EPF
Modernizacje e-papierosów i akcesoriów przez forumowiczów.
Awatar użytkownika
By hayle
#224366
Zainspirowany tym wątkiem: viewtopic.php?f=211&t=10624&start=0
oraz zachwycony kartkami E2, wymyśliłem sobie, że można połączyć te dwa rozwiązania.

Większość E2 R3 ma wadę w postaci za nisko osadzonej grzałki.
Jeśli grzałka jest zbyt nisko w kubku (przy dziurce) to zbyt silny strumień powietrza w połączeniu z temperaturą grzałki powoduje " efekt suszarki " i następuje zapiekanie.
Jeśli grzałka jest w połowie lub górnej części kubka ceramicznego, to podgrzane cząsteczki liquidu zamieniają się w parę, a przepływające powietrze pomaga je uwalniać z cieczy, oraz transportuje do naszych płucek dając ogromną satysfakcję z kopa i smaku
Bez problemu grzałkę można podnieść – przewody zasilające są w zapasie i przechodzą luźno przez kubek.

Ale do rzeczy wymyśliłem sobie coś takiego:
1 Z kartka E2 od ustnika wyciągamy 3 przeszkadzajki i jeśli potrzeba podnosimy grzałkę
2 Odpowiednio docinamy ustnik np. z 901 tak aby po założeniu był w bliskiej odległości od kubka ale nie dotykał go.
3 Zagiętym spinaczem wyciągamy knot z obu stron grzałki ( składa się z co najmniej trzech sznurków ), zostawiamy po jednym z lewej i prawej, resztę chowamy tam gdzie była.
4 Pozostawione sznurki zaplatamy jak w atomizerze
Co dalej wiadomo:
Napełniamy i na dole i u góry

Ps Jeszcze nie próbowałem – musze się córą zajmować ( ma 1 m-c )
Awatar użytkownika
By ubs
#224388
A co z kanalem powietrznym w kartridzu :?:
Awatar użytkownika
By hayle
#224390
Oki - zrobiłem 10 min temu. Czas operacji 5 min :) .
Jedyny problem jaki napotkałem, to zawiązanie knota u góry. Zrolowałem oba końce ze sobą a końcówkę wsadziłem między grzałkę a kubek ( dodatkowo robi za kulkę wojana).
Jak narazie zapadałem z 15 maszków :zakrecony . Nie wypada się chwalić, więc nie będe opisywał doznań, każdy może zrobić sam takie cuś i napisać jakie wrażenia :)

ubs pisze:A co z kanalem powietrznym w kartridzu :?:


Kartridż z 901 skrócony aby nie dotykał kubka i obcięty ustnik bo dołożyłe jeszcze ustnik z 801
kiedyś to prezentowałem w wątku o E2.
Teraz droga którą pokonuje para od grzałki, wydłużyła się oraz zakręca wewnątrz tej konstrukcji , co spowodowało ochłodzenie chmury i brak możliwości napicia się.
Obrazek
Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.