EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
Awatar użytkownika
By trzeciakos
#174528
Witam serdecznie..........
Od około 2 tygodni wapuję Bio Bazę VG i od tego właśnie czasu pojawił się u mnie uporczywy katar,normalnie nochal zatkany na amen :shock: i tu powstaje pytanie(do znawców,rzecz jasna),czy gliceryna może działać w ten sposób na śluzówki,z tego co zdążyłem wyczytać do bardziej prawdopodobne byłoby na Eco bazie PG.....na glikol propylenowy ale glicerynka :?:
Dodam że wcześniej inhalowałem liquidy od BOGE i było ok,od 2 tyg jak pisałem wyżej używam tylko Bio bazy +aromaty Inawery(na każdym smaku to samo),nigdy nie miałem alergii,wiosnę zawsze przechodziłem lajtowo więc chyba wszelakie pylenie itp odpada,zatoki-nieeee więc o co tu chodzi,hmmmm :!:
Awatar użytkownika
By dwe
#174534
a może jesteś na jakiś składnik aromatów czy bazy uczulony ? - alergikiem można zostać zawsze - to tak na marginesie
Awatar użytkownika
By trzeciakos
#174561
reed pisze:Sprawdź to u lekarza.

Przeczekam jeszcze z tydzień i jak nie ustąpi to lecę do lekarza :) ogólnie nie lubię latać po lekarzach dlatego wzbraniam się ile sił :mrgreen:
Faktem jest że w ostatnim czasie dość często spaceruję z córeczką po parku gdzie trawa jest biała(zapylenie od topoli),jednak jak mówiłem nigdy nie byłem alergikiem......ale jak przedmówczyni podpowiedziała że dopaść może w każdym wieku *BOR* ....
tak czy inaczej jak nie przejdzie w ciągu tyg pójdę i poinformuję w temacie co zaszło....
Trapi mnie jeszcze sprawa oryginalnych liquidów,wapowałem non stop i było ok,i może to tylko zbieg okoliczności że akurat jak przesiadłem się na BIO nawiedziło mi nochala :twisted:
By user
#174569
Dokładnie. Racja z alergiami, też mnie dopadło po 40 latach :D A topola, to lepiej nie mówić. Nie mam na nią alergii, ale kichanie, to koszmar po tych kudełkach.
Często ludzie przypisują rózne rzeczy przez zbieg okoliczności. Dlatego lepiej sprawdzić u lekarza. Osobiście też chodze do nich tylko wtedy kiedy muszę, ale czasem jest ten mus ;)
By Punkt
#174572
Najlepsza opcja na topole to ja lokalny samorząd zdecyduje się na wycinkę
U mnie w ostatnich dwóch latach w miasteczku wycieli wszystko łącznie z likwidacją pnia i korzeni po ścięciu drzew

PS jak pnia się nie usunie zaraz szybko powstaje młodnik topoli przy pniu
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 16:53 przez Punkt, łącznie zmieniany 1 raz.
By Punkt
#174580
reed pisze:Ja jestem za, ale wątpię, aby konserwator przyrody przystał na wycięcie 87% drzew w obrębie Chorzowa/Katowic :(


To tylko zależy od lokalnego samorządu jak o nas dba ale co lepiej myślący samorządowcy potrafią wyliczyć zysk jakie ma na tym miasteczko
Absencja w pracy maleje itd.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.