknie. W sumie to nie ma się do czego przyczepić. A ta oprawka w której siedzi gwint to co to jest?

Ta oprawka to specjalnie wykonany element do mocowania atomka czy kartomka.
ObrazekObrazek

Aha. Myślałem, że to coś fabrycznego jest. :D
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.