EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By miho
#138341
Witam wszystkich bardzo ciepło!Dostałem 06.04.przesyłkę z najnowszym matowym N901,fajek sympatyczny.Kupiłem ze względu na baterie 240 mAh długi czas działania i tu zgryz.W załączonej instrukcji producent podaje pojemność 200 mAh.Podczas spoczynkowego pykania bateria starcza na jakieś 30 min.Tak cienkiej jeszcze nie miałem.Czy to jest normalne,czy trafiła mi się zła partia.
Awatar użytkownika
By Potek
#138347
Co do pojemności to nie mam pojęcia jaka jest, natomias 30 minut pukania to stanowczo za mało... powinna intensywnie działać jakieś 2 godziny... ja bym reklamował
Awatar użytkownika
By cube99
#138367
zdecydowanie za krótki czas..skoro kupiłeś nie dawno to masz gwarancje więc wymieniaj.
Awatar użytkownika
By kotwik
#138384
Koniecznie składaj reklamację zdecydowanie za krótko trzymają-a gdzie kupiłeś ten zestaw??
Jakiej długości jest bateria??? Moje pytania wynikają stąd-że standardowa pojemność baterii do ECIS N901 od BogeTech to 180 mAh....:-)
By dead
#139471
wie ktoś może czy jest gdzieś do kupienia przejściówka z baterii ecis 901 do atomizera ecis 510? szukam i coś znaleźć nie mogę
Awatar użytkownika
By outofsight
#181181
Policzyłem na moim Ecisie na jednym ładowaniu 150 do 160 pojedynczych sztachów.Cieniutko.
By Ziomal
#181185
No właśnie
Czy ktoś wie jak zwerifikować ile naprawdę ma pojemności bateria?
Awatar użytkownika
By navegare
#181186
Porządny kombajn z pomiarem rozładowania.
By Ziomal
#181187
navegare pisze:Porządny kombajn z pomiarem rozładowania.


Dużo takie "ustrojstwo" kosztuje?
Pytam, bo mam okazję kupić w dobrej cenie baterie od zaprzyjaźnionego sklepu
I wolałbym sprawdzić :wink:
Awatar użytkownika
By outofsight
#181190
W papierach dołączonych do papierosa nie ma informacji jakiej pojemności są baterie.
Awatar użytkownika
By Kvl
#222609
Mi ta batka starcza na jakies 1.5 h nie więcej na pewno.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.