EPF
Modernizacje e-papierosów i akcesoriów przez forumowiczów.
Awatar użytkownika
By bonobo
#188447
Witam

Prawdopodobnie wielu z nas już na to wpadło i być może ktoś to już opisał, ale jakoś nie znalazłem. (jeśli było to do kosza)

Potrzebujemy jedną sztukę kartomizera i jeden wkład do atomizera (ustniczek z watką).
pozbywamy się watki z kartomizera http://www.youtube.com/watch?v=2swsvLRLRzs (filmik z wątku bfree dodany przez Bolca) WAŻNE nie usuwamy materiału (szmatki) tylko włókninę !
po takiej zabawie powinniśmy otrzymać taki kartek

Obrazek

zapodajemy wkład od atomizera i voilà *CZAJNICZEK* można kopcić dłużej zamiast dripować co chwile :?

całość prezentuje się tak

Obrazek

Pozdrawiam i dziękuje za uwagę.
By piotradamczyk13
#208063
Mi to za bardzo nie wyszło. Kartomizer 510 od e-dym. Włóknina strasznie dobrze trzyma się całej reszty kartomizera.
Aż za dobrze. :) Reszty chyba nie muszę tłumaczyć.
Awatar użytkownika
By bonobo
#211310
Przyznaje że mnie to tylko parę sztuk dało się gładko wypatroszyć :) z resztą zazwyczaj walczę. Kilka i owszem nie przeżyło operacji, ale nie było mi szkoda gdyż bebeszę wyeksploatowane już sztuki. Podstawa to nic na siłę... z czasem dochodzi się do wprawy :D
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By utak3r
#241566
Ile można na raz wlać, żeby nie wylał?
Awatar użytkownika
By wojtas29
#241594
Siedzę sobie właśnie w pracy i czytam ten wątek. Myślę sobie że spróbuje. Używam atomizerów od volisha ale ze dwa kartki w razie awarii zawsze ze sobą mam. Kartomizer volish wybebeszony spinaczem biurowym(poszło gładko) Zakropiony wkład i lecimy. Od 5 minut popalam to to i muszę powiedzieć że działa elegancko. Fajnie bo używanych kartków mam spory magazyn więc na czarną godzinę jak znalazł. Dzięki za pomysł ;)


Używam tego wynalazku od napisania tego posta czyli od godziny 14:20 To cholerstwo działa!!!
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.