EPF
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1557361
Ja pierdziu, ale to może być hicior, taki grzałko-chip ! Ciekawa jaką cenę podadzą i kiedy będzie dostępny.
Faktycznie w opisie podają, że to atomizer do końca życia, a myślałem, że żartujesz :D
Awatar użytkownika
By CloudOfSmoke
#1557373
Podejrzewam że to jest jakiś element piezoelektryczny który rozbija liquid na parę wodną jak w przypadku nawilżaczy powietrza. Żadna rewelacja jak dla mnie ale zobaczymy czy mam racje. :D
Awatar użytkownika
By yetisize
#1557380
Było.
Nazywało się ceramiczna grzałka, albo "pączek" i nie odniosło jakiegoś spektakularnego sukcesu.
Fakt, że używano grzałek stworzonych do innych celów, ta niby specjalnie pod e wymyślona. No i kontrola temperatury.
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1557734
Tylko tam był drut zatopiony w ceramice, tak jak w grzałce od vaporesso, tu nie ma niby metalu i nie jest to ceramika.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1557998
yetisize pisze:Było.
Nazywało się ceramiczna grzałka, albo "pączek" i nie odniosło jakiegoś spektakularnego sukcesu.


Mówisz o takich krążkach, tak? Nie pamiętam jak to się nazywało...
Dużo pytań mało odpowiedzi co do tego parownika...
Awatar użytkownika
By smialekcz
#1558851
berto pisze:


facio używa nożyczek tępych jak wuuj, nie zna nawet kolejności skręcania tego atomizera i na dodatek "reguluje" pin plusowy przy użyciu "dźwigni" z wkrętaka :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By smialekcz
#1558863
a ten gościu prezentuje m.in. świetny sposób zakładania uszczelki po skręceniu dwóch (uszczelnianych) elementów :-)
Awatar użytkownika
By mordek
#1558864
"Marketing bullshit"... martwimy się o wasze zdrowie... erm, pieniądze chciał powiedzieć.

smialekcz pisze:a ten gościu prezentuje m.in. świetny sposób zakładania uszczelki po skręceniu dwóch (uszczelnianych) elementów :-)

W 100% się zgadam :lol:.

Szkoda, że brak konkretniejszych informacji nt. samej grzałki... ale spokojnie, wiadomo kto to niedługo skopiuje *FT* :mrgreen:.

-- EDIT:
Jakby ktoś nie zauważył na filmiku, jak owy chip wygląda, to służę screenshot`em:

Awatar użytkownika
By Thaniell
#1560513
Chciałem zamówić, ale się okazuje, że sklep originvape nie wysyła do Polski :evil: Jest dostępny we Francji, ale kurna z rzeczonych 120$ robi się 130€ :roll: chyba u konia to kupowali :mrgreen: może objawi się w Niemczech, to się pomyśli.
By berto
#1560539
Mi to na chip nie wygląda tylko na jakąś grzałkę zatopioną w "ceramice". Z tym chipem to może być zmyślny marketing. No ale zobaczymy jak się ktoś do tego dobierze. Czekam na recenzje i liczę na to że PBusardo rozbierze to na części pierwsze. :mrgreen:

130 ojro za tank? :lol:
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1561653
Zastanawia zasada działania elementu grzewczego. Według mnie, jest to po prostu zatopiona w ceramicznym materiale grzałka z drutu oporowego. Przecież metoda zasilania nie zmienia się. Ciekawostka i tyle.
A... I tego nie przebuduje się, nie przerobi po swojemu i żeby służyło rok lub dwa. Jak element grzewczy szlag trafi, to trzeba kupić nowy. Nie ma że boli, dożywotni atomizer też kosztuje w eksploatacji.
Nie przyjmie się.
Awatar użytkownika
By mordek
#1561717
vokalek pisze:A po ile kajtki z 1,5 roku temu byly ? Mowa o oryginalach ... albo Erlkonegin ? I wiele innych...

A na dzień dzisiejszy, coś się znacznie w tej kwestii zmieniło?

Tapatataj poprzez wzgórza i bezdroża...
By berto
#1561889
Nie wiem czy dobrze to zrozumiałem ale ten cały chip to po prostu drut wolframowy zatopiony w specjalnej, dobrze przewodzącej ciepło ceramice. No i nici z klonowania jak stwierdził David, takiej technologii chińczycy nie posiadają. ;) :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1561895
berto pisze:Nie wiem czy dobrze to zrozumiałem ale ten cały chip to po prostu drut wolframowy zatopiony w specjalnej, dobrze przewodzącej ciepło ceramice.



To jest coś w tym stylu. Tak jak piszesz.


Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1562828
Nałóg Totalny pisze:Do rozpędzenia tego ustrojstwa przyda się na pewno DNA200 ze swoim "preheat-em". W innym wypadku trzeba będzie odpowiednio wcześniej Powera wciskać.

Zobaczcie sam początek, tak do 40sek. Gość robi "prehit" :lol: odpowiednio wcześniej wciskając power przed sztachem. Dopiero drugi sztach, na rozgrzanej grzałce "idzie" ok.

Awatar użytkownika
By Neuss
#1572583


Najlepsze opinie pochodzą od ludzi, którzy ten sprzęt kupują, a nie od tych co go reklamują, bądź dostają za darmo. ;)
Awatar użytkownika
By donjohn
#1580903
Thaniell pisze:Może i jest, ale...


Thaniell pisze:Chciałem zamówić, ale się okazuje, że sklep originvape nie wysyła do Polski :evil:


Nie zamawiaj Daniel :cry:
Ponoć ujnia :lol:
Awatar użytkownika
By donjohn
#1580913
Thaniell pisze:O tak. Ojciec Waperiusz ma nas w swojej opiece :beer:

Niech błogosławiona chmura waperska letka mu będzie *CZAJNICZEK*

Amen
*CZAJNICZEK*
Th
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.