EPF
Awatar użytkownika
By Auro
#972092
Może nie wygląda to do końca jak praca amatora, ale widać, że ręcznie robione
http://www.etsy.com/shop/BlingBilinga?page=1

macie może jakieś sklepy które sprzedają takie niestandardowe dripy? w sensie coś innego niż to co widuje się w sklepach :) osobiście nie widział bym żadnego z nich na moich parownikach ale wrażenie i tak robią :)
Awatar użytkownika
By PucH2
#972103
Na forum co chwilę masz dripy niestandartowe. W tej chwili na topie kolegi Pospany (100 zł szt. i wszystkie sprzedane)i JackaMR (szklane fifki).
Awatar użytkownika
By Auro
#972110
te widziałem :) szklane od Jacka są świetne, Pospany moim zdaniem wytyczył nową granicę wśród naszych moderów którą będzie ciężko przeskoczyć aby dorównać jego pracą ;D
nie zmienia to faktu, że dripki które nie są robione masowo, są rzadko spotykane i albo nie ma na forum na wątku z takimi cudeńkami, albo słabo szukałem :P pojawia się masa wątków z sprzętem którego większość z nas wstydziła by się używać wśród innych osób ;D ot tak dla ciekawostki, więc można i dripki zebrać w tym wątku, a może zainspiruje to jakiegoś kolejnego modera na wypuszczenie czegoś ciekawego :)
Awatar użytkownika
By Thaniell
Awatar użytkownika
By Tianski
#975950
PucH2 pisze:Na forum co chwilę masz dripy niestandartowe. W tej chwili na topie kolegi Pospany (100 zł szt. i wszystkie sprzedane)i JackaMR (szklane fifki).



Puch, kłamiesz aż Ci się z uszu kopci/paruje :), jeden został nr 9 Fat Ben.
Awatar użytkownika
By Peter72
#1016550
A czy ktoś wie gdzie można kupić same bazy do dripów?
Chodzi mi o tulejki na których można osadzić własną tulejkę/ustnik (czy jak to się nazywa).
Awatar użytkownika
By daras25
#1016568
Peter72 pisze:A czy ktoś wie gdzie można kupić same bazy do dripów?
Chodzi mi o tulejki na których można osadzić własną tulejkę/ustnik (czy jak to się nazywa).

W Pink Mule .

Tapa
Awatar użytkownika
By daras25
#1016613
Wystarczy przeliczyć na złotówki i po sprawie ;-) .
U nas to pewnie tylko modderzy co robią dripy .

Tapa
Awatar użytkownika
By robcie2
#1016925
Peter72 pisze:A coś w ojczystym języku i za naszą walutę? ;)


chodzi Ci o cos takiego???

Obrazek
Awatar użytkownika
By robcie2
#1017044
Peter72 pisze:Dokładnie, coś takiego.



to takie sa,potrzebny jest tylko wymiar tej"chudej"czesci.
kontakt PW
Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.