EPF
By darek11
#1139089
Jako, że nabyłem ten sprzęt kilka słów o nim, może ktoś się zainteresuje. Bardzo dobrze i ładnie wykonany, dużo miejsca na setup nawet dla mniej wprawionych w dual coilu, bez problemów do ogarnięcia. Ja zrobiłem setup na 0,25 canthal po osiem zwojów o średnicy ca. 2mm co dało 0,9 Ohma i całkiem przyjemną lekko ciepłą chmurę. Jak wszystkie sprzęty z kategorii big :lol: atomizer duży i ciężki w połączeniu z modem( w moim przypadku Dynast), daje rurę o wadze na tyle słusznej, że raczej odpada noszenie w kieszeni koszuli. :D Poza jedną przypadłością ( szkło baniaka jest nad wyraz delikatne, i przy demontażu trzeba bardzo uważać) atomizer co najmniej godny polecenia. Ładne sygnowanie logo Ehpro, bardzo precyzyjne kanały liquidu w bazie. Nie ma potrzeby żadnych poprawek co w przypadku masowej produkcji jest bardzo istotne. Gdyby ktoś miał jakoweś zapytania chętnie pomogę. Pozdrawiam Darek.
Awatar użytkownika
By leszekzy
#1139132
darek11 pisze:Jako, że nabyłem ten sprzęt kilka słów o nim, może ktoś się zainteresuje. Bardzo dobrze i ładnie wykonany, dużo miejsca na setup nawet dla mniej wprawionych w dual coilu, bez problemów do ogarnięcia. Ja zrobiłem setup na 0,25 canthal po osiem zwojów o średnicy ca. 2mm co dało 0,9 Ohma i całkiem przyjemną lekko ciepłą chmurę. Jak wszystkie sprzęty z kategorii big :lol: atomizer duży i ciężki w połączeniu z modem( w moim przypadku Dynast), daje rurę o wadze na tyle słusznej, że raczej odpada noszenie w kieszeni koszuli. :D Poza jedną przypadłością ( szkło baniaka jest nad wyraz delikatne, i przy demontażu trzeba bardzo uważać) atomizer co najmniej godny polecenia. Ładne sygnowanie logo Ehpro, bardzo precyzyjne kanały liquidu w bazie. Nie ma potrzeby żadnych poprawek co w przypadku masowej produkcji jest bardzo istotne. Gdyby ktoś miał jakoweś zapytania chętnie pomogę. Pozdrawiam Darek.

Jak możesz to wstaw jakieś fotki zestawu jeśli to możliwe to też w porównaniu do jakiegoś innego ze stawu który posiadasz :beer:
Awatar użytkownika
By smialekcz
#1142488
Jeden z lepszych, jeżeli nie najlepszy, wynalazek do modów 26650, jestem bardzo zadowolony (odpalił na siódemce - Seven 22 - na podwójnej grzałce mikrocoil - każda po 10 zwojów kanthala D 0,3 dając 0,7 ohma. Swoją drogą taki sam seput na Krakenie daje mi 1,3 ohma - ciekawostka).
Obrazek
Jedynie co muszę się doczepić, to ustnik. Oryginalny, pomimo ciekawego wyglądu, wywaliłem - słabe mocowanie. Albo za mała średnica, alba za mały oring - nie pomogła metoda na nitkę :-(
By darek11
#1142512
Oryginalny oring Buddhy jest siliconowy i jest za miękki. Po zapodaniu twardego oringu gumowego ( czarnego) dripp z trudem się wyjmuje, i jest bardzo stabilny.
Awatar użytkownika
By smialekcz
#1142601
spróbowałem - chociaż mniej, ale "kolebie się" dalej, no cóż pozostanę przy nieoryginalnym ustniku
Awatar użytkownika
By smialekcz
#1142948
a odnośnie porównania, to pokażę takie coś:
Obrazek
Awatar użytkownika
By raptofil
#1144406
Napisze coś od siebie.

Sprzet bardzo dobrze wykonany. Bez żadnych zadziorów, rys itp. Wszystko dobrze spasowane, skręca sie dobrze. Minus to lipne śruby na pinach. Po rozebraniu, przegotowaniu, złożeniu i zrobieniu setupu na 0,5ohma, wszystko działa wyśmienicie. Chmura obfita, płuca na balkonie, sraka w gaciach i łep naparza, a to wszystko na płynie 6mg. Osobiście nie żałuje (obecnie) wydanych na tego kajtka - czy jak mu tam, kasy. Obawiam się tylko o szklany baniak, ale mam nadziejenże bedzie można w raziu wu, dokupić.

Polecam, nie Maga Gesler ;)
Awatar użytkownika
By smialekcz
#1147777
napchać waty w przestrzeń pomiędzy środkową tuleją, a podstawą grzałek. robię tak praktycznie w każdym kajfunopodobnym parowniku i nic nie cieknie
By Krempy
#1147897
Dzięki za radę. Zrobiłem tak jak mówisz, ale teraz nie mogę wziąć 2 buchów na raz tzn jeden po drugim ponieważ cały czas czuć spaleniznę. Liquid evapera, grzała przepalona...
Awatar użytkownika
By smialekcz
#1148705
a na czym palisz - jaka grzałka?
Ja stosuję mikrocoila, w środek "szmata" i na zewnątrz, powyżej wspomniana przeze mnie, wata. Mam dwie Buddy - jedną z pojedyńczym mikrocoilem, drugą z dual (podwójnym) - nic się nie dzieje na żadnym z tych parowników.
Awatar użytkownika
By ghostcat
#1148771
No i ja sobie sprawiłem :-)

Smak bardzo dobry, mógłby mieć większy przeciąg, ale ujdzie. Dobrze wykonany. Jest OK :-)
Na Sohersowym Trex-sie (30mm) :-)

Obrazek
By Krempy
#1148777
smialekcz pisze:a na czym palisz - jaka grzałka?
Ja stosuję mikrocoila, w środek "szmata" i na zewnątrz, powyżej wspomniana przeze mnie, wata. Mam dwie Buddy - jedną z pojedyńczym mikrocoilem, drugą z dual (podwójnym) - nic się nie dzieje na żadnym z tych parowników.

Nie wiem dlaczego ale po kolejnym zalaniu przestało cieknąć i bobrzyć. Także jest ok
Awatar użytkownika
By smialekcz
#1148914
paszcza anakondy ;-)
By Krempy
#1154225
No Panowie, skręciłem grzałę. Wali konkretnie. Wyszło 92W przy pełnym naładowaniu. 6mg nie daje się palić. Czekam na 2mg z evapera :P
By Krempy
#1154430
Khantal D na 3 zwojach x2
Sznurek silica ekowool 3mm
Atomizer wiadomo
Mod hades
Batka z efesta 3500mah 64A rozladowania
By Krempy
#1154479
Czuc caly czas liquid. Co prawda bardzo gorący. Jak pale 6mg to mam po 2-3zaciagnieciach uczucie bardzo "ciezkich pluc". Bateria przy wywapowaniu normalnym starcza na ponad dzien. I tak laduje codziennie. Ale 10ml wywapuje bez problemu
Awatar użytkownika
By przemase30
#1154672
Ja aktualnie zrobiłem Na wiertle 2,5 sztuk 8 z druty 0,3
Rozpala trochę długo ale pali całkiem fajnie.
Jak rozkręca airhole max to palenie w pluco wychodzi obficie.
Lq oczywiście 6 mg.


A robił ktoś singlach na tym ?

Bo mi coś leje.
Awatar użytkownika
By smialekcz
#1154912
Zrobiłem - efekt identyczny jak na dualu. Poupychałem trochę waty w szparach pomiędzy podstawą grzałek a wewnętrzną tulejką i nic nie cieknie - zresztą pisałem o tym na poprzedniej stronie
Awatar użytkownika
By przemase30
#1154917
Zamontowalem właśnie duala i podkładałem watę tak jak piszesz.
Ale set za mocny chyba 8 zw na kant 0,4 na 2,5 mm wiertle.
Moc okrutna bo to coś chyba koło 0,4 ohma
By Krempy
#1172626
Dziś skręciłem fajny zespół grzewczy. Miałem jakiś stary Khantal D. Szczerze to nawet nie wiem jakiej grubości, ale oscylowałbym w granicach 0.17-0.25. 4 grzałki x 10 zwoi. Nakręcałem na jakimś malutkim chińskim śrubokręcie. ok0.8-1.2mm. Oczywiście microcoile. Dość ciężko było watkę przepchać, ale co się nie zrobi dla eksperymentu ;). Wyszło 0.7OHm, ale kopci wybornie. smak i kop dużo na plus, temperatura na minus. Jestem zadowolony
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.