EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By berto
#1137412
Atomic EHPRO

Świetnie wykonany klon znanego atomizera od MCV. W zasadzie to nie ma się do czego przyczepić. nie ma żadnego graweru w stylu "Atomic by MCV Philippines" co jest według mnie bardzo na plus. Parownik jest wykończony w satynie, jedynie pierścień regulacji przepływu powietrza jest polerowany. Otwory w słupkach są nawiercone poprawnie i licują się z otworami w kapie i pierścieniu. W kapie są 2 komplety otworów 1.5mm, 2mm, 3mm a w pierścieniu 3 otwory 3mm tak więc można zrobić zarówno singla jak i duala. Dzięki małej komorze świetnie oddaje smak przy czym chmura nie jest ani zbyt gorąca ani zbyt zimna. To tyle plusów. Z minusów to według mnie mały deck przez co mało "paliwa" się mieści. Bardzo mała odległość pomiędzy śrubkami choć jak na razie nie doświadczyłem z tego powodu żadnego zwarcia. No i otwory w kapie/pierścieniu mogłyby być ciut wyżej bo np. przy ustawieniu na 3mm prawie stykają się z krawędzią decka przez co czasem jest mały wyciek przez airhole.

A tak się prezentuje to maleństwo. :)

Obrazek


A tu Atomic w akcji. :mrgreen:
szkoda że nie mam kamerki z prawdziwego zdarzenia bo bym nakręcił konkretny test, cóż może kiedyś...

By kamil1987
#1138716
Witam, tak to bardzo fajny driperek ale udało mi się zniszczyć izolator i pytanie : czy jest możliwość wymiany/zastąpienia/dorobienia tegoż elementu ? pin plusowy jest wykręcany ? niby przypomina śrubkę ale nawet nie drgnie a nie chcę robić nic na siłe... Uprzejmie proszę o jakieś wskazówki i z góry dziękuję...
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.