EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By MAREK60
#1366350
Witam mam problem z baterią zestaw to mild x1
Kupiłem 2 tygodnie temu milda X1, czytałem o baterii(ona ma 450mAh) w intrukcji pisało ze przed użyciem należy ładować minimum 8h wtedy źle przeczytałem myślałem ze 1 ładowanie to 8 h.....
I dziwne no bo gdy ją rozładowałem to załadowałem te 8 h wiedząc ze to trzeba było przez użyciem. I ta bateria mi trzyma 1 dzień ..... a pale średnio .... Rok temu miałem milda mastera bateria miała 1100mAh i ładowlaem ją 3 razy na miesiąc :) . Rozumiem ze jest mniejsza ale jeden dzień ; / ?. Może przez to ze trzeba było załadować przed ożyciem te 8 h ? Bardzo proszę o pomoc bo zestaw oczywiście na gwarancji i obejmuje tylko baterię więc nie wiem czy nie pójść i opisać problemu .
Jak sądzicie ?
Awatar użytkownika
By vokalek
#1366352
Dziwne strasznie ze trzyma AZ jeden dzien.... Ja zuzywam 3 baterie majace po 2500 mAh dziennie a tobie 450 mAh starcza na caly dzien
Awatar użytkownika
By gregbard
#1366354
Taa, rok temu używałeś górnogrzałkowego clearomizera z grzałką 2,4 Oma, teraz pewnie masz dolnogrzałkowy dualcoil? I oczekujesz że bateryjka do wapowania z rękawa pociągnie ile? Nie licz na godziny czy dni, licz na mililitry zużytego liquidu.
By MAREK60
#1366359
gregbard pisze:Taa, rok temu używałeś górnogrzałkowego clearomizera z grzałką 2,4 Oma, teraz pewnie masz dolnogrzałkowy dualcoil? I oczekujesz że bateryjka do wapowania z rękawa pociągnie ile? Nie licz na godziny czy dni, licz na mililitry zużytego liquidu.



Górnogrzałkowy :) Taki sam jak w mild master :)
By robertanisz
#1366360
Moim zdaniem to maleństwo ma malutką pojemność i dlatego trzyma ile trzyma.
By MAREK60
#1366362
HanysPL pisze:Zapomniałeś dodać na jakiej grzałce...



Normalna taka jak w zestawie pewnie ta za 9 zł .
Awatar użytkownika
By gregbard
#1366363
Na tej bateryjce można wychmurzyć max 2ml liquidu na jednym ładowaniu, zweryfikuj sobie ilość liquidu i nie zawracaj :dupa tygodniami wapowania.
By MAREK60
#1366366
gregbard pisze:Na tej bateryjce można wychmurzyć max 2ml liquidu na jednym ładowaniu, zweryfikuj sobie ilość liquidu i nie zawracaj :dupa tygodniami wapowania.



Mam liquid Liqueen jeżyny 11mg .
Awatar użytkownika
By gregbard
#1366368
MAREK60 pisze:Mam liquid Liqueen jeżyny 11mg .

A ja mam pijafki f cuksze 6 mg, ale nic z tego nie wynika.
By amsaw
#1366370
Bo ta wersja jest bez wbudowanego mikrostosu atomowego.
Te z wbudowanym akceleratorem i dłuższą żywotnością maja na końcu dodaną literę "a".
(Mild X1-a)
By MAREK60
#1366375
mhmmmm A jeżeli dokupię do tego zestawu baterie milda mastera ? to nic sie nie stanie z resztą sprzętu nie zepsuje sie nic ?
By MAREK60
#1366378
HanysPL pisze:Odpuść sobie Milda i kup coś porządnego.


co proponujesz
By amsaw
#1366381
HanysPL pisze:Odpuść sobie Milda i kup coś porządnego.

Z normalnym gwintem, i relacją ceny do jakości.
By MAREK60
#1366388
MAREK60 pisze:mhmmmm A jeżeli dokupię do tego zestawu baterie milda mastera ? to nic sie nie stanie z resztą sprzętu nie zepsuje sie nic ?
By MAREK60
#1366392
Nie mam juz za bardzo pieniędzy ale jeszcze mi nikt nie odpowiedział na to => A jeżeli dokupię do tego zestawu baterie milda mastera ? to nic sie nie stanie z resztą sprzętu nie zepsuje sie nic ?
By HanysPL
#1366393
MAREK60 pisze:
MAREK60 pisze:mhmmmm A jeżeli dokupię do tego zestawu baterie milda mastera ? to nic sie nie stanie z resztą sprzętu nie zepsuje sie nic ?

Nic się nie stanie, ale po co kupować Milda skoro w podobnej cenie można kupić cały zestaw, który jest dużo lepszy
Awatar użytkownika
By hilton1
#1366394
Mild ma charakterystyczny dla siebie gwint, kupując Milda jesteś skazany ,tylko na jego produkty, jesli kupisz zestaw , który Ci proponowałem , możesz do niego dokupić wiele różnych , innych parowników i wszystkie będą pasowały.

https://i.ibb.co/nsNtgBP/lost-vape-u[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.